Rzeczy, które możesz kupić lub sprzedać w lombardzie online

Rzeczy, które możesz kupić lub sprzedać w lombardzie online.

Czy szukasz najlepszych lombardów online, aby sprzedać lub kupić rzeczy po taniości? W tym artykule dowiesz się o rzeczach, które można kupić lub sprzedać w lombardzie.

W lombardzie oddajesz przedmiot o wartości pieniężnej, a lombard pożycza Ci gotówkę. Oczywiście, ponieważ lombard przyjmuje przedmiot po cenie niższej niż rynkowa SRP (cena detaliczna), nastąpi potrącenie z jego rzeczywistej wartości.

Po spłacie pożyczki lombardowej, w końcu odzyskasz swoje rzeczy.

Oczywiście zawsze możesz zrezygnować z odzyskania cennych przedmiotów i zdecydować się na ich wymianę lub sprzedaż lombardowi.

Dzieje się tak dlatego, że zawsze masz prawo sprzedać swoje cenne przedmioty bezwarunkowo, bez zaciągania kredytu i sprzedawania ich za gotówkę.

Rzeczywiście, lombardy zapewniają wygodny sposób na uzyskanie szybkiej gotówki w nagłych potrzebach. Jednak dla zabezpieczenia większość czasu, byłoby możliwe, aby znaleźć najbardziej przydatne rzeczy do zastawu.

To pozwoli Ci na strategię, aby zobaczyć, co jest wystarczająco sprawiedliwe dla Ciebie w porównaniu do oceny lombardu.

Rzeczy, które możesz kupić lub sprzedać w lombardzie online

Inteligentne telefony

Nawet jeśli aktualne smartfony Apple są znane z tego, że przynoszą najlepsze dolary do portfela, nie martw się o to, telefony takie jak modele LG, Motorola i Samsung Galaxy lines są nadal gorące w lombardach.

Sprzedając wspólny, w dobrym stanie telefon, można uzyskać około 150 dolarów do 500 dolarów. Biorąc wszystkie oryginalne akcesoria, takie jak pudełko, instrukcja obsługi, itp maksymalizuje najlepszą wartość do zastawu.

Tablety

Jeśli masz komputer osobisty, a nawet Android lub iPhone, zastawienie iPada i tabletów z systemem Android jest łatwym celem.

Otrzymasz wiele gotówki z nowszych modeli i marek niż inne.

Laptopy

Lombardy zwykle przyznają Ci około 250 dolarów za aktualny, sprawny, działający i notebook.

Chociaż eksperci EZPAWN twierdzą, że konkretne, przypadki mogą netto do 700 dolarów, tak jak zmodernizowany laptop Mac Book Air.

EZPAWN wzywa do opcji zastawienia laptopów apple lub MacBooków lub laptopów do gier i MSI, Origin, i Alienware komputerów, aby uzyskać wysoką wartość pieniężną.

Popularne marki laptopów, takie jak Samsung, HP i Asus mogą być również sprzedawane w wielu lombardach internetowych za gotówkę.

Biżuteria

Jeśli chodzi o lombardy, to z pewnością najlepszym towarem jest biżuteria. Są to towary, które są najczęściej spotykane w lombardach, jeśli chodzi o maszynki do robienia pieniędzy i często mają wysoką wartość wyceny.

Tak jak są one powszechne na rynku, tak i w przypadku biżuterii nadal funkcjonuje skala wartości, przy czym złoto jest nadal znacznie droższe niż jakikolwiek inny metal szlachetny na rynku, wciąż w porównaniu ze srebrem.

Inwestycje w biżuterię są nadal doskonałym wyborem, ponieważ z czasem mogą być warte jeszcze więcej, a ich wartość pieniężna rzadko spada.

Ponieważ ich wartość nie ulega deprecjacji, a czas nie jest czynnikiem, jeśli chodzi o ich wartość pieniężną, złoto i srebro są bardzo łatwe do zastawienia.

Kiedy czas mija, złoto i srebro doceniają, janking od 1000 $-1500 $ od lombardów sporadycznie. Tylko upewnij się, że utrzymujesz swoją biżuterię w stanie tip-top, zapobiegając wszelkie bryły lub wgniecenia, aby zapewnić, że daje najwyższą wartość gotówkową.

Zegarki

W lombardach, zegarki mają kilka ostrzeżeń i są bardzo selektywne, ale jeśli masz idealne zegarki, mogą być lukratywnym produktem. Marka i autentyczność są podstawowymi wyznacznikami.

Podobnie jak zegarek początkowej pracy papierkowej i pudełka, będziesz chciał dowód wiarygodności. Dla luksusowych marek zegarków, takich jak Rolex, Tag Hauer, i Hublot, masz zamiar uzyskać więcej gotówki.

Marki takie jak Movado, Breitling, Rado i Omega prawdopodobnie dostaniesz około $400-$600 od lombardu, według ekspertów lombardu, podczas gdy IWC, Hublot, Ulysse, Rolex, a nawet Panerai zegarek będzie odebrać więcej niż $1,000 lub więcej.

Konsole do gier

Chociaż ceny różnią się w zależności od sklepu, zastawienie obecnej konsoli do gier wideo, czy to od Sony, Microsoftu czy Nintendo, jest bardzo szybkim sposobem na osiągnięcie 200 dolarów zysku.

Dużo większą wartość gotówkową uzyskasz z nowych modeli i gorących konsol. Na przykład, Nintendo słynny i powszechnie wymagane konsoli Switch idzie do 200 dolarów, czy to nadal pakowane.

Zawsze należy pamiętać, że sztuczka, aby uzyskać najwięcej gotówki w tej klasie jest zastawianie rzeczy, które są aktualne lub nowe modele.

Podobnie, wszelkie opakowania, przewody, akcesoria, obietnice i przewodniki, które są gotowe do wysłania będzie prawdopodobnie netto nawet więcej gotówki.

Przeczytaj:

9 najlepszych miejsc do sprzedaży używanych urządzeń za gotówkę w pobliżu ciebie

Kamienie

W ogłoszeniach lombardowych, złoto zawsze dostaje większość oka, ale nie bierz diamentów za pewnik. Diamenty są ponadczasowe, jak twierdzą, a oni mają bardzo wysokie ceny rynkowe.

Ze względu na wysoki popyt, lombardy są nadal zainteresowane kupnem i sprzedażą diamentów, zgodnie ze szczegółami z segmentu "Umiarkowanie lombardowane".

W przeciwieństwie do metali szlachetnych i wartości innych klejnotów, można uzyskać netto do sześciu cyfr z doskonałym diamentem.

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Like this:

Lubię Loading... Tagi:lombard online elektronika, lombard online biżuteria, lombard online narzędzia, lombardy blisko mnie