Robinhood Gold: Czy Robinhood Gold warto dla transakcji biznesowych

Robinhood Gold: Robinhood jest alternatywnym rodzajem biznesu. Organizacja napędzana innowacjami usuwa koszty ogólne, pozbywając się obszarów detalicznych fasad i pełnych atrakcji administracyjnych, umożliwiając klientom radzenie sobie z ich portfelem akcji z ich telefonów.

Produktem końcowym jest wartościowa aplikacja do wymiany akcji, która daje większość orzechów i śrub bez wygórowanych dodatkowych elementów. Podczas gdy osoby fizyczne mogą wymieniać za nic z aplikacji, kilka klientów przejść do Robinhood Gold, propelled element oferowany przez Robinhood.

Robinhood Gold jest dostępny dla tak niskie, jak 5 dolarów miesięcznie i oferuje dodatkowe atrakcje w przeciwieństwie do standardowego elementu.

Robinhood Robinhood Gold
Inwestować w akcje i ETFy? Tak Tak
Transakcje $0? Tak Tak
Marża handlowa? Nie Tak
Wydłużone godziny handlu? Nie Tak
Błyskawiczna wpłata? Nie Tak
Miesięczne opłaty? Brak $5

Co oferuje Robinhood Gold?

Robinhood stał się dobrze znany oferując szeroki wybór ETF-ów i akcji. Specjaliści finansowi kupują i wymieniają ETF-y i akcje bez ponoszenia kosztów lub prowizji.

Osoby, które awansują do Robinhood Gold mogą docenić o wiele więcej atrakcji, ale mimo wszystko nie będą musiały płacić prowizji lub wydatków na wymianę.

Wyjątkowe atrakcje obejmują wczesną i późną wymianę. Klienci mogą rozpocząć wymianę 30 minut przed otwarciem rynku, a także mogą kontynuować wymianę dwie godziny po jego zamknięciu.

Wymiana krawędziowa jest dodatkowo dostępna z Robinhood Gold. Klienci mogą uzyskać do podwojenia miary gotówki dostępnej w rekordzie, tak długo, jak mają parytet w każdym przypadku $ 2,000.

Osoby korzystające z Robinhood Gold mogą również zrezygnować z okresów oczekiwania na wymianę i reinwestycje. Klienci ci otrzymują natychmiastowy dostęp do rezerw, dzięki czemu mogą wnieść swój wkład natychmiast.

Dla kogo jest Robinhood Gold?

Robinhood Gold przemawia do młodych specjalistów finansowych, którzy potrzebują większego dostępu do najnowocześniejszych technik wpłat.

Te specjalistów finansowych zrobić małe przedsięwzięcia, więc płacenie kosztów prowizji nie jest wykonalne. Te wydatki mogą obejmować i krzywdzić portfele małych specjalistów finansowych, jednak Robinhood Gold pobiera opłatę za poziom miesiąc do miesiąca, rezygnując z tego zmartwienia.

Jest to mówienie do osób, które robią rozległą liczbę akcji lub wymiany ETF, ponieważ nie będą musieli płacić prowizji na każdej wymianie. Co więcej, przenośni klienci powszechnie lubią Robinhood Gold, ponieważ mogą efektywnie wykorzystywać aplikację w pośpiechu.

Jest to dodatkowo atrakcyjne dla spekulantów, którzy muszą grać z gotówką innych osób. Wymiana krawędzi jest umiarkowanie proste z tej aplikacji, więc osoby mogą uzyskać stopniowo z ich spekulacji.

Zalety Robinhood Gold

Robinhood Gold towarzyszy różne zalety. Najbardziej niezwykłe z tych zalet jest całkowita prowizja i wymiany wolne od opłat. Jak wspomniano wcześniej, Robinhood Gold pobiera tylko poziom, miesiąc do miesiąca koszt stawki 5 dolarów.

Robinhood podobnie iskrzy w odniesieniu do istotnych dla konta. Liczne osoby nie są gotowe do wymiany z różnych finansistów, ponieważ nie mają podstawy, aby otworzyć rekord.

Robinhood nie ma konto niezbędne; być tak, że może, klienci potrzebują w każdym tempie $ 2,000 zapisane do pracy z kont krawędzi. Robinhood Gold jest również łatwy w użyciu. Klienci mogą dołączyć i przechowywać swoje rekordy w ciągu kilku minut, a oni mogą rozpocząć wymianę szybko i skutecznie.

Usprawniony interfejs oznacza, że wszystko, czego potrzebują osoby, jest tylko o krok. Mogą dotknąć akcji i uzyskać ją po prostu w ten sposób. W tym momencie, mogą wrócić do aplikacji, aby wyświetlić akcje. Mogą również zobaczyć wykresy i mogą postrzegać, jak to jest wykonywane w sposób ciągły.

Problemy z Robinhood Gold

Robinhood Gold oferuje wymianę krawędzi, która przychodzi na niebezpieczeństwo dla klienta. Podczas gdy uzyskanie gotówki do wymiany jest kuszące, można stracić więcej gotówki niż to, co jest początkowo wniesione.

Pożyczkobiorcy mogą skończyć się zawdzięczając Robinhood Gold ogromną liczbę dolarów na wypadek, gdyby były one niefortunne z ich wymiany. Gifted brokerów może zrobić dobrze z wymiany krawędzi, ale osoby, które są nowe do wymiany może nie mieć żadnego pragnienia, aby przejść na złamanie.

Robinhood Gold dodatkowo ma brak aktywów dostępnych. Ten etap nie jest przeznaczony do badań, więc dealerzy muszą prowadzić to gdzieś indziej. Oznacza to, że dealerzy nie mają raportów, programowania badań lub aktywów instruktażowych w aplikacji.

