Najtańsze linie lotnicze: 10 najlepszych opcji do rozważenia dla wygody

Najtańsze linie lotnicze do latania z i uzyskać komfortowe

Nie ma co ukrywać, że nie jest to najrozsądniejsza strategia podróżowania, jaką można odkryć. W związku z tym, że jest to możliwe, w przypadku, gdy zdajesz sobie sprawę, które łatwe przewoźników iść z, można zaoszczędzić sobie prawdziwy watę pieniędzy.

Niezależnie od tego, dokąd się wybierasz, kilka samolotów oferuje znacznie tańsze loty, podczas gdy inne (takie jak American, United i Delta) skupiają się bardziej na administracji klienta niż na oferowaniu cen. Tak czy inaczej, kilka osób woli odkryć tandetne loty i niesamowite okazje lotnicze, niż stresować się wymiarem administracji klienta, który otrzymują lub rozważyć, czy istnieją zalety, takie jak dodatkowa przestrzeń na nogi.

Aby rozwiązać ten problem, będziemy mówić o tym, jak można zaoszczędzić gobs gotówki na bilety lotnicze i przewoźników, które należy spojrzeć na przypadku jesteś starając się odkryć okazje podróży.

Top 10 Cheapest Airlines można latać z

Aby zlokalizować najtańsze linie lotnicze do latania z, Rome 2 Rio zobaczył ceny biletów lotniczych w klasie ekonomicznej w okresie dwóch miesięcy, aby zmierzyć, które przewoźnicy oferowane najmniej kosztowne loty. Z tych przewoźników, tutaj są najmniej kosztowne z amerykańskich dostawców. W przypadku, gdy mieszkasz w USA, a ponadto zastanawiasz się, gdzie rozpocząć skanowanie do skromnego lotu, trzeba będzie w każdym przypadku tych przewoźników.

1. Spirit Airline

Spirit Airlines ma swoje centralne dowództwo na Florydzie. W związku z tym, że jest to samolot, który wymaga wydatków, należy liczyć się z tym, że trzeba będzie zapłacić za wszelkie dodatkowe rzeczy, na przykład posiłki czy napoje, a nawet lekki bagaż. Dochodzenie wykazało, że wydatek na milę wynosi zaledwie 20,9 groszy przy użyciu tego samolotu.

2. Frontier Airline

Z jego centralnego dowództwa w Denver, Colorado, Frontier idzie do ponad 80 celów lokalnie i globalnie. To miał dużo strasznej prasy, niemniej jednak, został nazwany w 2015 roku jako jeden z pięciu najlepszych najbardziej zauważalnie okropne samolotów w USA. dochodzenie wykazało, że ta organizacja przybył do punktu środkowego 22,5 groszy za milę wykorzystując ich strategii.

3. Hawaiian Airlines

Hawaiian Airlines jest największym samolotem na Hawajach, dając wsparcie dla terytorium USA, tak jak uniwersalne cele. To ma banded razem z Mastercard do zaoferowania Hawaiian Airlines Bank of Hawaii World Elite Mastercard, karty opłaty, która oferuje dodatkowe mile i wiele razy mile na Hawaiian Airlines kupuje. Hawaiian Airlines były tylko nieznacznie wyższe niż Frontier i Spirit Airlines w badaniu na 25,7 groszy za milę.

4. Allegiant Air

Allegiant Air ma swoją siedzibę w Las Vegas i od niedawna jest w posiadaniu armady. Zrezygnował z najbardziej ugruntowanej maszyny latającej, która pracowała, samolotów MD-80, a teraz wykorzystuje samoloty Airbus A319 i A320. W dochodzeniu, ten łatwy okaziciel przyszedł w 32,2 groszy na milę.

4. Sun Country Airlines

W związku z tym, że jest to linia lotnicza, której celem jest zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, nie ma co ukrywać, że jest to linia lotnicza, której celem jest zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jej siedziba znajduje się w Minnesocie i ma około 70 kursów. Przy 32,2 groszy za milę, Sun Country Airlines dostosowuje pięć najlepszych najbardziej umiarkowanych przewoźników w USA.

6. Alaska Airline

Z siedzibą w Seattle, Alaska Airlines jest znany z prowadzenia niektórych niesamowite oferty ograniczone czas. To jak późno miał dwudniowy airfare oferty, gdzie kilka biletów można nabyć za jedyne 39 dolarów. Przewoźnik ten wszedł na 33,8 groszy za milę w dochodzeniu.

