55 tajnych hacków Amazona, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze w 2021 roku

Amazon Hacks: Jeśli chodzi o zakupy online, niewiele miejsc robi to tak dobrze, jak Amazon. Oni naprawdę są królami tego wszystkiego. Czy wiesz, że istnieje wiele Amazon Hacks, które są dość dobrze ukryte?

Amazon jest jednym z tych go-to stron internetowych, jak to jest tak wygodne i ma wielki wybór produktów. To nawet lepiej, jeśli zapiszesz się do programu Prime i można uzyskać dodatkowe korzyści z szybkiej, bezpłatnej wysyłki.

Od showroomu, który pozwala wirtualnie mieszać i dopasowywać meble, które chcesz kupić, do cyfrowych kuponów, które możesz przypiąć, istnieje mnóstwo tajnych hacków Amazon i sztuczek, które znaleźliśmy, które mogą zaoszczędzić pieniądze i całkowicie zmienić sposób korzystania z Amazon. Są to sposoby, które można zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów na Amazon.

Szybko zbliżamy się do największego sezonu zakupowego w roku. Z mnóstwem ofert - dosłownie na wyciągnięcie ręki - wielu kupujących decyduje się na zakupy online, a nie na piechotę.

Amazonka jest liderem na rynku online, oferując kupującym miliony produktów i szeroki wybór opcji dostawy.

Tajne hacki Amazona, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze

1. Amazon Prime

a. Członkostwo Amazon Prime

Czuje się głupio zacząć od tego, ponieważ jest to tak oczywiste, ale naprawdę należy dołączyć do Amazon Prime, jeśli chcesz opanować Amazon. Duża część wskazówek i trików, które sugerujemy poniżej, działa tylko wtedy, gdy jesteś członkiem.

Jest to płatna subskrypcja, która za roczną lub miesięczną opłatą daje dostęp do wielu usług Amazon i ulepszeń.

 • Idź tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Amazon Prime.

b. Zniżki Prime dla posiadaczy kart EBT i Medicaid

Jeśli chcesz zostać członkiem Amazon Prime i masz ważną kartę EBT lub Medicaid w USA, możesz dołączyć po obniżonej cenie $5.99 miesięcznie, a nie $12.99 miesięcznie. Jeśli się kwalifikujesz, możesz dołączyć stąd.

c. Amazon Hacks Prime zniżki dla studentów

Jeśli chcesz zostać członkiem Amazon Prime i jesteś zapisany do college'u lub uniwersytetu, dołącz do Prime Student. Jako członek, otrzymasz szósty miesiąc bezpłatnego okresu próbnego, który obejmuje następujące atuty bezpłatną dwudniową wysyłkę na kwalifikujących się zakupach, Prime Video oraz oferty i zniżki tylko dla studentów. Po zakończeniu okresu próbnego, można zapisać się do Amazon Prime na 50 procent taniej. Będzie to ważne przez cztery lata lub do czasu ukończenia studiów.

 • Idź tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Prime Student.

d. Podziel się swoim członkostwem Prime

Amazon pozwala na dodanie do czterech innych osób do konta Prime, aby mogli dzielić się swoimi korzyściami wysyłki, ale muszą być członkami gospodarstwa domowego. Aby to ustawić, przejdź do strony Amazon Household i kliknij Dodaj dorosłego / nastolatka / dziecko. Potrzebny będzie ich adres e-mail używany na ich kontach Amazon. Proces ten wymaga również, aby dorośli udostępnili informacje o karcie kredytowej lub debetowej.

 • Przejdź tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat udostępniania członkostwa Prime.

e. Amazon Teen

Jako część Prime Household, Amazon Teen daje dzieciom w wieku od 13 do 17 lat swobodę zakupów, ale rodzice mogą zatwierdzić ich zakupy przed obciążeniem.

2. Amazon Hacks: Oszczędność pieniędzy

a. Amazon Outlet

Chcesz łatwo przeglądać najbardziej przecenione przedmioty na Amazon? Sprawdź Amazon Outlet. To przede wszystkim agreguje overstocked i odprawy elementów do sprzedaży na Amazon, ale w całej kategorii, można sobie wyobrazić. Te oferty mogą zaoszczędzić nawet do 80 procent!

 • Przejdź tutaj, aby zobaczyć Amazon Outlet.

b. Amazon Warehouse

Amazon Warehouse jest podobny do Amazon Outlet, ale pokazuje duże zniżki na otwarte i odnowione produkty - głównie tech i gadżety. Pamiętaj, że te przedmioty mogą być używane, otwarte lub uszkodzone. Ale wszystkie przedmioty są wymienione według jakości, w tym bardzo dobre, akceptowalne, i jak nowe.

 • Przejdź tutaj aby zobaczyć Amazon Warehouse.

c. Amazon Family

Amazon Family jest centrum dla członków Prime. Posiada oferty na artykuły gospodarstwa domowego i rodzicielstwa. Ale oferuje również rekomendacje produktów w zależności od wieku i regularne wyprzedaże produktów dla dzieci. Otrzymasz 20 procent zniżki na subskrypcje pieluszek i 15 procent zniżki na pozostałe artykuły z rejestru niemowląt.

 • Przejdź tutaj, aby zobaczyć Amazon Family.

d. Znajdź oferty na Amazon

Najlepsze oferty Amazon na nowe produkty można znaleźć w linku "Today's Deals" na górze każdej strony Amazon. Sekcja "Gold Box Deals of the Day" ma nowe oferty każdego dnia, jak również "Lightning Deals", które są ograniczone w czasie i czasami kończą się w ciągu kilku minut. Aby być na bieżąco z wszystkim, użyj aplikacji Amazon, gdzie można zobaczyć wiele ofert 24 godziny wcześniej i zapisać się do alertów.