Dodatkowo ważne jest, że Robinhood nie posiada komponentu do komputerowej wymiany handlowej.

Specjaliści finansowi, którzy mają już konta założone na innym etapie, nie mogą zautomatyzować procedury wymiany. Raczej muszą prowadzić wymianę za pomocą Automated Customer Account Transfer Service (ACATS).

Czy Robinhood Gold to właściwy wybór?

Osoby, które muszą otworzyć rekordy krawędzi mogą zyskać przez Robinhood Gold. Dodatkowo, chwilowy dostęp do gotówki oraz rozszerzone godziny wymiany sprawiają, że jest to kuszący wybór dla dealerów.

Osoby, które lubią wymiany sans commission, jednak potrzebują kilku bardziej ekstrawaganckich akcesoriów, które prawdopodobnie będą zadowolone z Robinhood Gold.

W każdym razie, osoby, które nie są chętni do wymiany krawędzi i po prostu potrzebują podstawowych atrakcji może znaleźć, że standardowa aplikacja Robinhood jest wystarczająca.

Mogą one obecnie wymieniać łatwo, ale nie będzie zbliżać się rozszerzone godziny wymiany lub inne sprytne atrakcje. To jest mądry pomysł, aby dać Robinhood próbę, i można zdecydować się na przejście do Robinhood Gold później na wypadek, że uważasz, że jesteś przechodząc podkreśleń.

Czytaj także:

  • Czy można kupić przekaz pieniężny za pomocą karty kredytowej?
  • Przekaz pieniężny Banku Stanów Zjednoczonych
  • Publix Money Order

Gdzie Robinhood błyszczy

Prowizje: To jest oczywiste: Co jest lepsze od wolnego? Odpowiedzialność Robinhood dać 100% bez prowizji akcji, wyborów, ETF i wymiany pieniędzy cyfrowych jest godne pochwały, a fundusze rezerwowe dla specjalistów finansowych, którzy wymieniają wiele czasu jest godne uwagi.

Biorąc wszystko pod uwagę, każdy dolar, który oszczędzasz na prowizjach i wydatkach jest dolarem dodanym do Twoich zysków. Robinhood również wydaje się być skoncentrowany na utrzymaniu innych kosztów specjalistów finansowych niskie i krok w kierunku robi jako takie przez napędzanie Clearing przez Robinhood rok temu.

Administracja umożliwia Robinhood do pracy sam rozliczenia ram, które zmniejsza znaczną liczbę opłat administracji rekord. Na przykład, specjaliści pomogli centrom telefonicznym, które były już $10 są obecnie wolne, a wydatki na inwersję bankową zostały zmniejszone do $9 z $30.

Rekord najmniej:

Robinhood nie ma jednego, co oznacza, że spekulanci mogą uciec. Oczywiście, aby przyczynić się, będziesz potrzebował wystarczająco dużo, aby kupić spekulację, na którą masz oko. (Podobnie jak inni agenci, Robinhood wymaga $ 2,000 najmniej parytet portfela, aby otworzyć konto krawędzi. Jest to wytyczna Financial Industry Regulatory Authority).

Użyteczność:

Jeśli jesteś zaaklimatyzowany z wykorzystaniem telefonu komórkowego - i Robinhood obiektywnej bazy klientów wyraźnie jest - znajdziesz rejestracji i konto subsydiowanie proces szybki i bez wysiłku.

Wszystko dzieje się wewnątrz aplikacji w ciągu zaledwie kilku minut, z zaledwie kilku szybkich zapytań, które gromadzą własne dane, subtelności kontaktowe, numer ubezpieczenia społecznego i metody dotowania rekordu.

Organizacja twierdzi, że zatwierdzeni klienci są informowani w ciągu mniej niż 60 minut, więc, biorąc wszystko pod uwagę, mogą rozpocząć wymiany bankowe. Robinhood wykorzystuje potwierdzenie momentu z wieloma prawdziwymi bankami, oszczędzając klientom kwestii wyszczególniania mniejszych sklepów do rekordu w celu sprawdzenia danych.

Wymiany bankowe do $1,000 są dostępne w ułamku sekundy do wniesienia, podobnie jak ciągłe do $1,000 ze sprzedaży akcji. Sklepy większe niż $1,000 zajmie cztery do pięciu dni roboczych do przetwarzania. Klienci mogą skonfigurować zaprogramowane sklepy na tydzień po tygodniu, co drugi tydzień, miesiąc do miesiąca lub kwartalnego kalendarza.

Uproszczony interfejs:

To może być negatywne, jak administracja nie oferuje każdy jeden z ekstrawaganckich akcesoriów run of the mill online stock merchant.

Bądź tak, jak może, dla specjalistów finansowych, którzy rozpoznają, czego potrzebują, etap Robinhood jest wszystko, co może być potrzebne do szybkiego wykonania wymiany. Wzmacnia on zlecenia pokazowe, zlecenia z limitem, zlecenia z limitem stop oraz zlecenia stop.

Zarówno etapy przenośne, jak i internetowe dodatkowo zawierają element zwany akumulacjami, które są akcjami skomponowanymi według podziału lub klasyfikacji. Precedensy obejmują organizacje z kobietami prezesami lub organizacje w mediach. W sieci, akumulacje są sortowalne i umożliwiają spekulantom spojrzeć na akcje jeden obok drugiego.

Robinhood podobnie jak późno przedstawił kolejny pasek zakładek u podstawy aplikacji, który oferuje szybki dostęp do szacunków portfela, rekordów zegarka, historii wymiany i zapowiedzi rekordów.

Podziel się tym:

  • Twitter
  • Facebook

Lubię to:

Like Ładowanie...