Wypróbowane we wtorek: Królewska recenzja najnowszych zabawek Fisher-Price na wakacje!


*SPOILER ALERT* Kupon na 20$ dla Fisher-Price na końcu tego posta. ????

Ok, więc byłem absolutnie przeszczęśliwy, gdy paczka od Fisher-Price i BSM Media pojawił się na moim kroku kilka tygodni temu. A potem przyszła kolejna paczka. Radość podwójna. Już nie raz wspominałam, że uwielbiam produkty Fisher-Price, ponieważ są zarówno trwałe, jak i ponadczasowe. Niektóre z dziecięcych zabawek Najstarszej Księżniczki (pamiętajcie, że ma już sporo ponad 7 lat) wyglądają jak NOWE teraz, gdy jej młodsza siostra (w wieku 18 miesięcy) może się nimi bawić. Dwie z najnowszych zabawek Fisher-Price na sezon wakacyjny nie zawiodły mnie, gdy tylko dostałyśmy szansę, aby się nimi pobawić.

Go Baby Go Stride to Ride Lion sprawia, że po prostu chichoczę. A on również chichocze i "rechocze" do Ciebie (Król uważa, że nawet brzmi jak Snagglepus). Jest idealny dla Twojego małego księcia lub księżniczki, którzy uczą się chodzić i uwielbiają turlać się po domu Możesz wziąć tygrysa za ogon, jeżdżąc na tym lwie na jego grzbiecie, też (metafora mieszana, być może). On jest po prostu uroczy.

Moją absolutnie ulubioną nową zabawką Fisher-Price jest Farma edukacyjna Laugh & Learn. Jestem z siebie bardzo dumna, że udało mi się ją skompletować zupełnie samodzielnie (przyznajcie mi kolor Pani Fixit). Nawet Najstarsza Księżniczka krzyknęła "Ta rzecz jest niesamowita!", kiedy zobaczyła ją po raz pierwszy. Oto moje ulubione funkcje mamusi - Muzyka, nauka i ustawienia efektu dźwiękowego, regulacja głośności (A MUST!), uchwyt na górze całej ramy, dzięki czemu można łatwo przenieść go z pokoju do pokoju, fakt, że dziecko od 6 miesięcy aż do 3 lat (a może nawet 7!) będzie zaskoczony przez wszystkie interaktywnej zabawy. I nie mogę zapomnieć o tym, że ten brzydki chłopiec ma dwie strony. Więc jeśli masz więcej niż jednego małego księcia lub księżniczkę, mogą bawić się w tym samym czasie, ucząc się dzielić, nawet o tym nie wiedząc! I czy wspomniałam, że możesz nakarmić krowę. To ulubione zajęcie Najmłodszej Księżniczki! Osobiście, uwielbiam zmieniać stacje radiowe. ????

Jeśli chodzi o zabawki dla dzieci, wolę wydać kilka dolarów więcej i dostać coś, co będzie służyło przez długi czas, niż coś, co z łatwością stanie się starą nowością i/lub zepsuje się w ciągu zaledwie sześciu miesięcy. I tak, nawet jeśli te zabawki nie są "dyskontowe", nadal uważam, że są warte inwestycji (lub przynajmniej dobrej oferty na liście "babci") w te święta. Tutaj w Queendom, nasze dzieciaki dostają tylko 3 prezenty każdego roku na Boże Narodzenie. Jeden z nich jest zazwyczaj większym prezentem, a pozostałe dwa są mniejsze (zazwyczaj duża zabawka, książka i mniejsza zabawka). To pomaga nam nie wydawać za dużo i nie mieć za dużo (nie wspominając o tym, że mamy za dużo do przechowywania, sprzątania i zbierania!).

A w przypadku, gdy chcesz, aby jedna z tych zabawek wylądowała na liście życzeń Twojego dziecka w tym sezonie wakacyjnym, Fisher-Price ma kupon o wartości 20$/ 100$ dostępny już teraz! Nie zapomnij podzielić się nim z babcią, zanim ta zdąży już zapakować wszystkie prezenty dla twoich małych książąt i księżniczek pod choinkę. Teraz wracam do zabawy na podłodze, jednocześnie krzycząc do Najmłodszej Księżniczki, że po raz kolejny "Zostawiła drzwi od stodoły szeroko otwarte". Czy to dziwne, że rozbijam się i śmieję głośno, gdy jestem tutaj z zaledwie 18-miesięcznym dzieckiem?


Istnieje wiele produktów i narzędzi zaprojektowanych, aby pomóc ci żyć swoim życiem. Niektóre będą działać, podczas gdy inne nie. W każdy wtorek podzielimy się czymś, co wypróbowaliśmy, abyś nie musiał wydawać pieniędzy, dopóki nie będziesz wiedział, że warto! Nasze wybory zazwyczaj zawierają rzeczy, które również zaoszczędzą pieniądze twojej rodziny, podczas gdy inne pozwolą ci zaoszczędzić czas lub po prostu sprawią, że twoje niedrogie życie będzie łatwiejsze do zarządzania. BSM Media dostarczyło mi do recenzji zestaw Fisher-Price Go Baby Go Stride to Ride Lion oraz Laugh and Learn Learning Farm. Za tę recenzję nie otrzymałam żadnych pieniędzy, nie była ona też redagowana przez przedstawicieli Fisher-Price, BSM Media ani żadnej innej firmy PR. Zawsze przedstawiam Wam moją szczerą opinię na temat produktów, abyście mogli podjąć świadomą decyzję o zakupie.