Można nawet pozwolić, aby oferty przychodzą do Ciebie za pośrednictwem Amazon codzienne oferty e-mail.

e. Oglądaj oferty na Amazon

Kiedy zobaczysz oferty, które Ci się spodobają, kliknij "Obserwuj tę ofertę", aby je zapisać. Następnie przejdź tutaj, aby zobaczyć oferty, które obserwujesz.

f. Śledzenie i porównywanie cen

 1. Dodaj do zakładek tę stronę śledzącą ceny. Camelcamel.com monitoruje prawie każdy produkt na Amazon, może pokazać, które są najbardziej dyskontowane w danym dniu, pokazać historię cen dla aukcji i powiadomić, gdy cena spada na przedmioty, które chcesz.
 2. Spróbuj także strony PriceGrabber lub rozszerzenia PriceBlink, z których oba pozwalają szybko sprawdzić, czy przedmiot jest tańszy w innym miejscu.
 3. Jest też WikiBuy, strona i rozszerzenie. Umożliwia ona zarabianie na zwrocie gotówki, stosowanie kodów promocyjnych i obserwowanie, czy produkty są na wyprzedaży.
 4. OnlinePriceAlert wyśle ci e-mail, gdy przedmiot, który chcesz osiągnąć określony punkt cenowy, który jesteś skłonny zapłacić.

g. Wycinaj kupony

Amazon serwuje kupony. Istnieje właściwie cała sekcja na Amazon, która jest poświęcona kuponom. Można znaleźć kupony na elektronikę, artykuły dla zwierząt, zabawki i inne przedmioty. Nie są wymagane nożyczki ani fizyczne kupony. Aby rozpocząć z kuponami Amazon, przejdź do Amazon.com, a następnie kliknij na link na górze dla "Today's Deals". W menu podpozycji, kliknij na "Kupony".

 • Przejdź tutaj, aby zobaczyć kupony Amazon.

h. Znajdź kody promocyjne

Wspomnieliśmy już o Wikibuy jako rozszerzeniu agregatora kodów rabatowych, które powinieneś wypróbować, ale alternatywą dla tego jest Honey. To będzie automatycznie znaleźć kupony dla Ciebie i zastosować je w kasie. Wystarczy zainstalować rozszerzenie i będzie robić wszystko.

i. Subskrybuj i oszczędzaj

Na wielu artykułów gospodarstwa domowego i spożywczych, Amazon daje możliwość "subskrypcji" i oferuje obniżoną cenę, jeśli to zrobisz. Jest to część detalicznego programu "Subscribe and Save", w ramach którego otrzymujesz regularne dostawy danego produktu nawet za 15 procent od ceny regularnej.

 • Przejdź tutaj, aby dowiedzieć się więcej szczegółów.

j. Zamień luźne drobne na karty upominkowe za darmo

Możesz dodać zapasowe monety w torebce do karty upominkowej Amazon za pomocą kiosku Coinstar. Jest to całkowicie bezpłatne, bez 11,9 procentowej opłaty za obsługę, która zwykle wiąże się z wymianą gotówki. Wybierz kartę upominkową Amazon, aby pominąć opłatę i otrzymać kod na kartę eGift, który możesz natychmiast wykorzystać.

 • Przejdź tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Coinstar.

k. Zdobądź darmowe karty podarunkowe Amazon

Istnieje wiele stron z nagrodami i ankietami, które pozwalają na wykonywanie zadań online w celu zdobycia punktów wymienialnych na karty upominkowe Amazon. Na przykład Swagbucks, do którego możesz dołączyć za darmo i który pozwala Ci wypełniać ankiety, aby zdobywać punkty. Są też MyPoints i i-Say.

 • Przejdź tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Amazon Gift Cards.

3. Zakupy

a. Asystent Amazona

Amazon Assistant to rozszerzenie dla Chrome, Firefox, Internet Explorer, Safari i Microsoft Edge. Jest darmowe i łatwe do zainstalowania. Dzięki niemu możesz obserwować porównania produktów, które pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze, uzyskać dostęp do skrótów do popularnych centrów Amazon bezpośrednio w przeglądarce oraz otrzymywać powiadomienia o promocjach, które obserwujesz, dzięki powiadomieniom na pulpicie. Pozwala również uzyskać informacje o zamówieniach i dostawach.

b. Miesięczne plany płatności za przedmioty

Amazon pozwala płacić za niektóre produkty w ciągu kilku miesięcy. Oferta ta dotyczy tylko produktów sprzedawanych i wysyłanych przez Amazon.com, takich jak Amazon Echo, ale także produktów innych firm. Wystarczy poszukać opcji "płatności miesięczne" na stronie szczegółów produktu.

 • Przejdź tutaj, aby zobaczyć pozycje kwalifikujące się do płatności miesięcznych.
 • Przeczytaj drobny druk na temat planów płatności miesięcznych tutaj.

c. Wymiana za gotówkę

Możesz wymienić swoje stare urządzenia, w tym telefony, tablety, aparaty fotograficzne i inne, a także gry wideo, stare książki i podręczniki, w zamian za kartę upominkową Amazon. Przedmioty muszą być w przyzwoitym stanie, a wysyłka jest nawet wliczona w cenę!

 • Przejdź tutaj, aby dowiedzieć się więcej o wymianach.

d. Smile for Charity

Chcesz dać trochę na cele charytatywne podczas zakupów? W takim razie skorzystaj z AmazonSmile. Po pierwsze, załóż zakładkę smile.amazon.com i pamiętaj, aby zawsze robić tam zakupy. Na pulpicie, można użyć AmazonSmile 1Button dla Chrome lub Amazon Smile! dla Firefox rozszerzenia przeglądarki, aby przypomnieć się do korzystania z Smile. Następnie należy wybrać organizację charytatywną - do wyboru jest ponad milion - i przy zakupie kwalifikujących się produktów, 0,5 procent zostanie przekazane na jej rzecz.

e. Zakupy z Alexą

Korzystając z Amazon Alexa za pośrednictwem głośnika Amazon Echo lub głównej aplikacji Amazon, można zamówić lub ponownie zamówić dowolne przedmioty. Wystarczy powiedzieć "Alexa, zamów [nazwa produktu]". Pamiętaj, aby skonfigurować kod potwierdzający w aplikacji Alexa, aby zapobiec przypadkowym zamówieniom. Możesz także użyć umiejętności zakupowych Alexy, aby przeglądać oferty u innych sprzedawców detalicznych. Ponadto, bądź na bieżąco z kolejnymi ofertami dostępnymi tylko dla Alexy w tym sezonie świątecznym.

 • Przejdź tutaj, aby dowiedzieć się więcej o zakupach głosowych.

f. Amazon Cash (lub Top-Up)

Amazon Cash pozwala dodać pieniądze do salda konta Amazon. Zasadniczo pozwala zastosować gotówkę w kierunku salda konta Amazon tak, że można w końcu mieć pieniądze, aby wydać na Amazon bez karty bankowej lub karty podarunkowej zahaczone. Idź tutaj, aby rozpocząć.

