Cienka linia: wszystko, co musisz wiedzieć o spodniach w paski

Cienka linia: wszystko, co musisz wiedzieć o spodniach w paski


Trendy / 19.06.2018

Główny trend sezonu zagościł na instagramach modowych influencerów, ale także na witrynach sklepowych i na ulicach miast. Peplum, pewny atrybut stylu sportowego, powoli zdobywa swoje miejsce pod słońcem nie tylko w szafie casualowej, ale i klasycznej. Modne? Zdecydowanie! Must-have? Spróbujmy to zrozumieć.

Przede wszystkim, na korzyść lapas przemawia fakt, że jest to linia pionowa. Praktycznie wszystkie verticale działają na korzyść Twojej sylwetki, ale zadbaj o to, by paski nie zdradzały swojej podstępności i w równym stopniu zdobiły Twoją figurę zarówno z przodu, jak i z profilu. Zbyt szerokie paski po bokach mogą stanowić nieprzyjemny akcent w stylizacji.

Spodnie biznesowe z paskami.

Spodnie wykonane z materiału garniturowego, który jest dość miękki, a jednocześnie dobrze utrzymany w formie, z pewnością zasługują na baczną uwagę pań biznesu. Model ten ma stosunkowo luźny krój i lekko wyszczuplający fason, co pozwala na stworzenie modnej sylwetki. Neutralny kolor i białe paski po bokach wyglądają na tyle lakonicznie, że są odpowiednie nawet do surowych i powściągliwych strojów. Zestawiaj je z ulubionymi koszulami, bluzkami i marynarkami i uzupełniaj ulubionymi butami biurowymi - od loafersów po brogsy.

Spodnie palazzo z lampasami.

Szerokie spodnie-palazzo - ulubieniec wielu modnych kobiet - również doskonale łączą się z paskami. Główną rzeczą do zapamiętania jest to, że jeśli nosisz spodnie lapatazzo, obraz jest podyktowane przez nich. Zaleca się noszenie spodni palazzo z dyskretnym topem. Talia powinna być podkreślona, dlatego należy wybierać albo skrócone modele topów, albo takie, które można włożyć do środka. Drukowane topy, zdobione falbanami i masywnymi falbanami lepiej zostawić do innych zestawów. Buty powinny być dobierane w zależności od wzrostu: wysokie dziewczyny mogą łączyć szerokie spodnie z trampkami i slip-onami, ale do niskich w tym stroju pasują tylko szpilki.

Legginsy z paskami.

To już oficjalne: skinny legginsy i legginsy są uznawane za pełnoprawny element codziennej garderoby. Wśród nich można znaleźć modele z paskami. Ale w tym przypadku "magiczny" efekt udoskonalający pionowych linii zostanie zniwelowany przez "podstępne" modele elastycznych dzianin. Innymi słowy, legginsy z paskami powinny być noszone tylko pod warunkiem, że figura nie wymaga korekty. Zwróć uwagę, aby paski boczne nie rozciągały się i nie skręcały. Idealnie proste i płaskie - tylko takie linie są dopuszczalne.

Cóż, spodnie w paski zdecydowanie powinny zadomowić się w Twojej modowej szafie. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiedni styl i dopasować je do koncepcji stroju.

Tagi: #spodnie #wiosna lato #sport #sportowiec NAPISZ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Polityka w zakresie komentarzy

Recenzje i pytania będą zamieszczane po sprawdzeniu przez moderatora. Publikacja może być opóźniona. Publikacja może się opóźnić ze względu na pewne uwagi, które muszą zostać sprawdzone i wyjaśnione. Moderator zastrzega sobie prawo do niepublikowania poniższych recenzji:

  • te, które nie odpowiadają ocenie gwiazdkowej;
  • które nie mają sensu, one-linery;
  • uwłaczają godności sklepu internetowego, jego pracowników i klientów;
  • Powtarzające się pytania i powielanie wcześniej zamieszczonych recenzji.
Dziękujemy za wyrozumiałość!