Czarny czwartek: cztery czarne rzeczy, które musisz mieć w swojej szafie

Czarny czwartek: cztery czarne rzeczy, które musisz mieć w swojej szafie


Porady / 23.11.2017

Obecność Czarnego Piątku przywodzi na myśl szczególne myśli. Przemyślenia na temat znaczenia i niezbędności czerni w szafie. Do tytułu "nowej czerni" mogą pretendować wszystkie odcienie naraz, ale czerń sama w sobie jest wciąż niezastąpiona i niezastąpiona. W tym zdaniu nie nawołujemy do założenia ponurych ubrań od stóp do głów! Wręcz przeciwnie, jesteśmy za różnorodnością, urozmaiceniem i eksperymentowaniem. I będzie o wiele łatwiej je zrobić, jeśli twój arsenał będzie miał te rzeczy w czarnych odcieniach:

1. Mała czarna sukienka

Według wielkiego Christiana Diora, mała czarna to podstawa w kobiecej garderobie. Strój, który możesz założyć na przyjęcie, do pracy lub na spacer. Idealna czarna sukienka kończy się na kolanach (w klasycznej wersji zakrywa kolana, bo Coco Chanel - jej wynalazczyni - uważała je za najbrzydszą część kobiecego ciała), ma płytki dekolt i rękawy. Jeśli jednak nie możesz wybrać stroju, który łączy w sobie wszystkie te cechy, zdecyduj się na kilka: przyniesie to tylko korzyści Twojej szafie!

2. Czarny sweter z golfem

Yves Saint Laurent przekonywał, że wszystko, co kobieta musi zrobić, aby być piękna, to mieć czarny sweter, czarny golf i iść ramię w ramię z mężczyzną, którego kocha. Czarną spódnicę pozostawiamy do wyboru, ale czarny sweter lub czarny golf jest jak najbardziej wskazany. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpiona w chłodniejszych porach roku. Lakoniczny kawałek zaprzyjaźni się z każdym, nawet najbardziej "skomplikowanym" dołem, jak również będzie udanym dodatkiem do efektownej góry.

3 - Czarny pas

Czasami w Twoim wyglądzie może chodzić o jakiś drobiazg. Akcent lub neutralny - nie ma znaczenia. Tak czy inaczej, czarny pas może pomóc. Może stanowić miły kontrast dla białej koszuli lub jasnego swetra, może pomóc stworzyć kobiecą sylwetkę lub zabezpieczyć brzegi kardiganu. Dlaczego czarny? Ponieważ jest to najbardziej neutralny kolor paska. Zestawiaj ją z wszystkim, od sukienek po płaszcze.

4. Czarne rajstopy

Przez kilka sezonów z rzędu wszyscy styliści jednogłośnie bojkotują rajstopy w cielistym kolorze. Ich głównym argumentem jest fakt, że znaleźć dobry, wysokiej jakości model, który nie zamienia nogi w "kiełbasę" - jest to dość trudne. W upalne dni (oczywiście, jeśli pozwala na to dress code) lepiej chodzić bez rajstop w ogóle, a w chłodniejsze - preferować produkty w kolorze czarnym. Rzeczywiście, każda dziewczyna z pewnością poczuje wszystkie zalety: wyszczuplają, ukrywają wady i niedoskonałości skóry, nadają się do noszenia w zimie.

Tagi: #kolor NAPISZ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Polityka w zakresie komentarzy

Recenzje i pytania będą zamieszczane po sprawdzeniu przez moderatora. Publikacja może być opóźniona. Publikacja może się opóźnić ze względu na pewne uwagi, które muszą zostać sprawdzone i wyjaśnione. Moderator zastrzega sobie prawo do niepublikowania poniższych recenzji:

  • te, które nie odpowiadają ocenie gwiazdkowej;
  • które nie mają sensu, one-linery;
  • uwłaczają godności sklepu internetowego, jego pracowników i klientów;
  • Powtarzające się pytania i powielanie wcześniej zamieszczonych recenzji.
Dziękujemy za wyrozumiałość!