Gdzie sprzedać Beanie Babies za szybkie pieniądze 2021

Gdzie sprzedać Beanie Babies za pieniądze: Jeśli jesteś gotowy, aby rozstać się ze swoją kolekcją, nauka sprzedaży Beanie Babies może pomóc Ci uzyskać najwięcej pieniędzy za te popularne pluszaki.

Od określenia wartości Beanie Babies do nauki, jak sprzedawać tych futrzanych przyjaciół, istnieją pewne ważne umiejętności, które mogą sprawić, że różnica między uzyskaniem kilku dolarów lub setek.

Beanie Babies były gorącym towarem w latach 90-tych. Ludzie wydawali miliony na te wypełnione granulkami zabawki w szczytowym okresie ich popularności, a niektórzy posuwali się nawet do fałszowania czeków i włamań do dystrybutorów zabawek, aby uzupełnić swoje kolekcje.

Tak zwana "Beanie Mania" była napędzana ideą, że pluszaki będą zyskiwały na wartości z biegiem czasu - było to ryzyko, które doprowadziło do rozczarowania wielu właścicieli. Ale podczas gdy większość Beanie Babies sprzedanych kilkadziesiąt lat temu nie jest dziś warta wiele pieniędzy, kilka wybranych jest wartych małą fortunę.

Według dr Lori Verderame, rzeczoznawcy specjalizującego się w zabawkach Beanie Babies, która rozmawiała z nami na potrzeby tego artykułu, niektóre Beanie Babies sprzedają się za tysiące dolarów.

Zanim wystawisz swoje zabawki z dzieciństwa na eBayu, warto wiedzieć, czy siedzisz na kopalni złota, czy na materiale ze sklepu z używanymi rzeczami. Rozmawialiśmy z dr Lori o tym, czego szukać po wyjęciu kolekcji Beanie Baby z magazynu i jak potencjalnie zarobić na tym trochę pieniędzy.

Najlepsze strony internetowe do sprzedaży Beanie Babies

Jeśli chodzi o sprzedaż zabawek, zazwyczaj internet może przynieść ci więcej pieniędzy. Najlepsze miejsca do sprzedaży Beanie Babies, jeśli masz cenne, jest również online. Kolekcjonerzy będą z trollingu dla Beanies w sklepach z antykami i pchle targi, na pewno, ale jeśli chcesz być w stanie dotrzeć do większości kolekcjonerów, a nawet mieć je konkurować o swojej kolekcji, online jest miejscem, aby przejść!

1. Craigslist

Craigslist to dobry sposób na znalezienie kolekcjonerów w Twojej okolicy, jeśli jesteś typem preferującym wspieranie lokalnych sprzedawców przedmiotów kolekcjonerskich.

2. eBay

Zwykły sposób na sprzedaż online, eBay został już wykorzystany do sprzedaży setek Beanie Babies za kwotę sięgającą 60 000 dolarów! W eBayu masz wybór: możesz sprzedawać po stałej stawce lub wystawić swoje Beanie Babies na aukcję, aby zarobić więcej (lub mniej).

3. Etsy

Na Etsy można znaleźć Beanie Babies w cenie do 75 000 dolarów. Jednak Etsy jest raczej miejscem, do którego należy się udać, jeśli chcesz sprzedać nostalgicznym nabywcom, ponieważ większość ofert jest w przedziale 3-5 dolarów.

4. Sell2BBNovelties

Jest to specjalna strona specjalnie zaprojektowana dla osób chcących sprzedać wszelkiego rodzaju przedmioty kolekcjonerskie, w tym Beanie Babies. Jako schludny bonus, jeśli sprzedajesz więcej niż 30 $ warte towarów do nich, wysyłka jest bezpłatna.

5. PlushCollector.com

PlushCollector.com to kolejna opcja, która działa podobnie do tej z Sell2BBNovelties. Tak więc, jeśli chcesz sprzedać do firmy, a nie robić to na własną rękę, to jest to kolejny do rozważenia.

Sprawdź poniższy link aby zobaczyć co mogą ci zaoferować, a także jakie Beanie Babies akceptują w momencie składania wniosku.

 • Strona internetowa: PlushCollector.com

6. Sell4Value

Sprzedawca Sell4Value kupi każdy rzadki Beanies, niezależnie od jego stanu, przynajmniej według strony internetowej.

Chociaż są wybredni w tym, co akceptują, możesz chcieć przynajmniej sprawdzić listę, aby zobaczyć, czy masz którykolwiek z tych wymienionych. Jeśli tak, możesz rozważyć przynajmniej uzyskanie wyceny.