7. JetBlue Airways

Na wypadek, że będziesz, w ogóle, dostać munchies podczas lotu jeszcze wolą nie płacić za dodatkowe elementy, JetBlue oferuje darmowe smakołyki i napoje. Z siedzibą w Nowym Jorku, ma ponad 90 celów i zdobył wyróżnienia za swoją administrację klienta. JetBlue Airways odbiło się nieco w kosztach na pozycji nr 6 z ceną 40,2 groszy za milę.

8. American Airlines

American Airlines, z siedzibą w Fort Worth w Teksasie, jest postrzegany jako największy samolot na świecie w kilku klasyfikacjach, w tym wielkości armady, podróżnych i liczby celów, które obsługują. Ma około 350 celów w regionie włączania, który obejmuje ponad 50 narodów. Jest to dodatkowo jeden z najbardziej uznanych przewoźników, założony w 1926 roku.

Z American Airlines będziesz, w przeważającej części, płacić niższe opłaty za rzeczy niż w części poświęconej przewoźników wydatków, ale bilety same mogą być nieco bardziej kosztowne. American Airlines szacuje się na 41,8 groszy za milę w badaniu.

9. United Airlines

United Airlines ma siedzibę w Chicago, Illinois, i jest kolejnym starym samolotem na tej liście, został założony w 1926 roku również. W związku z tym, że jest to linia lotnicza, która oferuje szeroki asortyment lotów mieszkalnych, a także loty do 48 krajów, jego samolot znalazł się na 45,1 pensów za milę w badaniu, co oznacza, że kosztuje około 45 pensów za każdą milę.

10. Southwest Airlines

Z siedzibą w Dallas, w Teksasie, Southwest Airlines sprawia, że znalezienie ich aranżacji jest umiarkowanie proste poprzez oferowanie niskiego dziennika pokładowego. To również oferuje darmowe kąski i napoje, WiFi podczas lotu, a twoje worki latają za darmo, co może być przyzwoitym środkiem oszczędnościowym. Należy pamiętać, w każdym przypadku, istnieją zastrzeżenia, w tym wagi i wielkości ograniczeń, trzeba dążyć do pakietów latać za darmo.

Southwest będzie w ogólnej pozycji faktycznie dobrze, jeśli chodzi o przez i duże lojalności konsumentów wśród wszystkich samolotów również. Nie ma co ukrywać, że jest to niesłychanie ważne, ponieważ nie ma co ukrywać, że jest to niesłychanie ważne.

Czytaj także:

  • Spirit Airlines World Mastercard, Recenzja
  • Alaska Airlines Visa Signature Korzyści karty kredytowej

Instrukcje krok po kroku, aby zaoszczędzić na biletach lotniczych

Skorzystaj z porównywarki internetowej

W tym celu należy zapoznać się z informacjami zawartymi na stronie internetowej. Będziesz lekceważenia kilku przewoźników, które zostały przeoczone lub mają conceivably nigdy nie wiadomo o na off off off chance, że spojrzeć na każdy jeden niezależnie. Raczej, należy udać się do miejsca, które daje szansę spojrzeć na różnych przewoźników na podwójnym. To da Ci najlepszy znak o tym, który przewoźnik rutynowo oferuje shabby loty.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem

Będziesz musiał również spojrzeć tak daleko przed czasem, jak to możliwe w świetle faktu, że loty, w przeważającej części, się wyższe koszty, jak data lotu zbliża. To jest trudne do zrobienia na off off chance, że trzeba zarezerwować wycieczkę kryzysową, aby zobaczyć swoją rodzinę, ale to nic trudnego do zrobienia w przypadku, gdy jesteś coraz daleko. W związku z tym, że nie jest to możliwe, nie ma co się łudzić, że będzie to możliwe.

Wyjedź w dzień powszedni

W przypadku, gdy możesz wyjechać w środku tygodnia, a nie pod koniec tygodnia, będziesz odkładać dodatkową gotówkę, ponieważ loty w dni powszednie są tańsze niż loty pod koniec tygodnia, ponieważ nie są one poszukiwane w takim stopniu. Można również szukać wszelkich ograniczeń, w tym minut temu wartości części z undersold lotów.

W związku z tym, że nie ma możliwości, aby nie było to możliwe, ażeby nie było to możliwe, nie ma możliwości, ażeby nie było to możliwe.

Leć z dużego lotniska

Na wypadek, gdyby to było możliwe, staraj się latać z większych obszarów miejskich i punktów centrum terminala lotniczego też. W związku z tym, że nie ma co się łudzić, że nie będzie się dało, że nie będzie się dało.

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Like this:

Polub Loading... Tags:american airlines, najlepsze miejsca w samolocie w klasie ekonomicznej, british airways, tanie loty, delta airlines, emirates, spirit airlines, united airlines