Łatwy wybór: kurtka puchowa na pierwsze mrozy

Łatwy wybór: kurtka puchowa na pierwsze mrozy


Trendy / 20.10.2020

W co chciałabyś się otulić jesienią, aby było Ci ciepło, przytulnie i lekko? Kurtka puchowa, oczywiście. Odzież wierzchnia z naturalnym wypełnieniem dostępna jest w różnych stopniach ciepła - poznaj lekkie modele, idealne na pierwsze chłody.

W składzie tych modeli 90% puchu i 10% pierza - takie wypełnienie waży niewiele, ale bardzo dobrze utrzymuje ciepło. Naturalny puch dostosowuje się do temperatury ciała i otoczenia: nie będzie odczuwalnie gorący, gdy na dworze jest powyżej zera i nie będzie odczuwalnie zimny, gdy jest poniżej zera.

Pikowanie - oprócz funkcji dekoracyjnej - spełnia jeszcze jedną ważną funkcję: stabilnie utrzymuje puch w każdej z komór, dzięki czemu wypełnienie nie osiada i łatwo się rozplątuje po praniu.

Lekkie kurtki puchowe są stosunkowo lekkie i mają doskonałe właściwości ocieplające. Ta puchowa kurtka jest kompaktowa i można ją schować do torby lub plecaka na wypadek, gdyby jesień niespodziewanie uśmiechnęła się do Ciebie ciepłą i słoneczną pogodą.

Wyprodukowaliśmy modele w wygodnych długościach, dzięki czemu możesz nosić tę samą kurtkę puchową zarówno do spodni, jak i do sukienek.

Tagi: # kurtki puchowe #upadek #zima NAPISZ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Polityka w zakresie komentarzy

Recenzje i pytania będą zamieszczane po sprawdzeniu przez moderatora. Publikacja może być opóźniona. Publikacja może się opóźnić ze względu na pewne uwagi, które muszą zostać sprawdzone i wyjaśnione. Moderator zastrzega sobie prawo do niepublikowania poniższych recenzji:

  • te, które nie odpowiadają ocenie gwiazdkowej;
  • które nie mają sensu, one-linery;
  • uwłaczają godności sklepu internetowego, jego pracowników i klientów;
  • Powtarzające się pytania i powielanie wcześniej zamieszczonych recenzji.
Dziękujemy za wyrozumiałość!