Znaleźć Fair Trade? Jest na to mapa!

Istnieje morze aplikacji do zakupów tam, aby uczynić cię bardziej usprawnione, savvy konsumenta. Generatory kuponów, skanery kodów kreskowych, deal finders, list makers, sprawdzanie cen, parking finders.... Ale jest wielki mały app tam, że pozwala być najważniejszym rodzajem shopper - sumienny jeden.

Stworzona przez organizację non-profit Fair Trade USA, aplikacja Fair Trade Finder pozwala na wyszukiwanie etycznie wykonanych produktów w Twojej okolicy i daje Ci siłę nabywczą, aby wspierać firmy, które korzystają z praktyk przyjaznych dla środowiska i uczciwych płac dla rolników i pracowników, którzy tworzą i uprawiają te produkty.

Aplikacja otwiera się z mapą, która wskazuje przedmioty według lokalizacji. Podaje nazwę i adres sklepu, oraz które produkty fair trade sprzedają. Możesz wyszukiwać kategorie od ubrań, przez miód, po filiżankę kawy.

Podczas gdy duże miasta, takie jak Baltimore i DC mają mnóstwo opcji, muszę przyznać, że byłam rozczarowana, widząc, że opcje sprawiedliwego handlu w mojej okolicy były dość szczupłe. Tak, jestem świadoma, że moja lokalna stacja benzynowa oferuje Honest Tea. Ale odkryłam nieznaną kawiarnię, która oferuje napoje fair trade. I to jest tuż za rogiem z dziewcząt "piano lessons.Being nowy na rynku, aplikacja zależy również od użytkowników dodających własne sprawiedliwego handlu znajdzie do map, i to będzie coraz lepiej, tym bardziej przyczyniają się do niego. Chociaż jestem za znalezienie dobrej oferty, lub porównanie zakupów w podróży, Cieszę się, że znalazłem aplikację, która pokazuje mi najmądrzejsze miejsca, aby wydać moje dolary z największym wpływem. -Molly

Pobierz aplikację Fair Trade Finder-dostępną na iPhone'a, Androida lub Facebooka.

Powiązane:

Tagi: aplikacje na Androida, aplikacje na iOS, zakupy