Beczki na wodę deszczową: Darmowa woda dla Twojego trawnika i ogrodu

Czyż nie jest miło, gdy deszcz uderza w idealnym momencie w sezonie ogrodniczym? Możesz pominąć podlewanie trawnika lub ogrodu, unikając dodatkowych kosztów na rachunku za wodę. Często jednak nie pada wystarczająco dużo lub w odpowiednim czasie, a ja muszę rozważyć wartość ładnego trawnika lub oszczędność domowych produktów w stosunku do kosztów bieżącej wody. Jakie rozwiązanie ma dla Ciebie nasz sponsor? Zbieraj i magazynuj wodę deszczową do wykorzystania w razie potrzeby!

Zbieranie wody deszczowej oznacza, że nie będziesz miał wyższych rachunków za wodę wiosną i latem. Oznacza to również, że będziesz miał zdrowszy trawnik i ogród. Deszczówka nie została poddana obróbce chemicznej ani nie zawiera minerałów. Uzdatnianie wody wymaga energii, ale jest to zbędny krok przy podlewaniu trawnika i ogrodu, gdy zamiast tego można co tydzień używać wody z beczki deszczowej.

To darmowa woda - z nieba! Zakup beczki na deszczówkę to jednorazowy wydatek, który pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze w każdym sezonie. Z łatwością zwróci się z czasem. W przeciwieństwie do innych beczek na deszczówkę, które są po prostu recyklingowanymi beczkami na żywność, te są produkowane specjalnie po to, aby być beczką na deszczówkę. Chciałem jeden przez dłuższy czas, ale miałem problemy ze znalezieniem czegoś całkiem jak to. Są one zaprojektowane tak, aby dobrze wyglądały w Twoim ogrodzie. Plus, beczki są wykonane w Karolinie Północnej w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, dla jeszcze więcej zielonych punktów!

Szkoła moich córek właśnie otrzymała podarowaną beczkę, którą przekształcają w beczkę na wodę deszczową. Otrzymaliśmy listę potrzebnych elementów do przebudowy oraz prośbę o godziny wolontariatu, aby beczka była gotowa na wiosnę. Te beczki na wodę deszczową zawierają już wszystko, co potrzebne do instalacji - nie będziesz potrzebował żadnych dodatkowych części ani wycieczek do sklepu z narzędziami. Kliknij tutaj, aby zobaczyć, jak jeden zakup, z bezpłatną wysyłką, będzie gotowy, aby rozpocząć zbieranie wody deszczowej na sezon ogrodniczy.