Niemniej jednak, jest to opcja do rozważenia, jeśli chcesz wycenę teraz.

 • Strona www: Sell4Value

7. Facebook Marketplace

Rozważ Facebook Marketplace być opcja, jednak jedynym problemem jest to, że jesteś tylko kierowanie lokalnej publiczności. To może nie działać dobrze dla Beanie Babies jak oni więcej niż prawdopodobne nie będzie popytu.

 • Witryna: Facebook Marketplace

8. Facebook Groups

Facebook Grupy są szczyptę inny niż na rynku, jak można zaspokoić więcej do ukierunkowanego tłumu.

To jest tak proste, jak dołączenie do grupy, delegowania, co masz, a następnie wypracowanie umowy z każdym, kto odpowiada. Tylko upewnij się, że przeczytasz zasady przed wysłaniem, aby upewnić się, że masz swój post zatwierdzony.

Kliknij na poniższy link, aby znaleźć grupę w pobliżu.

 • Witryna: Facebook Groups

9. Lokalne sklepy z antykami

Istnieją sklepy z antykami w prawie każdej społeczności, a oni mogą być dobrym wyborem, jeśli chcesz sprzedawać z hands-off podejścia. Możesz użyć narzędzia takiego jak Find Antique Malls, aby znaleźć w pobliżu dealerów antyków, którzy kupują antyki.

 • Najpierw odwiedź sklep i obejrzyj jego zasoby: jeśli sprzedają tylko szkło, prawdopodobnie nie kupią Twojego krzesła.
 • Sprawdź ceny. Sklepy z wyższej półki mogą zapłacić Ci więcej za Twój antyk lub przedmiot kolekcjonerski niż sklep, który wygląda, jakby nie sprzedawał niczego za więcej niż 25 dolarów.
 • Zanim przyniesiesz coś do sprzedania, porozmawiaj z kierownikiem lub właścicielem i sprawdź, czy są zainteresowani kupnem. Nie bierz odmowy osobiście. Dealerzy mają pieniądze związane z zapasami i nie zawsze jest możliwe, aby dokonać zakupu w każdej chwili.
 • Zdobądź szczegółowe potwierdzenie sprzedaży.

10. Pchle targi - świetne dla niskich i średnich cenowo antyków

Pchle targi są świetną opcją, jeśli chcesz dotrzeć do dużej publiczności i uniknąć płacenia prowizji. Płacisz za stół lub stoisko, które może uruchomić od około 10 dolarów i więcej, w zależności od rynku.

 • Sprawdź lokalne ogłoszenia, a następnie skontaktuj się z dyrektorem rynku. Ustanowione rynki mogą mieć zamówienia dziobania (kto dostaje stół gdzie), więc może nie dostać stoisko premium chcesz.
 • Spodziewaj się, aby ustawić się wcześnie i rozbić późno. Rynki działają według zasad, a ty musisz się do nich stosować.
 • Przyjdź przygotowany z okładkami dla swoich antyków (w przypadku, gdy pada deszcz), parasole lub parasole dla Ciebie, stoły, krzesła, woda, żywność, itp.
 • Oznacz wszystkie przedmioty z cenami; nic nie wyłącza kupujących więcej niż zakładając, że przydzielasz ceny w oparciu o kaprys.
 • Oczekuj, że zostaniesz zaoferowany mniej niż cena wywoławcza, którą możesz uprzejmie odrzucić.

11. Sklepy konsygnacyjne

W sklepie konsygnacyjnym, umieszczasz przedmiot na sprzedaż, sklep wykonuje pracę, a następnie pobiera procent. . Dzięki temu świetnie nadają się do sprzedaży zabytkowych przedmiotów lub odzieży.

 • Czasami sklepy konsygnacyjne przynoszą korzyści organizacjom charytatywnym, więc robisz coś dobrego, a także zarabiasz pieniądze.
 • Zatrzymaj się i spotkaj z kierownikiem, aby zobaczyć, w czym sklep się specjalizuje, jak długo trzymają Twój przedmiot na podłodze i kiedy lub czy obniżają cenę w czasie.
 • Wypełnij formularz konsygnacyjny.
 • Upewnij się, że wiesz, czy masz przynieść duże przedmioty do sklepu, czy też sklep może zorganizować ich odbiór.
 • Sklep pobiera procent od ceny sprzedaży. W przypadku ubrań lub innych tekstyliów, rzeczy muszą zostać wyczyszczone i przygotowane do sprzedaży, więc może to kosztować Cię czas i wysiłek.