4. Snag Darmowe rozszerzenie członkostwa Prime

Czy wiesz, że Amazon Prime ma gwarancję okna dostawy? Jeśli zamówienie przez Amazon Prime i trwa dłużej niż 2 dni, aby dotrzeć, można zadzwonić do działu obsługi klienta Amazon. Będą kredyt na koncie 10 dolarów lub przedłużyć swoje konto Amazon Prime przez miesiąc.

Amazon chce zachować cię jako klienta, więc zwrócić uwagę na to, jak długo trwa dla tych pakietów Prime przyjechać. To może się opłacać, jeśli są one późno.

2. Sklep Amazon Outlet

Amazon ma sklep outlet i jeśli robisz zakupy za jego pośrednictwem, można zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Podczas zakupów przez Amazon Outlet, można przeglądać overstocked i rozliczenia elementów w wielu różnych kategoriach.

Przeglądaj elektronikę, artykuły plastyczne, zabawki, a nawet produkty dla niemowląt i produkty kosmetyczne. Te oferty pozwoli Ci zaoszczędzić od 30% do 80%! Jest to jeden z mniej znanych Amazon hacki tam.

3. Zdobądź 3-5% Cashback przez Ibotta

Uwielbiam używać Ibotta - jest to takie proste aplikacji i naprawdę nagradza hojnie, gdy używasz go.

Aby go używać, wszystko, co musisz zrobić, to zeskanować swój paragon lub sklep przez aplikację. Wtedy zaczniesz zarabiać cashback, który możesz wymienić na więcej kart upominkowych Amazon.

Czasami mają ekskluzywne oferty, jeśli robisz zakupy na Amazon przez ich link. Te oferty mogą pomóc Ci zarobić jeszcze więcej cashback niż normalnie.

Niektóre przykłady ofert z przeszłości to:

 • Darmowe oferty próbne Kindle Unlimited lub Audible
 • 3-5% Cashback na urządzenia elektroniczne Amazon (np. dzwonki do drzwi Ring)
 • Bezpłatna subskrypcja Amazon Music Unlimited

Zielony nie zawsze jest kolorem oszczędzania!

Być może nie zauważyłeś, ale przedmioty, które są dostępne w różnych kolorach czasami mają inną cenę na różnych kolorach.

Jeśli nie obchodzi Cię kolor przedmiotu, który kupujesz, czasami możesz zaoszczędzić do 10% po prostu wybierając mniej popularny kolor.

4. Uzyskać zwrot pieniędzy, jeśli cena spada

Amazon jest zawsze zmienia ceny, a jeśli cena czegoś, co kupujesz spada w następnym tygodniu, masz prawo do zwrotu różnicy.

Możesz ubiegać się o to na jeden z kilku sposobów, w tym przez e-mail, czat lub telefonicznie.

Zwróć uwagę, że dotyczy to tylko przedmiotów sprzedawanych i wysyłanych przez Amazon. Amazon jest również punktem sprzedaży dla wielu zewnętrznych dostawców, którzy mają własne zasady dopasowania cen, jeśli takie istnieją.

5. Uzyskaj dodatkowe 5% zniżki za pomocą karty sklepu Amazon

Możesz uzyskać Amazon Store Card, która daje stały rabat 5% na wszystko, co kupujesz.

Obejmuje on każdy przedmiot, przez cały czas, a nie tylko kilka wybranych przedmiotów.

I w przeciwieństwie do innych kart kredytowych rabaty plany, nie musisz zdecydować się na kategorii, która zmienia,

Oczywiście, ponieważ jest to karta sklepu ma wysoką stopę procentową, więc należy upewnić się, że płacisz go z powrotem każdego miesiąca jako priorytet.

6. Uzyskać $20 Amazon gift card darmo, natychmiast

Idąc do tego sklepu Amazon karty nie tylko dostaje 5% off na wszystko, co kupujesz, ale także zarabia na ciebie wolny $ 20 Amazon gift certificate, który zostanie dodany do konta natychmiast.

7. Zdobądź darmowe karty upominkowe Amazon

Istnieje mnóstwo sposobów, aby uzyskać bezpłatne karty upominkowe Amazon.

Jednym z łatwych sposobów jest użycie Swagbucks.

Strony takie jak Swagbucks płacą Ci za oglądanie filmów i zwiastunów, zakupy, zapisywanie się na strony internetowe - w zasadzie za rzeczy, które już robisz online.

Dołączenie do nich jest bezpłatne, a zarobki można zamienić na nagrody, takie jak bony upominkowe Amazon dostarczane natychmiast do Twojej skrzynki odbiorczej.

8. Podziel się swoim kontem Prime

Nie płać dwa razy, aby uzyskać korzyści z konta Prime zarówno dla Ciebie i Twojego partnera.

Amazon pozwala dzielić swoje konto Prime z innym dorosłym w domu. Będą one uzyskać pełne korzyści, w tym bezpłatną dwudniową wysyłkę.

9. Nie przegap ekskluzywnych rabatów Prime na sprzęt

Prime ma dodatkową zaletę, że Amazon będzie często wysyłać ekskluzywne rabaty dla członków, nawet na sprzęt, który nie został wydany do ogólnej sprzedaży.

Stało się to zarówno dla Fire TV stick i dla Amazon Echo, który początkowo był oferowany 50% off MSRP do członków Prime.

10. Pobierz 1 miesiąc bezpłatnego Prime, gdy 2 dni wysyłki jest późno

Przy okazji, jeśli Prime cię zawiedzie i nie dostaniesz swojego zamówienia w ciągu 2 dni, powinieneś skontaktować się z obsługą klienta.

Zazwyczaj oferują ci dodatkowy miesiąc Prime za darmo, a czasem po prostu dadzą ci kredyt lub darmową kartę podarunkową.

11. Pobierz Prime za darmo, jeśli jesteś studentem college'u

Czy wiesz, że studenci (dobrze, każdy naprawdę z .edu e-mail) można uzyskać 6 miesięcy członkostwa Prime za darmo?

To nie jest pełne członkostwo Prime, jak to nie obejmuje Instant Video, ale to nie dostaniesz bezpłatną dwudniową wysyłkę.

Jeśli chcesz, aby uzyskać pełne członkostwo, można go dostać za 50% od normalnej stawki.

Można nawet dostać kredyt skierowania z 10 dolarów dla każdego przyjaciela, który przyniesie do planu.

