Aplikacja operatora łączy Cię z ekspertami w dziedzinie zakupów| Darmowa aplikacja tygodnia

Tak bardzo, jak kocham ogrom Internetu, czasami chcę znaleźć idealną małą czarną sukienkę (czy Liz i Kristen nie powinny być w pobliżu, aby powiedzieć mi, co kupić!) lub nazwę świetnej rodzinnej restauracji na plaży bez konieczności przewijania stu opcji lub ankietowania wszystkich moich znajomych na Facebooku. Wprowadź aplikację Operator, gorącą nową aplikację dla iOS, która może połączyć mnie z ekspertami w całym kraju, 24/7, aby pomóc mi z żądaniami zarówno dużych jak i małych.

Współzałożona przez jednego z założycieli innego przełomowego serwisu, Uber - może o nim słyszałeś? - Operator ma nas cofnąć do dawnych czasów, kiedy mogliśmy nacisnąć 0 na naszych telefonach i poprosić operatora telefonicznego o pomoc z numerem.

Jednak zamiast tylko pytać o numery telefonów, aplikacja Operator może pomóc wyśledzić wszystko, od pierwszej edycji książki, na prezent dla teściowej kochającej wino, do wielkich głośników Bluetooth poniżej 50 dolarów.


Jeśli spodoba Ci się ich sugestia, możesz kupić przedmiot bezpośrednio z aplikacji Operator, która co ciekawe, nie pobiera żadnych dodatkowych opłat ani marży. Będą nawet informować Cię o statusie wysyłki, dopóki nie dotrze do Twoich drzwi.

Szczególnie podoba mi się to, że aplikacja Operator może pomóc Ci znaleźć rzeczy do zrobienia w Twoim własnym mieście lub w nieznanym miejscu podczas rodzinnych wakacji. Dla rodziców, którzy muszą znaleźć świetne zajęcia w deszczowy dzień lub gdy chcesz znaleźć ciche miejsce na kolację à deux w ostatniej chwili, usługa taka jak Operator może dosłownie uratować dzień. Albo noc.

Uruchomiony z powrotem w kwietniu do ogromnej zaległości 80,000 + zainteresowanych użytkowników, Operator nie ma już listy oczekujących na nowych użytkowników, co jest dobrą wiadomością dla tych z nas, którzy chcą pobrać tę darmową aplikację od razu.

Chociaż jestem pewien, że moje potrzeby dla moich aplikacji iPhone, takich jak Google, Yelp, Trip Advisor, i Amazon nie odchodzą, myślę, że Operator będzie bardzo przydatna nowa aplikacja rzeczywiście.

Sprawdź on Operator app dla iOS w iTunes lub dowiedzieć się więcej na Operator.com

Powiązane:

Tagi: aplikacje dla rodziców, darmowe aplikacje, darmowe lub zbliżone, pomocne serwisy, aplikacje iOS, aplikacje lifestyle, zakupy