Stań ze mną do walki z rakiem

Rak stał się dla mnie realny w tym tygodniu, kiedy babcia moich dzieci trafiła na pogotowie z objawami przypominającymi udar i wyszła z diagnozą raka mózgu. Kiedy piszę ten post, moja rodzina czeka na wieści od onkologa, więc chciałam podzielić się informacją o Stand Up To Cancer, organizacji charytatywnej, która ciężko pracuje, aby zatrzymać raka w jego torach.

Według ich strony internetowej, "Rak zabiera jedną osobę w każdej minucie. Jedno życie w jednej chwili. Są to nasi bracia, nasze siostry, nasi ojcowie i matki, nasi mężowie i żony, nasi najlepsi przyjaciele, nasze dzieci, my sami. Każdego dnia w Ameryce umiera 1500 osób, a przecież środki, by je uratować, są dosłownie w naszym zasięgu. Czekanie dłużej, aż ktoś inny uratuje nasze życie i życie tych, których kochamy, jest niewybaczalne.

Współpracując z najlepszymi ekspertami w dziedzinie badań nad rakiem, organizacja Stand Up To Cancer wyznacza nową drogę do opracowania przełomowych rozwiązań, które położą kres nowotworom. Zrzeszamy najlepsze i najbystrzejsze umysły w dziedzinie badań nad rakiem - tych, którzy są na krawędzi osiągnięć - inwestując w ich projekty i usuwając biurokratyczne przeszkody z ich drogi. Tworzymy interdyscyplinarne "Zespoły Marzeń" złożone z naukowców, klinicystów, techników i innych ekspertów, którzy skupią się na konkretnym problemie związanym z rakiem. Będziemy śledzić ich postępy w czasie rzeczywistym, tak aby każdy, kto zainwestuje, mógł zobaczyć, jak jego udział wpływa na rzeczywiste zmiany."

CO MOŻESZ ZROBIĆ:

  • Wyślij sms o treści STAND na numer 40202, aby przekazać 10 dolarów
  • Czy znasz kogoś, kto otrzymał diagnozę raka? Za zaledwie 1$ możesz uhonorować ich poprzez uruchomienie gwiazdy.
  • Załóż (lub dołącz) do zespołu zbierającego fundusze.
  • Wyślij e-mail, wiadomość na Facebooku lub tweeta i zaproś przyjaciół, aby razem z Tobą stanęli do walki z rakiem.
  • Kup ubranie Stand Up To Cancer lub inny przedmiot z ich sklepu, aby szerzyć świadomość na temat raka i organizacji charytatywnej.
  • Włącz jutro wieczorem (w piątek) program telewizyjny w wielu sieciach i przekaż darowiznę.

TU ZACZYNA SIĘ KONIEC Z RAKIEM.