12. Zamień pozostałą przedpłaconą kartę podarunkową Visa o wartości 0,22$ na kartę podarunkową Amazon

Możesz kupić karty upominkowe Amazon w każdej chwili, ale czy wiesz, że możesz użyć swoich starych przedpłaconych kart upominkowych Visa z innych sklepów, aby kupić karty Amazon?

Jest to szczególnie pomocne, jeśli Twoja stara karta ma wygasnąć lub jest jedną z tych, które są dewaluowane w czasie.

Minimum wymagane do konwersji to $0.15.

Oto jak przekonwertować karty podarunkowe na Amazon GC...

 1. Po pierwsze, sprawdź saldo swojej karty podarunkowej (zazwyczaj na odwrocie karty znajduje się numer, pod który możesz zadzwonić)
 2. Zaloguj się do Amazon i kliknij na "Your Account".
 3. Kliknij "Purchase a Gift Card" pod "Payment" (Płatność)
 4. Wybierz opcję wysyłania przez e-mail (dzięki czemu możesz natychmiast otrzymać swój kod)
 5. Następnie po prostu wprowadź informacje o swojej karcie (numer i numer bezpieczeństwa na odwrocie) oraz saldo karty i naciśnij Wyślij.
 6. Otrzymasz swój kod Amazon w ciągu kilku sekund w e-mailu. Aby go użyć, po prostu przejdź do swojego konta i kliknij na "Zastosuj kartę podarunkową do swojego konta".

Wspaniałą rzeczą w tym małym triku jest to, że twój kod Amazon nigdy nie wygaśnie. Więc można zachować go na swoim koncie i używać go, gdy rzeczywiście go potrzebujesz.

13. Zdobądź 1 darmową książkę każdego miesiąca z biblioteki wypożyczeń Kindle

Być może wiesz, że Amazon ma program o nazwie Kindle Unlimited, który kosztuje 10 dolarów miesięcznie.

Pozwala on na wypożyczenie dowolnych książek, które znajdują się w bibliotece Kindle (która jest bardzo duża!)

Ale jako członek Prime możesz korzystać z Kindle Lending Library bez dołączania do Kindle Unlimited i masz prawo do jednego darmowego pobrania książki miesięcznie.

Jest też program o nazwie Kindle First

, który daje członkom Prime dostęp do książek, które nie zostały jeszcze ogólnie wydane. Są one wyposażone w sześć książek w każdym miesiącu, i można wybrać, aby pobrać jeden z nich.

14. Korzystaj z zalet Amazon Mom, nie płacąc ani centa

Amazon Mom to usługa dla członków Prime, która pozwoli Ci zaoszczędzić całkiem sporo.

Jeśli się spodziewasz, otrzymasz 15% zniżki na wszystkie pozycje rejestru niemowląt w ciągu 2 miesięcy od daty wymagalności.

Możesz również uzyskać 20% zniżki na pieluchy, korzystając z programu Subscribe and Save

- i pomyśl tylko, że nie musisz nosić ich wszystkich do domu.

Istnieją również inne korzyści z członkostwa w Amazon Mom, takie jak ekskluzywne oferty i kupony na artykuły dla dzieci, a także kredyt w wysokości 10 USD, jeśli zapiszesz inną mamę.

15. Przechowuj swoje filmy i zdjęcia za darmo

Czy wiesz, ile miejsca zajmują zdjęcia na komputerze? Jako członek Amazon Prime, masz dostęp do chmury, która pozwala na przechowywanie nieograniczonej ilości zdjęć na dysku Amazon Cloud Drive za darmo.

Amazon pozwala również na korzystanie z chmury do przechowywania innych plików, takich jak filmy, do 5 GB, i można uzyskać do nich dostęp z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji, która pozwala na udostępnianie ich, gdy widzisz przyjaciół.

16. Otrzymuj powiadomienia o spadku cen

Tracktor jest narzędziem online, które można wykorzystać do śledzenia cen Amazon.

Pozwala na śledzenie przez nazwę, przez URL lub przez ASIN i jest dostępny dla wszystkich pozycji, które Amazon sprzedaje.

17. Korzystaj z bezpłatnego Amazon Instant Video

Amazon Instant Video dla członków Prime jest podobny do Netflix, pozwalając na wybór z biblioteki treści strumieniowych, w tym oryginalnych seriali na wyłączność Amazon. Daje również dostęp do innych treści, takich jak starsze HBO pokazuje.

Możesz przesyłać strumieniowo wideo na smart TV, tablet lub inne urządzenia.

18. Zaoszczędź do 15% dzięki subskrypcji

Jeśli wiesz, jak to działa, Amazon's Subscribe and Save program to kolejny sposób, aby zaoszczędzić pieniądze.

Wszystko, co musisz zrobić, to zobowiązać się do zakupu produktu w regularnych odstępach czasu, a Amazon weźmie 5% od ceny.

Zazwyczaj program ten jest dostępny na artykuły spożywcze, więc wszystko, co musisz zrobić, to dowiedzieć się, jak szybko używasz produktu i ustalić harmonogram.

Jak również oszczędności, to oszczędza kłopotów z pamiętając, aby kupić rzeczy w sklepie spożywczym i przenoszenia ich do domu.

Możesz zaoszczędzić jeszcze więcej, ponieważ możesz otrzymać dodatkowy bonus w postaci zniżki na pierwsze zamówienie, a jeśli masz 5 lub więcej różnych przedmiotów w subskrypcji, zniżka idzie do 15% za każdym razem.

19. Zdobądź darmowe ebooki, filmy i kredyty muzyczne

Jeśli jesteś członkiem Prime, i chciałbyś dostać treści cyfrowych, takich jak e-booki, muzyka i filmy za darmo, czy wiesz, że można uzyskać bezpłatne kredyty dla tych rzeczy dość łatwo?

Pod warunkiem, że nie chcesz, aby inne przedmioty, które kupujesz wysyłane z 2-dniową wysyłką, standard dla członków Prime, można zmienić to przy wymeldowaniu do DARMOWEGO No-Rush Shipping, który dostarcza w 5 dni roboczych (choć z mojego doświadczenia, przedmioty docierają w ciągu 2-3 dni max), a otrzymasz $ 1 kredyt dla treści cyfrowych.

Nie ma limitu na liczbę kredytów można otrzymać, i mogą one zamontować się. Czasami Amazon zmienia sposób, w jaki to robi, ale to jest zwykle podstawowa oferta.

