Opłaty Venmo: Podział i wyjaśnienie Przegląd 2020

Opłaty Venmo: Podział i wyjaśnienie Przegląd 2020.

Opłaty Venmo: W przypadku, gdy masz w dowolnym momencie część karty lub koszt podróży, może być wygodne z jak kłopotliwe może być bardzo dobrze, aby uzyskać każdy przyczynić się dużo. W 2017 roku, jest to prostsze niż w jakimkolwiek innym czasie, aby te raty wykorzystując aplikację jak Venmo. Venmo zostało założone w 2009 roku jako wszechstronny system ratalny.

Venmo jest przenośnym systemem ratalnym posiadanym przez Paypal , który umożliwia klientom wysyłanie rat towarzyszom, rodzinie, a nawet sprzedawcom poprzez proste stuknięcie w ekran. Sposób, w jaki działa Venmo jest prosty. Klienci wprowadzają aplikację na swoich telefonach, a następnie podłączają do niej swoje księgi rachunkowe lub karty płatnicze.

Wówczas będą mogli wysyłać i otrzymywać raty do każdej osoby, która korzysta z aplikacji. Niezależnie od wysyłania i otrzymywania gotówki do bliskich, Venmo można wykorzystywać do kupowania towarów i przedsięwzięć za pośrednictwem zatwierdzonych dealerów, w tym do płacenia za jedzenie na wynos za pośrednictwem aplikacji, które połączyły siły z Venmo.

Kiedy na początku zarejestrujesz się w Venmo, jesteś ograniczony do wysyłania i otrzymywania kwoty 299,99 dolarów tygodniowo. Kiedy potwierdzisz swój charakter, podając cztery ostatnie cyfry numeru ubezpieczenia społecznego, swój oddział pocztowy i swoją datę urodzenia, prawdopodobnie będziesz mógł wysyłać i otrzymywać do $2,999.99 co tydzień.

Opłaty Venmo

Standardowe usługi Venmo są oferowane całkowicie za darmo, co oznacza, że dla większości klientów, Venmo nie wiąże się z żadnymi kosztami. W związku z tym, wysyłanie gotówki do bliskich za pomocą karty platynowej lub rejestrów finansowych jest całkowicie bezkosztowe. Niezależnie od tego, Venmo pobiera opłaty za przygotowanie wymiany za pomocą godnej uwagi karty Mastercard; do każdej wymiany opłaconej za pomocą karty Visa doliczana jest 3-procentowa opłata manipulacyjna.

W badaniu, organizacja macierzysta Venmo, PayPal, pobiera 2,9% kosztów za wszystkie opłaty i wymiany Visa. Po pewnym czasie ta mała administracja energetyzuje, zwłaszcza osoby, które codziennie wysyłają różne raty. Na przykład, na wypadek, gdybyś poprosił o pizzę ze swoimi współlokatorami i wysłał do swojego współlokatora ratę Venmo w wysokości 10 dolarów za swoją ofertę, zostałbyś obciążony 30 groszami za wysłanie tej raty.

30 groszy prawdopodobnie nie wydaje się być dużą kwotą, jednak w przypadku, gdy dodatkowo wysyłałeś różne wymiany za wspólne rundki piwa, bilety na film lub inne koszty, te opłaty za wymianę mogą skończyć się kosztem mnóstwa gotówki.

Unikanie opłat Venmo

Można całkowicie uniknąć opłat Venmo, patrząc na to, jak i kiedy Venmo nalicza opłaty. Po pierwsze, Venmo nie pobiera opłat za przyjmowanie gotówki i dokonywanie płatności ratalnych na rzecz zatwierdzonych organizacji.

Jeśli kupujesz coś porządnego lub administracyjnego od firmy, która ma możliwość płacenia przez Venmo (i została zatwierdzona przez Venmo), nie zostaniesz obciążony kosztami wymiany.

Po drugie, Venmo nie nalicza kosztów za wysyłanie gotówki, jeśli pochodzi ona z jednego z trzech miejsc: Twojego salda Venmo (gotówka, która znajduje się obecnie na Twoim koncie Venmo), Twojego salda finansowego lub Twojej podłączonej karty kontrolnej.

Jeśli obawiacie się o bezpieczeństwo połączenia konta Venmo z waszym saldem finansowym lub kartą platynową, istnieją sposoby na zagwarantowanie bezpieczeństwa waszego zapisu.

