Festiwal wakacyjny na Long Island

Originally posted on November Sunflower.

Tanger Outlets at the Arches w Deer Park organizuje Holiday Style Festival w tę sobotę, 20 listopada 2010 roku. Teraz, nie będę uczestniczyć, ponieważ w końcu dostaję dzień dla siebie - to się zdarza raz na dwa lata. Gdybym wiedział o tym wydarzeniu przed zaplanowaniem mojego bardzo potrzebnego dnia wolnego, być może zrobiłbym mój dzień wolny w innym dniu. Ale nie mogę tego teraz zmienić, więc po prostu podzielę się tą informacją z moimi wspaniałymi czytelnikami!

Zaczynając od 12pm i trwając do 6pm, Tanger organizuje festiwal stylu wakacyjnego dla kupujących. Mikołaj będzie tam, lokalne cheerleaderki ze szkoły średniej, chóry społeczne i inne będą występować, a o 17:00 odbędzie się koncert. We The Kings, kwartet pop-rockowy wykona swoje hity "Secret Valentine", "Check Yes Juliet" i "Smile Kid" i wiele innych. Po koncercie, o godzinie 18:00 odbędzie się uroczyste rozświetlenie choinki z udziałem We The Kings. Jednak to nie wszystko, co dzieje się w sobotę.

Łyżwiarstwo w Arches będzie miało wielkie otwarcie o 13:30 z olimpijską łyżwiarką Emily Hughes rozpoczynającą otwarcie o 13:00! Będzie ona pierwszą osobą, która będzie jeździć na łyżwach. Przez cały dzień wykonawcy będą na lodzie i poza nim, aby zabawiać kupujących, lub kogokolwiek, kto jest mingling wokół The Arches tego dnia. Będzie można zobaczyć Radio Disney Street Team i postacie z Cirque du Soleil "Wintuk".

Brzmi jak dobry czas w The Arches w tę sobotę.

Tanger Outlet Arches znajduje się przy 152 The Arches Circle. Weź LIE do zjazdu 52 na południe na Commack Road i Grand Boulevard. Aby uzyskać więcej, kliknij tutaj -> Holiday Festival