Kredyty otrzymuje się po wysłaniu towaru do Ciebie.

20. Chcesz, żeby cena spadła? Powiedz CamelCamelCamel!

Czasami zdarza się, że nie chcesz czegoś kupić, dopóki cena nie spadnie do pewnego poziomu. Problem w tym, że nie chcesz szukać tego dzień po dniu, aby sprawdzić, czy cena spadła.

To jest, gdzie CamelCamelCamel.com może Ci pomóc. Wystarczy ustawić tam alert, a on powiadomi Cię, jeśli cena spadnie.

21. Amazon ma też kupony

Kiedy robisz zakupy na Amazon dla artykułów spożywczych, często będziesz prezentowany z klikalnych kuponów na stronie produktu. Upewnij się, że klikniesz te, ponieważ dadzą ci zniżkę w koszyku, gdy przyjdziesz do wymeldowania.

Zniżka jest zazwyczaj w zakresie $.25 do $5.

Możesz również przejść do Amazon.com/Coupons, aby przeglądać wszystkie dostępne kupony.

22. Użyj Amazon monety promocje snag free app pobrania

Amazon Coins są dla graczy gier wśród Ciebie, choć można również uzyskać aplikacje z nimi.

Dostajesz 100 monet za 1$, a czasami są oferty, gdzie można uzyskać więcej. Od czasu do czasu otrzymasz Monety za pobranie darmowej aplikacji.

Możesz sprawdzić stan swoich monet, gdy odwiedzisz stronę produktu aplikacji.

23. Zamówienie przedpremierowe, aby otrzymać darmową dostawę

Ten program z Amazon wymaga, aby wydać co najmniej 25 dolarów, aby zakwalifikować się do wysyłki - to przedmioty, które Amazon straciłby pieniądze na, gdyby wysłać je oddzielnie.

Ale powiedzmy, że nie chcesz wydać 25 dolarów teraz; Można pre-order coś, powiedzmy gry lub filmu, który nie jest jeszcze na, aby dostać się do limitu 25 dolarów. Nie zostaniesz obciążony opłatą za zamówiony w przedsprzedaży przedmiot, dopóki nie zostanie on wysłany.

Jeśli zmienisz zdanie i anulować pre-order, to nie ma znaczenia, albo!

24. Podręczniki na Amazon mogą być tańsze w innych krajach

Amazon jest doskonałym miejscem, aby przejść do zakupu podręczników, i może być w stanie zdobyć ofertę na ceny używanych książek. Ale jeśli patrzysz na zakup nowych, powinieneś wiedzieć, że niektóre książki są tańsze, jeśli kupione w innych krajach.

Istnieje strona internetowa, która pomoże Ci z tym, o nazwie Cheap River.

Przeszuka ona międzynarodowe strony Amazona i znajdzie tam ceny za tę samą książkę.

Mogą być niewielkie różnice w książce z innego kraju, ale zawartość powinna być głównie taka sama.

25. Przesyłka opóźniona? Natychmiast wyślij zastępczy produkt

W zeszłym roku zamówiłem 65-calowy telewizor Samsung Smart TV. Po tygodniu oczekiwania i nieotrzymania go, skontaktowałem się z Amazonem. Zajęli się "brakującym" telewizorem, wysłali mi inny z Expedited Shipping (dostałem nowy telewizor na mój adres w ciągu 24 godzin), a także zwrócili mi 75 dolarów z oryginalnej ceny za moje "kłopoty".

Za każdym razem, gdy Twój zakup jest opóźniony w stosunku do daty dostawy, którą podano, masz możliwość skontaktowania się z Amazonem i uzyskania aktualizacji wysyłki. Jeśli nie mogą nawet śledzić zamówienia, to wyślą ci zamiennik z wysyłką następnego dnia.

26. MyHabit: Strona Amazon, o której nie słyszałeś, ale powinieneś użyć

Istnieje mało znana strona Amazon o nazwie MyHabit, gdzie zazwyczaj sprzedają produkty z wyższej półki, takie jak ubrania projektantów.

To nie jest rodzaj miejsca, które można się spodziewać znaleźć na Amazon.

Mają inwentarz, który ciągle się zmienia, więc trzeba mieć oko na to lub dostać się na ich liście newslettera. Ale rzeczy, które mają są zazwyczaj oferowane z dobrą zniżką.

Na przykład, w tej chwili, jest do 70% off Kuchnia & Dining.

A jeśli znajdziesz coś, co jest również na głównej stronie Amazon, MyHabit będzie miał to po niższej cenie.

27. Zarabiaj pieniądze, gdy przyjaciele i krewni robią zakupy na Amazonie

Jak wiele dużych sklepów, Amazon posiada program partnerski znany jako Amazon Associates.

Oznacza to, że możesz zostać partnerem i dostarczać linki do towarów Amazon, a jeśli ktoś skorzysta z Twojego linku i kupi, otrzymasz prowizję. Wszystko, czego potrzebujesz, aby stać się partnerem to strona internetowa, którą możesz wykorzystać do umieszczania swoich linków.

Nie można korzystać z tego bezpośrednio, aby zaoszczędzić sobie pieniądze, ponieważ jest to niezgodne z zasadami Amazon, aby kupić za pośrednictwem własnych linków i uzyskać prowizję z powrotem. Ale powiedzmy, że miałeś przyjaciela, który był zainteresowany w robieniu tego samego, to jest możliwe, że można kupić za pośrednictwem jego linków i mógł kupić za pośrednictwem swoich, a ty zarówno zakończyć się coraz około 8% prowizji z powrotem.

Tylko nie krzyczeć o tym, więc nie zmieniają zasady!

28. Amazon Hacks: Milion darmowych utworów na Prime Music

Amazon ma program o nazwie Prime Music, który daje dostęp do ponad 1 mln utworów z członkostwem Prime. To może nie być tak wiele utworów, jak na największych internetowych witryn udostępniania muzyki, ale jest to zawarte za darmo.

29. Zdobądź darmowe/zdyskontowane produkty Amazon

Istnieje kilkadziesiąt stron z recenzjami Amazon, które dają Ci darmowe lub mocno zniżkowe produkty Amazon w zamian za recenzję.

Jednym z lepszych jest SnagShout.

Zasadniczo, dają Ci zniżkę, jeśli obiecasz, że złożysz recenzję tego, co kupujesz.

