Gotowanie bez komplikacji dzięki aplikacji Cooking PlanIt

Każda aplikacja, która może pomóc mi uzyskać pyszny domowy posiłek na stole łatwiej i bardziej efektywnie ma mój głos. Tak, zdaję sobie sprawę, że istnieje całkiem sporo aplikacji do planowania receptur na rynku, ale niektóre z nich kończą się wyparte przez moje wierne pióro i papier.

Czasami jest to po prostu łatwiejsze do jot coś w dół niż próbować nawigować przez złożoną aplikację podczas gdy na rynku (true story), który jest dlaczego Gotowanie Planit app dla iOS jest inny. I tak, jestem dość lubiany punny nazwę.

Aplikacja jest łatwa do naśladowania, oferuje mnóstwo fajnych receptur i menu, i naprawdę wygląda wystarczająco dobrze, aby jeść. Plus można wybrać, jak bardzo chcesz Cooking Planit zrobić dla Ciebie. Możesz wprowadzić przepis, że masz, lub przeglądać mnóstwo możliwych kolacje oparte wokół tematu, ulubione jedzenie, a nawet coś masz już w swojej spiżarni, a jednocześnie mówi, jak długo oczekiwać posiłek do podjęcia w celu przygotowania, a następnie gotować.

Jeśli chodzi o część planistyczną, Cooking Planit pomoże Ci również zrobić listę zakupów z jak elementy pogrupowane razem, co naprawdę ułatwia sprawy, gdy jesteś w Aisle 4. Chciałbym tylko, aby dać Ci możliwość dodania czasu na marudzenie dzieci, które rozpraszają cię od zadania pod ręką. -Eva

Ta rzecz robi wszystko z wyjątkiem gotowania żywności, a jeśli następna wersja ma, że będę w niebie. Gotowanie Planit jest dostępny w sklepie iTunes app store za $.99. EDYTOWAĆ, ABY DODAĆ: Aplikacja jest teraz $2.99, co jest niefortunne, ale to wciąż dobra aplikacja.

Powiązane:

Tagi: gotowanie, aplikacje na iOS, aplikacje lifestyle, organizacja, przepisy, zakupy