Darmowe chłodzenie tego lata

Nadchodzi lato. Upały nadejdą, albo już nadeszły. Pot kapie, wilgotność jest wysoka, a wentylatory już nie wystarczają, aby utrzymać chłód w ciągu dnia! Co ma zrobić rodzina, aby utrzymać chłód przy ograniczonym budżecie? Udać się do drzwi!

Biblioteki. Nie tylko wielki zasób dla bezpłatnych książek, filmów, muzyki i programów, jak pisałem o wcześniej w poście Biblioteka-Fantastyczne narzędzie dla budżetu umysłu, ale także dla utrzymania chłodu w lecie! Biblioteki zawsze trzymać ich AC na w miesiącach letnich. Iść dla wizyty tam i siedzieć z dzieciakami czytający książki, sprawdzający out ich internet na komputerach, odwiedzający dzieciaka teren dla niektóre innych mam i dzieciaków wieszać out z i oczywiście, uczestniczyć w bezpłatnym aktywność jeżeli one jeden.

Kino. Wiem, myślisz "filmy kosztują pieniądze". NIE każdego dnia! Jeśli mieszkasz w pobliżu kina Regal Entertainment Group, organizują one Free Family Film Festival. Został on zapoczątkowany w 1991 roku. Rodzice mogą zabrać swoje dzieci do kina, za darmo, na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy, we wtorki i środy (sprawdź lokalne kino uczestniczące w festiwalu, aby poznać daty i godziny w Twojej okolicy). Inna sieć kin, Clearview Cinemas, ma podobny program, w którym rodzice mogą przyprowadzić swoje dzieci na darmowe filmy w środy i czwartki. Ponownie, miejsca siedzące są przyznawane według kolejności zgłoszeń i musisz sprawdzić w lokalnym kinie dokładne daty i godziny. Kina AMC mają podobny program o nazwie Summer Movie Camp.

Centrum handlowe. Ta lokalizacja wymaga więcej dyscypliny. Będziesz w pobliżu sklepów, w których można robić zakupy i wydawać pieniądze, co nie jest tym, co nazywamy oszczędnym lub przyjaznym dla budżetu. Tak więc, przynieś tylko gotówkę na nagłe wypadki, zostaw karty kredytowe w domu i spędzaj czas w miłym, dobrze klimatyzowanym centrum handlowym!

Sklep spożywczy. Tak, wiem. Artykuły spożywcze muszą być zakupione w pewnym momencie, równie dobrze można to zrobić w gorący dzień, kiedy klimatyzacja będzie zasłużona! Zabierz dzieci do działu piekarni. Dają trochę smakołyków dla dzieci, czy coś kupić, czy nie, w wielu sieciach sklepów spożywczych. Przynieść kilka innych rodzajów przekąsek w dużej starej torebce, więc nikt nie jest kuszony, aby chwycić coś z półki i złamać go otworzyć podczas spaceru po sklepie!

Playdates. Masz przyjaciela z basenem? Zaplanuj zabawę dla dzieci w gorący dzień! Zacznij rotację playdate harmonogram z przyjaciółmi. Ludzie mogą wisieć w domach przyjaciół i dzielić się wydatkami na uruchomienie AC na dzień playdate jest w ich własnym domu. Zbierz tyle mam/tatusiów, ile chcesz i zrób harmonogram rotacji przez lato. To działa! Im więcej rodzin zaangażowanych, tym więcej pieniędzy jest zapisanych.

Zimna kąpiel. Nie masz basenu, nie masz przyjaciół z basenami, nie masz publicznych basenów w okolicy? Głowa do drzwi łazienki! Napełnij wannę chłodną wodą, włóż kostiumy kąpielowe i rozsiądź się w wannie z dzieckiem. Działa, gdy jest jedno dziecko, więcej niż to i robi się trochę ciasno. LOL.