Należy zauważyć, że wymagają one uczciwych recenzji, a nie zachęcają do dawania pięciogwiazdkowych recenzji, co byłoby nieetyczne.

SnagShout jest zazwyczaj używany dla nowych produktów, gdzie nie ma żadnych lub wiele recenzji, aby rozpocząć. Firmy, które sprzedają produkty zgadzają się na dużą zniżkę tylko po to, aby mogły one dostać recenzje zaczęły.

30. Zbliżają się urodziny?

Kiedy zbliżają się urodziny dziecka, warto wiedzieć, że Amazon pozwala na stworzenie listy życzeń prezentowych, którą można wysłać do przyjaciół i krewnych.

Nazywa się to Amazon Kids' Birthdays i jest dostępne w zakładce Lists.

W rzeczywistości, będzie nawet polecić prezenty do Ciebie, które można dodać przed udostępnieniem listy z innymi.

31. Zdobądź darmową wysyłkę przez cały czas!

To będzie miłe, aby uzyskać bezpłatną wysyłkę na Amazon cały czas, ale jeśli nie masz Prime trzeba wydać 35 dolarów, aby to zrobić, a czasami przedmioty, które kupujesz spadają po prostu krótki.

Istnieje usługa, która może Ci pomóc tutaj, i to się nazywa Amazon Filler Item Finder.

Po prostu trzeba umieścić w ile krótki jesteś, a to przychodzi z listą sugestii popularnych przedmiotów, które uzupełnią różnicę, i pozwalają kwalifikować się do bezpłatnej wysyłki.

32. Amazon Prime Hacks Pantry Bulk Buying

Czy wiesz, że jeśli jesteś członkiem Amazon Prime, możesz kupować artykuły spożywcze i produkty gospodarstwa domowego na Amazon? Amazon's Prime Pantry pozwala na zakupy ponad 100,000 kwalifikujących się produktów w następujących kategoriach:

 • Artykuły spożywcze
 • Artykuły gospodarstwa domowego
 • Produkty kosmetyczne
 • Artykuły zdrowotne
 • Artykuły dla zwierząt domowych
 • Artykuły pielęgnacyjne i żywnościowe dla niemowląt
 • Produkty higieny osobistej
 • Materiały samochodowe
 • Artykuły przemysłowe i biurowe

Extra Tip

: Zaoszczędź jeszcze więcej dzięki Amazon Pantry Coupons i uzyskaj zniżki na najlepsze marki spożywcze.

33. Pobierz 6 miesięcy Prime z EDU e-mail

Jeśli jesteś studentem (lub nawet jeśli masz e-mail EDU), możesz otrzymać niesamowite korzyści z Amazon Prime z jeszcze większą zniżką. Otrzymasz 6 miesięcy Amazon Prime za darmo, który obejmuje bezpłatny 2-dniowa wysyłka. Gdy jesteś gotowy, aby uaktualnić do pełnego członkostwa Prime, można go uzyskać w 50% od normalnej ceny.

Aby zarejestrować się jako Amazon Student wystarczy przejść do strony prime Student

i dołączyć do bezpłatnego 6-miesięcznego okresu próbnego Prime.

34. Gift Card Exchange

Czy masz tonę kart podarunkowych leżących wokół z maleńkim trochę lewo na nim, nie warto nawet zachować? Teraz możesz skorzystać z Amazon's gift card exchange, gdzie można dodać wszelkie stare karty podarunkowe masz leżące wokół i wymienić je na Amazon gotówki.

Więc chwycić, że kolekcja używanych kart podarunkowych i zacząć coraz każdy grosz z nich!

35. Wpisz niestandardowe parametry wyszukiwania

To jest naprawdę zabawne hack spróbować - wszystko, co musisz zrobić, to dodać kilka znaków na końcu adresu URL Amazon.

Możesz wyświetlić wszystko, co jest na sprzedaż w danej kategorii, dodając ten tekst do końca adresu URL: &pct-off=50-80

Oto jak to zrobić.

 • Przejdź do Amazon.com
 • Kliknij kategorię, którą chcesz przeszukać.
 • Skopiuj ten ciąg znaków &pct-off=50-80
 • Wklej go bezpośrednio na koniec strony kategorii Amazon, którą przeglądasz.
 • Naciśnij "enter" i strona zostanie odświeżona, wymieniając elementy, które są obecnie 50-80% off.

Jeśli chcesz przeglądać rzeczy, które są 25% off, zastąp 50-80 z 25. To takie proste!

36. Amazon Hacks: Trade-Ins

Innym naprawdę łatwym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy na Amazon jest wymiana starych urządzeń na karty podarunkowe Amazon.

Ta strona wyjaśnia wszystkie szczegóły dotyczące programu Amazon trade-in. Istnieją tysiące przedmiotów, które kwalifikują się do handlu-in. Jeśli masz kwalifikujący się produkt, możesz wysłać go do Amazon i otrzymać kartę podarunkową z powrotem w zamian.

Oni akceptują wszystkie rodzaje elektroniki też. Niektóre przykłady rzeczy, które akceptują są:

 • Telefony
 • Tablety
 • Konsole do gier
 • Stare książki
 • Gry wideo

Oni nawet zapłacić za wysyłkę. Będą akceptować przedmioty, które nie działają, ale nie zarobisz tak wysokiej kwoty karty podarunkowej dla tego rodzaju rzeczy.

Nie krępuj się użyć kart podarunkowych w kierunku zakupów świątecznych lub nawet jako swoje własne pieniądze na wydatki.

37. Kup zniżki Amazon Gift Cards

Ten mały hack pozwala zaoszczędzić pieniądze, ponieważ można kupić karty upominkowe z rabatem, a następnie wydać je na Amazon. Kiedy stos zniżki karty upominkowe z innymi zniżkami na Amazon, można naprawdę zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy!

Najlepszymi stronami do kupowania zniżkowych kart podarunkowych Amazon są Raise i Gift Card Granny. Czasami sprzedają karty upominkowe za 30% zniżki, więc sprawdzaj.

38. Wpisz niestandardowe parametry wyszukiwania

To jest naprawdę zabawne hack spróbować - wszystko, co musisz zrobić, to dodać kilka znaków na końcu adresu URL Amazon.

Możesz wyświetlić wszystko, co jest na sprzedaż w danej kategorii, dodając ten tekst do końca adresu URL: &pct-off=50-80

Oto jak to zrobić.

