3 sposoby, aby zaoszczędzić pieniądze na zakupach online - nawet w ostatniej chwili.

Polecany Partner

To, że Boże Narodzenie wypada w środę, nie oznacza, że skończyłam z zakupami online. Dzięki szybkiej wysyłce i opcji dostawy do sklepu, mogę nadal unikać szalonych świątecznych tłumów w ostatniej chwili. I hej, jeśli mogę zaoszczędzić pieniądze, kiedy to robię, jestem za tym. Tutaj, 3 proste sposoby, aby zaoszczędzić pieniądze na zakupach online na wakacje i szczerze mówiąc, przez cały rok.

1. Zapisz się do programu nagród w sklepach, w których już robisz zakupy

Mam tendencję do zapominania o programach nagród w sklepach, które często odwiedzam, częściowo dlatego, że większość zakupów robię w domu i nie ma tam miłego sprzedawcy, który zapytałby mnie: "Hej, chcesz skorzystać z tej wspaniałej rzeczy?". Ale wiele programów nagród, takich jak program Shop Your Way od naszego sponsora Sears i Kmart, jest dostępnych również dla kupujących online. W przeciwieństwie do wielu innych programów nagród, które widziałem, Shop Your Way daje Ci punkty za każdy zakup, które są tak samo dobre jak gotówka.

Mówimy miliony dolarów wartych punktów do zniżek na fajne przedmioty; lub można nawet zarobić wystarczająco dużo, aby uzyskać zakupy całkowicie za darmo.

Zapisanie się jest darmowe i naprawdę proste. I hej, jeśli jesteś już członkiem, sprawdź swoje konto i zobacz, czy masz punkty, które wygasają 12/31 więc można je wykorzystać teraz! W przeciwnym razie jest to jak utrata darmowych pieniędzy.

2. Zainstaluj rozszerzenie Honey dla Chrome

Podobnie jak wielu kupujących online, zawsze szukam w sieci kodów rabatowych przed kliknięciem "zakup", więc całkowicie kocham rozszerzenie Honey, które robi to dla mnie tuż przy kasie online dziesiątki najlepszych sklepów. Zasadniczo, gdy masz zamiar zakończyć zakup, zapyta, czy chcesz, aby wyszukać zniżki i oferty dostępne obecnie dla tego konkretnego sklepu internetowego - i często je znajduje. Niesamowite.

3. Szukaj oszczędności za pomocą Priceblink

Poręczna strona Priceblink (która jest również dostępna jako rozszerzenie przeglądarki) pojawi się w górnej części przeglądarki, więc możesz łatwo sprawdzić, czy w danym sklepie są jakieś okazje. Kliknij menu rozwijane "kupony" i - tam są wszystkie. Jest to bardzo przydatne, jeśli robisz szybkie wyszukiwanie i chcesz zobaczyć, czy warto trzymać się w określonym sklepie lub przenieść się do innego miejsca. Uważam również, że to może ostrzegać Cię do bezpłatnych ofert wysyłki, które nie zawsze są wyraźnie widoczne na stronie.

Dziękujemy naszemu sponsorowi, firmom Sears i Kmart, za to, że dzięki nim kupowanie prezentów w ostatniej chwili jest łatwiejsze dla portfela (i przyjemniejsze) dla tak wielu kupujących. Dołącz do programu nagród Sears i Kmart Shop Your Way za darmo i zacznij zdobywać punkty oraz przywileje członkowskie. Jeśli jesteś członkiem programu, a Twoje obecne punkty tracą ważność 12/31, wykorzystaj je teraz!

Powiązane:

Tagi: oferty i kody rabatowe, pomysły na prezenty świąteczne, zakupy świąteczne, święta, prezenty last minute, last minute, aplikacje lifestylowe, zakupy