12. Ruby Lane

Pomyśl o Ruby Lane jak o wirtualnym centrum handlowym z antykami. Podobnie jak w przypadku stoiska w antykwariacie, na Ruby Lane masz swoją witrynę. Płacisz premię, aby być częścią serwisu, ale są też pewne korzyści.

Opłaty za założenie sklepu mogą wynosić nawet 100 dolarów, a miesięczne opłaty za jego utrzymanie to około 69 dolarów. Jednak za tę cenę, masz do listy do 80 elementów, i nie trzeba płacić prowizji, gdy coś sprzedaje.

To czyni go dobrym rozwiązaniem dla wyższej wartości antyków, które mogłyby mieć znaczne opłaty prowizyjne na eBay lub Etsy.

 • Ruby Lane jest serwisem specjalistycznym, co oznacza, że ludzie przychodzą tu specjalnie po antyki i przedmioty kolekcjonerskie.
 • Chociaż koszty wstępne są wysokie, brak prowizji może okazać się korzystny, jeśli sprzedajesz przedmioty o wysokiej wartości.
 • Jeśli chcesz wystawić więcej niż 80 przedmiotów miesięcznie, możesz za to zapłacić niewielką opłatę.

13. TIAS

Jeśli chcą Państwo sprzedawać dużo mniejszych antyków, proszę rozważyć TIAS (Internetowy sklep z antykami). Ta witryna, która istnieje od 1995 roku, nie pobiera opłat za sztukę lub opłatę za konfigurację dla Twojego sklepu. Jednakże, płacisz około $35 do $40 miesięcznie, i jest 10% prowizji.

 • Możesz sprzedać prawie każdy rodzaj antyków na TIAS, ale jest to szczególnie odpowiednie dla takich rzeczy jak figurki, biżuteria i papierowe efemerydy.
 • TIAS nie jest tak popularny jak inne strony z antykami, co oznacza, że być może będziesz musiał sam zająć się promocją.
 • Będziesz zajmował się wystawianiem i fotografowaniem przedmiotów, wysyłaniem ich i interakcją z klientami.

Inne opcje

Jeśli chcesz sprzedawać na własną rękę, istnieje jeszcze więcej opcji, w tym:

 • VarageSale
 • Nextdoor
 • OfferUp
 • LetGo

How Much Can You Sell Beanie Babies for?

Jak wyjaśniliśmy w naszym poście o sprzedaży klocków Lego, to zależy od tego, co masz. Większość z nich nie jest warta aż tak dużo pieniędzy. Chociaż można znaleźć sprzedawców aukcji niektóre za ponad 20.000 dolarów, nikt nie jest rzeczywiście kupuje je za takie szalone ceny. Większość kończy się sprzedaży za $10-$20.

To powiedziawszy, są cenne Beanie Babies, które mogą sprzedać za duże pieniądze. I są kolekcjonerzy, którzy zapłacą dobre pieniądze za odpowiedni egzemplarz.

Niektóre z najbardziej wartościowych Beanie Babies obejmują:

 • Snort the Red Bull
 • Jake Kaczka
 • Patti Platypus
 • Niedźwiedź Pokoju
 • Księżniczka Niedźwiedzica
 • Valentino Beanie
 • Krab Claude
 • Bubbles

Najprostszym sposobem, aby dowiedzieć się, ile możesz realistycznie sprzedać za swoje, jest spojrzenie na te, które faktycznie zostały sprzedane na eBay, Etsy lub innych stronach. To może dać ci dobry pomysł, jak wiele do listy twoje dla.

Końcowe przemyślenia

W przyszłości, chciałbym porozmawiać o wielu gorących kolekcje z przeszłości i wiele sposobów można skapitalizować na dzisiejszym rynku. Myślałem, że to będzie zabawa, aby zobaczyć, jak wiele można zrobić dzisiaj, jeśli były właścicielem kolekcji Beanie Babies.

Jeśli masz kolekcję, albo duże lub małe, upewnij się, aby spojrzeć na wiele opcji, które wspomniałem powyżej.

Podziel się tym:

 • Twitter
 • Facebook

Lubię to:

Polub Loading... Tags:beanie babies wanted, beanie baby appraisal guide 2020, beanie baby appraiser near me, beanie baby collectors near me, recently sold beanie babies, where to sell beanie babies for money 2020, where to sell beanie babies for money 2021, where to sell beanie babies for money 2021 uk