5 rzeczy, za które nie musisz płacić. Naprawdę


Jedną z niesamowitych rzeczy, które po prostu kocham w Internecie jest to, że dzięki niemu można uzyskać wiele przydatnych rzeczy za darmo, legalnie. Nic nie pobije darmowych rzeczy, które są naprawdę i naprawdę darmowe.

Jedyną rzeczą, na którą należy uważać jest oszustwo: upewnij się, że korzystasz tylko z zaufanych źródeł, które wymieniają legalne i ważne oferty.

Oto 5 rzeczy, za które już nigdy więcej nie będziesz musiał płacić:

1. Koszulki

Zaskoczony? Nie bądź. Dzisiaj jest to normalna rzecz, aby zaoferować darmową koszulkę za cokolwiek: wypełnienie formularza, zapisanie się na konto demo, noszenie logo firmy, itp.

ListFreeSamples.com ma mnóstwo darmowych koszulek oferowanych właśnie teraz. Strona używa tylko oficjalnych źródeł freebies, więc wszystkie powinny być zgodne z prawem:

2. Wysyłka

Uwielbiam zakupy online, ponieważ jest to grzyb szybszy i nie trzeba jechać gdziekolwiek (i spędzać czas, gaz, itp.). A fakt, że mogę robić zakupy z domu i dostać je dostarczone za darmo jest po prostu niesamowite.

Sprawdź FreeShipping.org dla ogromnej kolekcji (obecnie ponad 2000 sklepów w różnych kategoriach) sprzedawców, którzy będą wysyłać wszystko do Ciebie za darmo:

3. Gry

Jeśli Twoje dziecko chce drogiej gry, na którą nie możesz sobie pozwolić, zasugeruj mu wybór jakiejś darmowej alternatywy. Na szczęście, w Internecie jest kilka zasobów wymieniających absolutnie przyjazne rodzinie gry online i oferujących je za darmo.

Oto tylko kilka z nich:

  • Pogo
  • Newgrounds.com
  • Gry Yahoo!

4. Artykuły gospodarstwa domowego

Nie wszystkie z nich faktycznie, ale można uzyskać niektóre naprawdę unikalne i przydatne rzeczy gospodarstwa domowego za darmo. Freecycle to jedno niesamowite miejsce, które chcesz sprawdzić: to składa się z około 5, 000 grup jednoczących członków z całego świata.

Jest to oddolny i całkowicie niekomercyjny ruch ludzi, którzy dają (i dostają) rzeczy za darmo w ich własnych miastach, a tym samym utrzymując dobre rzeczy z wysypisk śmieci.

5. Wolna Muzyka

Tu nie chodzi o piractwo online, nie martw się. W rzeczywistości jest to rzeczywiście o legalnie wolnej muzyki będzie miłość do słuchania, gdy jesteś w pobliżu komputera lub przez iPhone lub Blackberry

  • Blip.FM
  • Pandora Radio (tylko w USA)
  • Slacker.com (tylko w USA)

Czy kochasz freebies? Jakie są Twoje ulubione miejsca, gdzie możesz dostać coś fajnego za darmo?


Ten wpis gościnny jest autorstwa Ann Smarty, blogerki i użytkownika mediów społecznościowych. Dołącz do społeczności gościnnych blogerów Ann o nazwie MyBlogGuest, aby wymieniać się gościnnymi wpisami i budować kontakty.

Post image by Pink