Jak uzyskać bezpłatny raport CARFAX o historii pojazdu?

Czy jesteś w maerket dla następnego zakupu używanego samochodu? Istnieje kilka sposobów, aby uzyskać bezpłatny Raport Historii Pojazdu podczas procesu zakupowego z CARFAX.

Przy zakupie używanego samochodu jest kilka niewiadomych, ale niektóre części układanki mogą być wypełnione przez badanie historii pojazdu.

Możesz dowiedzieć się wiele o używanym samochodzie, zanim go kupisz, wykonując raport historii pojazdu przy użyciu kodu identyfikacyjnego pojazdu, lub VIN.

Raporty te zawierają również podstawowe informacje, takie jak liczba właścicieli w historii samochodu i łączna liczba przejechanych kilometrów, a także bardziej szczegółowe informacje, takie jak poprzednie obrażenia i wcześniejsze zapisy dotyczące konserwacji, strat i napraw.

Co to jest raport Carfax?

Dla każdego samochodu Carfax sporządza raport bazowy w oparciu o dane zebrane od amerykańskich władz motoryzacyjnych, policji, straży pożarnej, centrów napraw powypadkowych, aukcjonerów samochodowych i innych punktów sprzedaży.

Carfax podaje, że na jego stronie internetowej znajduje się ponad 22 miliardy dokumentów dotyczących historii samochodu.

Każdy raport opiera się na danych zgłoszonych do Carfax, dotyczących unikalnego, 17-cyfrowego numeru identyfikacyjnego pojazdu, czyli VIN, który zawiera informacje o historii samochodu.

  • Informacje o gwarancji
  • Reklamacje producentów
  • Poważne wypadki
  • Historia obsługi technicznej
  • Poprzedni właściciele
  • Uszkodzenia strukturalne
  • Wskazania licznika przebiegu

Raporty te mogą pomóc Ci uniknąć zakupu samochodu z ukrytymi problemami, w tym uszkodzeniami powstałymi w wyniku wypadku.

Jak mogę uzyskać bezpłatny raport Carfax?

Oferty samochodów używanych

Tysiące pojazdów posiada bezpłatne badanie CarFax, jak np. cars.com. Kliknij łącze do raportu CarFax pod nagłówkiem historia pojazdu.

Zawiera on te same szczegóły dotyczące historii pojazdu, które otrzymałbyś, gdybyś kupił raport na stronie internetowej Carfax. Jeśli dealerstwo, które sprzedaje samochód nie reklamuje bezpłatnego raportu, poproś o niego.

Zakup przez stronę prywatną

W przypadku zakupów samochodem prywatnym, poproś właściciela samochodu o udostępnienie raportu CarFax, abyś mógł podjąć świadomą decyzję, wykorzystując jak najwięcej szczegółów dotyczących przeszłości pojazdu.

Skorzystaj z bezpłatnego konta CARFAX Car Care

Załóż bezpłatne konto CARFAX Car Care i zapoznaj się z historią serwisową swojego pojazdu. Otrzymasz również informacje o nadchodzących aktualizacjach serwisowych, znajdziesz godne zaufania serwisy i jako pierwszy dowiesz się o otwartych przypomnieniach.

Ubezpieczenie samochodu sprawia, że utrzymanie samochodu jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Aby założyć BEZPŁATNE konto Car Care, odwiedź stronę CARFAX.com.

Inne alternatywy

CarFax nie jest jedynym źródłem informacji o historii samochodu. Krajowe Biuro ds. Przestępstw Ubezpieczeniowych oferuje bezpłatną usługę o nazwie VINCheck, która pozwala konsumentom przeszukać numer identyfikacyjny pojazdu, aby sprawdzić, czy samochód został zarejestrowany jako całkowicie utracony lub skradziony przez firmę ubezpieczeniową.

Jednakże, usługa ta zawiera mniej informacji niż artykuł CarFax. Alternatywnie, strona VinCheck.info również dostarcza bezpłatnych informacji na temat historii pojazdu. Oferuje on dane takie jak statystyki dotyczące kradzieży samochodów, jak również numery przebiegu i ilu właścicieli samochodów widział.

Nie oferuje ona jednak takiego poziomu szczegółowości, jak raport CarFax, jeśli chodzi o historię wypadków i konserwacji.

Ostateczna decyzja

Jeśli masz go za darmo lub kupujesz go, raport z historii pojazdu może być cennym narzędziem przy zakupie używanego samochodu. Chociaż raport historii pojazdu nie ujawnia wszystkiego o pochodzeniu samochodu, pomoże Ci podjąć bardziej świadomą decyzję o zakupie.

Podziel się tym:

  • Twitter
  • Facebook

Lubię to:

Polub Loading... Tags:absolutnie darmowy raport z historii samochodu, raport carfax za darmo, darmowy carfax hack, jak uzyskać darmowy raport carfax