 • Przejdź do Amazon.com
 • Kliknij kategorię, którą chcesz przeszukać.
 • Skopiuj ten ciąg znaków &pct-off=50-80
 • Wklej go bezpośrednio do końca strony kategorii Amazon, którą przeglądasz.
 • Hit "enter" i strona zostanie odświeżona, wymieniając elementy, które są obecnie 50-80% off.

Jeśli chcesz przeglądać rzeczy, które są 25% off, zastąp 50-80 z 25. To takie proste!

39. Amazon Hacks: Zdobądź darmowe rzeczy przez Vine Voice

To nie jest łatwy sposób, aby uzyskać darmowe rzeczy, ale długoterminowe możliwości.

Być może zauważyłeś, patrząc na recenzje, że niektóre z nich są identyfikowane przez małą odznakę, odnotowując je jako "Vine Voice".

Są to elitarni recenzenci, wybrani przez Amazon jako ludzie, którzy są konsekwentnie pomocni w swoich recenzjach. Prawie bez wyjątku opublikowali oni 100 lub więcej recenzji.

Kiedy jesteś członkiem Vine, otrzymujesz regularne e-maile z powiadomieniem, jakie towary są dostępne do recenzji. Możesz ubiegać się o te, które Cię interesują, ale nie więcej niż dwa na raz i masz 30 dni na przesłanie recenzji.

40. Zamawiaj przedmioty osobno, aby uzyskać szybszą wysyłkę bez płacenia za nią

Ponownie nie gwarantowane, ale to często działa.

Jeśli chcesz dostać swoje przedmioty szybko, ale nie chcesz płacić za ulepszoną wysyłkę dla nich wszystkich, spróbuj to zrobić ...

Zamówienie każdego z elementów oddzielnie, jeden po drugim, ale tylko płacić, aby uaktualnić wysyłkę do jednego dnia na jednym z nich.

Amazon będzie często łączą zamówienia, aby zapisać swoje koszty wysyłki. Jeśli masz szczęście, połączą wszystkie twoje zamówienia w jedną paczkę, którą otrzymasz następnego dnia.

41. Dołącz do listy mailingowej Amazon, aby otrzymywać oferty na swoją skrzynkę pocztową

Możesz uzyskać oszczędności, zapisując się na listę mailingową Amazon. Będą oni wysyłać oferty bezpośrednio na Twój adres e-mail, a Ty możesz wybrać, jakie rodzaje przedmiotów będą w nich zawarte.

Wystarczy wejść na stronę https://www.amazon.com/gp/gss, aby zobaczyć kategorie i zapisać się.

42. Użyj Amazon's Trade-in, aby uzyskać największą wartość za swoje używane rzeczy

Istnieją różne programy trade-in, które można wykorzystać dla starego iPada lub smartfona, Gazelle jest jednym z nich.

Ale Amazon ma również program Trade-In i ogólnie będzie oferować więcej wartości dla swoich używanych towarów elektronicznych, DVD, gier wideo, itp.

Otrzymasz wartość jako Amazon Gift Card, a nie jako gotówkę, ale jeśli kupujesz dużo na Amazon, to prawdopodobnie warto.

43. Skok do większych oszczędności z narzędziem skoku cen Amazon Savings.com

Na wszelki wypadek, czułeś, że ktoś, gdzieś, sprzedawał rzeczy taniej niż Amazon, wtedy jest narzędzie, aby złagodzić swoje obawy / udowodnić, że masz rację.

Na stronie savings.com znajduje się "Amazon Price Jump Tool".

Wystarczy skopiować adres URL strony produktu na Amazon i wkleić go do narzędzia. Następnie przeszukuje sieć w poszukiwaniu lepszej ceny.

Możesz uzyskać to narzędzie jako rozszerzenie przeglądarki dla Google Chrome lub Firefox, a tam jest również wersja aplikacji. Dzięki temu można łatwo sprawdzić, czy otrzymujemy najlepszą ofertę.

44. Kup pieluchy z 20% zniżką i otrzymaj darmową dostawę

Jeśli masz członkostwo Prime, możesz poprosić Amazon o dostarczenie Ci pieluch i uzyskać 20% zniżki. Wystarczy zarejestrować się w programie Subscribe & Save i ustawić, jak często chcesz, aby były one dostarczane.

Wysyłka jest darmowa i możesz zrezygnować w każdej chwili, a co najlepsze, nie musisz nosić dużego pudła pieluch do domu ze sklepu.

45. Uzyskaj większe zniżki dzięki sekcji magazynu/outletów Amazon

Szukasz większych zniżek? Spójrz na Amazon Warehouse.

Ten dział Amazon jest ograniczony do używanych, odnowionych, uszkodzonych w magazynie i otwartych przedmiotów, ale często są one tak dobre jak nowe.

Jeśli okaże się, że nie podoba Ci się stan przedmiotu, możesz go zwrócić w ciągu 30 dni za pełny zwrot pieniędzy. Innym dobrym miejscem na przecenione przedmioty jest Amazon Outlet, gdzie przeceniane są nowe przedmioty, które są poza sezonem lub wycofane z produkcji.

46. Oszczędzaj pieniądze dzięki sztuczce z podwójną przeglądarką

Amazon może być trochę zwodnicze z tobą, gdy jesteś członkiem Prime. Wiadomo, że ceny produktów są zawyżone, aby zrekompensować dwudniową wysyłkę, którą otrzymują członkowie Prime.

Aby złapać ten jeden, trzeba będzie otworzyć dwie przeglądarki na komputerze, lub jeden na komputerze i jeden na smartfonie. Korzystanie z pierwszej przeglądarki, zaloguj się do swojego konta Prime i znaleźć produkt, który chcesz, a następnie zanotować cenę.

W drugiej przeglądarce możesz sprawdzić cenę tego samego produktu po upewnieniu się, że nie jesteś zalogowany jako klient Prime. Aby się tego upewnić, może być konieczne wyczyszczenie plików cookie.

Jeśli cena jest niższa niż pierwsza, którą podałeś, dodaj produkt do koszyka, a następnie zaloguj się na swoje konto przed zakupem - cena nie powinna się zmienić, ale jeśli tak się stanie, upewnij się, że złożysz skargę i ją naprawisz.

47. Porównywanie cen telewizorów i telefonów komórkowych

Amazon będzie porównywał ceny z innymi dostawcami, jeśli kupujesz coś takiego jak telewizor lub telefon komórkowy.

