Festiwal: nowy kierunek stylistyczny.

Festiwal: nowy kierunek stylistyczny.


Opowiadania / 18.07.2017

Coraz częściej w magazynach modowych można znaleźć festiwalowe propozycje odzieżowe. Letnie koncerty plenerowe stworzyły swoją własną modę - młodzieżową, kolorową i wyrazistą. Spróbujmy zastanowić się, czym różni się styl festiwalowy od jego odpowiedników - boho, punk, hippie i innych.

1. jest to wygodne.

Bez obcasów, kliny - tak, ale lepiej je odrzucić na rzecz wygodnych płaskich butów. Sandały lub trampki - w zależności od pogody, więc mają taką opcję, jak również buty gumowe. Dzianinowe poncho jest ciepłe i nie krępuje ruchów, a luźna bawełniana sukienka zapewni oddychanie skóry nawet w palącym słońcu. Styl festiwalowy narodził się w środowisku "campingowym" - dlatego jego główną cechą stała się praktyczność.

2. to jest szalone.

Na każdej imprezie plenerowej zawsze są dziesiątki (lub setki - w zależności od skali) osób, które chcą się wyróżnić z tłumu, zwrócić na siebie uwagę i trafić w obiektywy aparatów fotograficznych. Wykorzystywane jest wszystko: skomplikowane konstrukcje, kostiumy, charakteryzacja... Sam Andriej Bartenev pozazdrościłby wyobraźni wielu gościom imprezy. Nieważne co założysz, zawsze znajdzie się ktoś, kto wygląda jeszcze bardziej szalenie. Nie ograniczaj się więc: łącz to, co niepasujące do siebie w festiwalowym stylu, ale nie zapominaj o punkcie 1.

3. jest inspirujący.

Wolność wyboru nie może nie inspirować do eksperymentowania. Odważne, kolorowe mieszanki, które udało się uchwycić fotografom takich wydarzeń, można z łatwością wykorzystać do stworzenia stylizacji ulicznych. Być może właśnie dlatego zawsze warto przyjrzeć się strojom gwiazd, które wzięły udział w festiwalu: to są trendy przyszłości!

4. ma swoją historię.

Początki kultury festiwalowej można znaleźć wszędzie, od festiwali ludowych i biesiadnych po ikoniczne wydarzenia kulturalne XX wieku. Do stylu festiwalu przyczyniły się koncerty hippisowskie i rockowe. Dlatego charakteryzuje się połączeniem wszystkich trendów we wspólną masę. Każdy uczestnik imprezy może wybrać swój własny strój, kierując się osobistymi skojarzeniami i wyobrażeniami. Na jednej i tej samej imprezie plenerowej można zobaczyć dziewczyny w falbanach i mom jeans - i można powiedzieć, że wszystkie są ubrane w stylu festiwalowym!

Tagi: #lato #holiday #what to wear #kolor NAPISZ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Polityka w zakresie komentarzy

Recenzje i pytania będą zamieszczane po sprawdzeniu przez moderatora. Publikacja może być opóźniona. Publikacja może się opóźnić ze względu na pewne uwagi, które muszą zostać sprawdzone i wyjaśnione. Moderator zastrzega sobie prawo do niepublikowania poniższych recenzji:

  • te, które nie odpowiadają ocenie gwiazdkowej;
  • które nie mają sensu, one-linery;
  • uwłaczają godności sklepu internetowego, jego pracowników i klientów;
  • Powtarzające się pytania i powielanie wcześniej zamieszczonych recenzji.
Dziękujemy za wyrozumiałość!