Przede wszystkim Venmo zapewnia dobre samopoczucie i bezpieczeństwo, na przykład wielopłaszczyznową walidację i możliwość dołączenia kodu.

Tak czy inaczej, istnieją inne, pośrednie sposoby, aby zagwarantować, że twoja równowaga finansowa nie zostanie naruszona.

Możesz założyć księgę, która jest połączona wyłącznie z Twoim kontem Venmo, co pomoże Ci uniknąć wydatków naliczanych przez Venmo (upewnij się tylko, że bank nie nalicza wydatków!).

Możesz też kupić przedpłaconą kartę czekową, którą podłączysz do swojego konta Venmo. Pozwoli ci to trzymać się z dala od opłat Venmo, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo twojego salda finansowego.

Czytaj także:

  • Błyskawicznie zatwierdzane karty kredytowe
  • Karty kredytowe z metalu
  • Co się stanie, jeśli nie użyjesz swojej karty kredytowej?

Jak działa Venmo?

Strona techniczna

To jest naprawdę proste. Podłączając kartę Visa, plastikową lub finansową do swojego rekordu, klienci Venmo mogą handlować aktywami między sobą i wysyłać sobie nawzajem opłaty. Aktywa, którymi handluje się na Venmo, mogą być albo odłożone w saldzie Venmo na scenie do późniejszego wykorzystania na scenie, albo otrzymać pieniądze na saldo finansowe, co zajmuje kilka dni na przetworzenie.

Podobnie jak WePay i inne etapy płatności ratalnych, Venmo posiada interfejs programowania aplikacji, który umożliwia witrynom i organizacjom dodanie Venmo do swoich usług ratalnych. Venmo może być rozumiane jako pośrednik pomiędzy finansami swoich klientów. Kiedy wysyłasz gotówkę do towarzysza używając Venmo, nie trafia ona legalnie do księgi głównej towarzysza.

Na początek, trafia do Venmo. Aplikacja w tym momencie obniża Twoje wyrównanie Venmo i podnosi parytet Twojego towarzysza, aby odzwierciedlić ratę. Tak czy inaczej, gotówka tak naprawdę nie opuszcza twojego salda finansowego, dopóki twój towarzysz nie wymieni swojego parytetu Venmo na jego księgę. Oznacza to, że Ty i Twój towarzysz możecie przesyłać gotówkę do przodu i do tyłu na Venmo bez zmiany salda księgi głównej. Tylko Venmo dostosowuje się do zmian.

Saldo Venmo jest zapisem, który mówi o aktywach i wymianach, nie wykonując ich tak naprawdę poza sceną Venmo. Można powiedzieć, że twoje wyrównanie na Venmo jest w zasadzie wirtualną gotówką: Dopóki nie zostanie wymieniona w banku, nie jest w całości własnością klienta. (Jest to trochę niezwykłe, jeśli używasz platynowej karty Venmo, ale do tego dojdziemy później).

Strona społeczna

Jest tak wiele sposobów, na jakie może działać aplikacja P2P. W jaki sposób Venmo oddzieliło się od innych? Właściwą odpowiedzią jest socjoekonomia celu i doświadczenie klienta, które są mocno powiązane. Venmo wzięło coś uciążliwego - gotówkę należną między towarzyszami (Millennials) - i przekształciło ją w dyskusję.

"Wysyłanie swoim towarzyszom notatki i włączanie emotikonów [takich jak kieliszek do wina lub uskrzydlona kupka gotówki] usuwa uciążliwość związaną z żądaniem, aby twój towarzysz spłacił swoją część rachunku za bar poprzedniego wieczoru", powiedział przedstawiciel Venmo Josh Criscoe w spotkaniu z Moneyish. "Venmo uderzyło w komponent społeczny i komponent budżetowy, którego nikt inny nie miał możliwości podzielić".

W jaki sposób Venmo zarabia pieniądze

Ogólnie rzecz biorąc, Venmo jest etapem dozwolonym do wykorzystania. Podczas gdy większość dozwolonych do wykorzystania etapów przechodzi do reklam w celu uzyskania dochodu, Venmo zorientowało się, jak utrzymać strategiczny dystans od tego kursu. Podczas gdy Venmo jest w przeważającej części darmowe dla ludzi, organizacja generuje dochód poprzez opłaty nakładane na dealerów.

Podziel się tym:

  • Twitter
  • Facebook

Lubię to:

Like Ładowanie...