Jeśli znajdziesz lepszą ofertę w innym miejscu, po prostu powiedz im o tym, a oni dopasują cenę lub zwrócą Ci różnicę, jeśli już ją kupiłeś.

48. Amazon Hacks: Get groceries dostarczane za $5.99

Kolejna strona członkostwa Prime, tym razem za dodatkową opłatą, Prime Pantry wyśle Ci duże pudełko z praktycznie każdym artykułem spożywczym za płaską opłatą 5,99$ za wysyłkę.

49. Zwracaj uwagę na specjalne promocje

Za każdym razem, gdy kupujesz na Amazon, gdy jesteś na stronie produktu, upewnij się, że czytasz wszystkie szczegóły. Czasami można znaleźć, że element jest uprawniony do specjalnej promocji, takich jak kupić dwa i dostać trzeci wolny.

Miej oczy szeroko otwarte na tę promocję!

50. Problemy z przedmiotem? Kup nową rzecz, a starą zachowaj

Kiedy otrzymasz swój zakup, a okaże się, że jest uszkodzony lub złamane, a następnie należy skontaktować się z obsługą klienta Amazon.

Zazwyczaj od razu wyślą Ci nowy przedmiot, a nawet mogą wysłać go z dnia na dzień, jeśli o to poprosisz.

Nawet lepiej, jeśli przedmiot kosztuje mniej niż 50 dolarów, mogą pozwolić Ci zachować uszkodzony element bez dodatkowych kosztów, zamiast odsyłać go z powrotem.

Należy jednak pamiętać, że jest to polityka Amazon, i dotyczy przedmiotów sprzedawanych bezpośrednio przez nich. Jeśli kupiłeś od innego dostawcy za pośrednictwem Amazon, będziesz podlegał jego warunkom, które zazwyczaj obejmują pełny zwrot pieniędzy lub wymianę przedmiotu ze standardową wysyłką.

51. Nie ufaj wynikom wyszukiwania w poszukiwaniu najlepszych ofert

Należy wiedzieć, że Amazon nie zawsze pokazuje od razu najlepszą cenę.

Na przykład, jeśli jesteś konkretny w swoim wyszukiwaniu, Amazon zdaje sobie sprawę, że prawdopodobnie zamierzasz kupić i kieruje Cię w stronę swoich najbardziej dochodowych pozycji.

Co możesz z tym zrobić?

Nie kupuj przedmiotu od razu.

Jednym z trików jest przejrzenie "Klienci, którzy kupili ten przedmiot również", jak również "Produkty sponsorowane" na stronie produktu. Dość często można znaleźć ten sam lub podobny produkt oferowany po niższej cenie, dostępny u innego sprzedawcy.

52. Back-ordered nie oznacza niedostępności!

Gdy okazuje się, że Amazon nie sprzedaje danego artykułu, może on być po prostu niedostępny.

Gdy przedmiot jest na backorder, Amazon pokaże Ci third-party sprzedawcy, jeśli mogą one wysłać szybciej.

Link sprzedaży Amazon będzie pochowany w liście stron trzecich.

Chociaż to dostaniesz element szybciej, to niekoniecznie jest najtańszy.

Może się okazać, że najlepszą cenę oferuje Amazon sprzedając go bezpośrednio, a jeśli jesteś przygotowany na oczekiwanie na pojawienie się zapasów, zaoszczędzisz pieniądze.

53. Sprzedawcy zewnętrzni mogą zaoszczędzić Ci więcej pieniędzy

Jeśli przedmiot nie jest sprzedawany lub magazynowany przez Amazon, to możesz znaleźć go oferowanego przez sprzedawcę zewnętrznego za pośrednictwem strony internetowej Amazon.

Rzecz w tym, że Amazon może nie pokazać najtańszego zewnętrznego sprzedawcy, ponieważ wyświetli wyróżnionego sprzedawcę, który zazwyczaj będzie jednym z programów Fulfilled by Amazon (jest to program, w którym Amazon magazynuje produkty dla innych dostawców i wysyła je).

Jeśli poszukasz dalej, możesz znaleźć innego sprzedawcę, który nie jest objęty tym programem i ma ten przedmiot taniej.

54. Amazon Hacks: Kupuj używane

Wiele osób ma tendencję do zapominania, że można kupić używane przedmioty na Amazon.

Jasne, nie wszystko powinno być kupowane w stanie używanym, ale niektóre rzeczy, takie jak książki, DVD i filmy są całkowicie w porządku.

I można zaoszczędzić sporo pieniędzy, kupując niektóre rzeczy używane.

55. Amazon Hacks, aby spełnić 35 dolarów minimum dla darmowej wysyłki

Większość ludzi po prostu kupić mały przedmiot lub dwa, że tak naprawdę nie trzeba / chcesz tylko tak, że mogą one spełnić 35 dolarów wymóg dla bezpłatnej wysyłki.

Następnym razem jesteś w tej sytuacji, zamiast kupować rzeczy, których nie potrzebujesz / chcesz, kupić kartę podarunkową dla witryny / sklepu, który sklep z - Netflix, Google Play, Spotify, Starbucks, a nawet Amazon.

I nie zapomnij kupować za pomocą karty kredytowej, która daje Ci cashback. Tak, kupowanie

Czytaj także:

 • Stamp Collectors Near Me
 • Get Paid to Play Video Games
 • Darmowe próbki makijażu

Amazon Hacks: Final Thoughts

Nie płać pełnej ceny podczas zakupów online ponownie! Te Amazon Hacks są tak proste i można układać i używać wiele z nich razem, oszczędzając jeszcze więcej pieniędzy. Kiedy kupujesz dużo online, każdy grosz się liczy.

Jak ten post na Amazon Hacks staje się bardziej popularny, niektórzy z naszych czytelników zaczęli wysyłać nam inne Amazon Hacks i sztuczki, których używają, aby zaoszczędzić pieniądze. Więc będziemy dodawać je tutaj.

Jeśli masz wskazówkę, proszę nie wahaj się z nami skontaktować poprzez naszą stronę kontaktową, Facebook, Twitter, lub pozostawiając komentarz poniżej.

Podziel się tym:

 • Twitter
 • Facebook

Lubię to:

Lubię Ładowanie... Tagi:amazon hack kody, amazon hack online, amazon hacks 2021, amazon hacks produkty, amazon hacks tiktok, amazon prime hacks, amazon triki i hacki (indie), hack amazon cena