Wiosna, daj spokój: najlepsze zakupy sezonu

Wiosna, daj spokój: najlepsze zakupy sezonu


Trendy / 11.02.2020

Nasze marzenia nie zależą od pogody na zewnątrz. A lutowe opady śniegu nie przeszkadzają nam marzyć o modnych, wiosennych stylizacjach. Aby dać Ci coś, na czym możesz się oprzeć w swoich słonecznych fantazjach, przygotowaliśmy listę najlepszych zakupów tej wiosny.

Spodnie w pastelowych kolorach

Nie musisz już wybierać między power dressingiem a wizerunkiem małej chórzystki: w modowej harmonii bez zagięć. Bohaterka tej wiosny jest krucha i odważna, delikatna i silna, nosi pantofle w jasnych odcieniach. Surowy oversize i zamierzona męskość nie są już w modzie: doskonały garnitur podkreśla sylwetkę. To dobry wygląd bez uprzedmiotawiania kształtu.

Klasyczny prochowiec

Zeszłe lato nauczyło nas, aby zaopatrywać się w lekką odzież wierzchnią. Nadszedł czas, aby zwrócić uwagę na trencze, ponadczasowy klasyk stylu. Istotność modelu nadal określa kolor - beż i brąz - ale krój stał się luźniejszy. Minęły już czasy zgrabnych trenczy: stawiaj na proste sylwetki i trencze typu over-size, ponieważ talię można w razie potrzeby podkreślić paskiem.

Bluzka w naturalnych odcieniach

Natura jest credo na rok 2020. Naturalne odcienie i naturalne materiały nadal delikatnie, ale pewnie przejmują codzienną garderobę. Latem podejmiemy temat lnu, ale na wiosnę zacznij od koszuli lub bluzki, która symbolizuje związek z naturą. Wśród naszych faworytów są oczywiście modele, które równie dobrze pasują do klasycznych ubrań, jak i do dżinsów.

Dzianinowe polo

Estetyka elitarnego stylu sportowego nadal kusi swoim minimalizmem. Lakoniczne i wysokiej jakości ubrania ucieleśniają ideę zdrowia - psychicznego i fizycznego, które jest nierozerwalnie związane z komfortem. Najwyższa wygoda to powód, dla którego włączamy sportowe elementy do naszej codziennej garderoby. Nie musisz nosić do pracy dzianinowych joggerów, ale elegancką koszulkę polo już tak.

Tagi: #wiosna #kolor #podstawowa garderoba #styl biznesowy NAPISZ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Polityka w zakresie komentarzy

Recenzje i pytania będą zamieszczane po sprawdzeniu przez moderatora. Publikacja może być opóźniona. Publikacja może się opóźnić ze względu na pewne uwagi, które muszą zostać sprawdzone i wyjaśnione. Moderator zastrzega sobie prawo do niepublikowania poniższych recenzji:

  • te, które nie odpowiadają ocenie gwiazdkowej;
  • które nie mają sensu, one-linery;
  • uwłaczają godności sklepu internetowego, jego pracowników i klientów;
  • Powtarzające się pytania i powielanie wcześniej zamieszczonych recenzji.
Dziękujemy za wyrozumiałość!