Wyjazd nad morze: 5 najlepszych sprytnych trików na lato.

Wyjazd nad morze: 5 najlepszych sprytnych trików na lato.

Od wakacji oczekujemy wyłącznie radosnych emocji. Jednak po drodze często pojawiają się trudności. Dla wielu osób może to stanowić problem przy pakowaniu walizki, bo pamiętać o liście wszystkich niezbędnych i nie gromadzić zbędnych - to niełatwe zadanie. Mamy nadzieję, że nasza wirtualna pomoc zminimalizuje wszystkie Twoje zmartwienia i wydatki na energię: złap pięć letnich sprytnych trików na pakowanie i kompletowanie wakacyjnej garderoby.

Noc Kupały - tradycje i legendy.

1. Spodenki kąpielowe - zamiast zwykłych szortów i kąpielówek. Jeśli nie masz zbyt wiele miejsca w bagażu, zamiast kąpielówek i szortów wybierz model "unisex". Taki produkt sprawi, że na plaży czy w nadmorskich kafejkach będziesz wyglądać równie przyzwoicie.

2. spódnica z elastycznym paskiem w talii - dwie rzeczy w jednym. Model ten możesz łatwo przekształcić w bandeau-sarafan. Będziesz miała o jedną sylwetkę więcej w zapasie, jeśli włożysz do walizki pasek, który można nosić na biodrach lub w talii.

3. Jedno życie, jedna miłość, jedna rzecz dla dwojga. Dziś on idzie na kolację w bawełnianej koszuli z podwiniętymi rękawami, jutro ona pojawia się w nowej sukience. Obejrzyj filmy instruktażowe online i dowiedz się, jak zmienić męskie koszule w stylowe topy, spódnice i sukienki. Przy okazji, można też pożyczyć z jego szafy koszulki, spodenki...

4. Chusteczka do nosa. Zwykła chusteczka do nosa - a ile rzeczy można z niej zrobić! Pareo, bandana, pasek, peleryna, torebka, top, a nawet sukienka... Sztuki drapowania i dekorowania można się również łatwo nauczyć w Internecie.

5. Sukienka z zapięciem od brzegu do brzegu to również peleryna. Noś ją rozpiętą na szortach i topie, aby uzyskać niezwykle modny zestaw.