Krótka lista: najlepsze modelki tego lata

Krótka lista: najlepsze modelki tego lata


Trendy / 16.06.2020

Nosić czy nie nosić? Kwestia szortów jest zawsze kontrowersyjna. Nie ze względu na wiek, nie ze względu na status, nie ze względu na kształt - jest wiele powodów, dla których szorty nie chcą być nawet przymierzane. A tymczasem ten element garderoby może wyglądać bardzo przyzwoicie. Przekonaj się sam!

Spodenki bermudy

"Co za gorąca laska!" - krzykniesz i będziesz miał rację. Dokładnie takie szorty nosiła Julia Roberts w filmie o tym samym tytule. A jak pamiętacie, szerokie bermudy należały do luksusowej części garderoby bohaterki, dyskretnej i nie wulgarnej. Model ten jest idealny na lato w mieście: w bermudach wygodnie siedzi się w środkach komunikacji miejskiej lub przy biurku. Połącz bermudy z czymkolwiek: eleganckimi szortami, a nawet butami na klinie lub wysokim obcasie.

Szorty z podwyższoną talią

Szorty luźno dopasowane w talii przypominają spódnicę. A Ty nie zastanawiasz się nad sensownością spódnic w swojej garderobie? Model ten czyni sylwetkę bardziej kobiecą i szczuplejszą, modelując sylwetkę klepsydry. Główną zasadą jest to, że szorty te nie powinny być dopasowane w okolicach bioder; aby było w nich wygodnie, lepiej wziąć większy rozmiar, jeśli to konieczne. Szorty z wkładkami nie powinny być łączone z obcisłymi ubraniami; należy je wkładać w szerokie koszule, topy i koszulki typu oversize.

Spodenki kolarskie z denimu

Spodnie kolarskie są zbyt ostre, szorty dżinsowe są zbyt nudne - ale połącz te dwie rzeczy i masz idealne dopasowanie! Obcisłe szorty jeansowe o wygodnej długości to idealny dodatek do codziennej garderoby. Tajemnica sukcesu tego modelu tkwi w odpowiednich kombinacjach: obecnie szorty te noszone są wyłącznie z obszerną i wydłużoną górą, na przykład z tuniką, kurtką lub bluzą z kapturem poniżej bioder.

Tagi: #szorty #wiosna lato #styl biznesowy #suits NAPISZ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Polityka w zakresie komentarzy

Recenzje i pytania będą zamieszczane po sprawdzeniu przez moderatora. Publikacja może być opóźniona. Publikacja może się opóźnić ze względu na pewne uwagi, które muszą zostać sprawdzone i wyjaśnione. Moderator zastrzega sobie prawo do niepublikowania poniższych recenzji:

  • te, które nie odpowiadają ocenie gwiazdkowej;
  • które nie mają sensu, one-linery;
  • uwłaczają godności sklepu internetowego, jego pracowników i klientów;
  • Powtarzające się pytania i powielanie wcześniej zamieszczonych recenzji.
Dziękujemy za wyrozumiałość!