6 Android Apps to Find Clothes by Picture Like Shazam

6 Android Apps to Find Clothes by Picture Like Shazam.

Android Apps To Find Clothes By Picture: Czy lubisz korzystać z Shazam, aby znaleźć piosenki? Pewnie zastanawiałeś się, czy może być Shazam dla ubrań, gdzie można zatrzasnąć artykuły odzieżowe i wyszukać je online do zakupu. Cóż, przestań się zastanawiać i czytać dalej.

Czasami możesz natknąć się na uroczą sukienkę w miejscach publicznych lub w mediach społecznościowych. Uwielbiasz ją i chcesz dowiedzieć się, gdzie można kupić dokładnie taką samą lub podobną.

Cóż, następujące aplikacje mogą Ci w tym pomóc. Wszystko, co musisz zrobić, to zapisać obraz lub zrobić zdjęcie ubrania, a następnie można przesłać obrazy do tych aplikacji, aby je zidentyfikować.

Pobierz swoją ulubioną aplikację i znaleźć ubrania przez zdjęcia skutecznie.

READ ALSO:

  • Najlepsze aplikacje i strony internetowe do sprzedaży używanych dżinsów designerskich za gotówkę
  • Jak odzyskać zdjęcia usunięte przez pomyłkę z telefonu z systemem Android
  • Jak uzyskać więcej filtrów na Snapchat 2020 Update
  • Co to jest Spare5? Zrozumieć, jak zarabiać pieniądze z telefonu

Android Aplikacje do Znajdź ubrania według obrazu

1. CamFind

Cóż, CamFind jest jedną z najlepszych i najwyżej ocenianych aplikacji na Androida, która działa jako mobilna wyszukiwarka wizualna. Z CamFind, można łatwo wyszukać wszystko na urządzeniu mobilnym po prostu klikając zdjęcie.

Nie uwierzysz, ale CamFind może łatwo zidentyfikować rzeczy takie jak ubrania, akcesoria, elektronika itp. Tak więc, CamFind to kolejna najlepsza aplikacja na Androida do identyfikacji ubrań w 2020 roku.

2. Google Lens

Aplikacja Google Lens to narzędzie do rozpoznawania obrazu. Pomaga w identyfikacji osobistych akcesoriów, ubrań i innej odzieży.

W przeciwieństwie do innych aplikacji, nie musisz koniecznie uchwycić zdjęcia koszuli, którą widziałeś w mieście. Ramka w wizjerze dopasowuje ubranie po podświetleniu go niebieską ikoną.

Po kawałek został podświetlony, dotknij koła i aplikacja będzie automatycznie wyciągnąć go do strony zakupów Goggle.

Zobaczysz listę linków, gdzie można kupić ten produkt. Zakupy i moda są teraz uproszczone z Google Lens.

Ta aplikacja zapewnia łatwy dostęp do sklepów sprzedających ubrania, których szukasz.

3. ASOS

ASOS jest brytyjski detalista mody, a to również dostał aplikację. Najnowsza wersja ASOS dostał zdolność do znalezienia następnego stroju z obrazem.

Opcja odwrotnego wyszukiwania obrazu z ASOS jest dość prosta w użyciu i automatycznie pobiera style, które najbardziej przypominają ten, którego szukasz.

Ale, ponownie, opcja wyszukiwania obrazów w ASOS jest ograniczona do jedynego sklepu detalicznego ASOS.

4. StyleSnap

StyleSnap jest naprawdę świetna aplikacja na liście. Jeśli jesteś fashionistą, znajdziesz to dobre dla Ciebie. W przeciwieństwie do innych aplikacji, koncentruje się głównie na ubraniach i butach.

StyleSnap jest produktem Amazon. Jeśli szukasz jakichkolwiek ubrań do wyboru, aplikacja da Ci najlepsze wyniki. Działa w połączeniu z Amazon.

Zabiera swoich użytkowników do Amazon, aby kupić produkty. Większość użytkowników chwalić go za jego wielką zdolność do rozpoznawania przedmiotu i pobrać dobre wyniki w mgnieniu oka.

Amazon StyleSnap to najlepsza aplikacja, w której zakochasz się po uszy. Fantabulous aplikacja jest dostępna zarówno na platformach Android i iOS. Możesz pobrać go za darmo bez konieczności wydawania złotówki.

5. Screenshop

Screenshop to kolejna najlepsza aplikacja na Androida, która może pomóc Ci znaleźć ubrania za pomocą obrazu łatwo.
Z Screenshot, trzeba zaimportować obraz, a to będzie skanować strój i pokaże Ci wyniki w różnych zakładkach.
Aplikacja ma partnerstwo z wielu marek i zapewnia bezpośredni link do zakupów zidentyfikowanych obiektów.

6. Pinterest Lens

Pinterest Lens jest realnym rozwiązaniem, aby zdywersyfikować swoje opcje zakupów. Ta aplikacja została zaprojektowana, aby pokazać Ci odpowiednie i dopasowane przedmioty.

Jeśli widziałeś uroczą sukienkę w mieście i uchwyciłeś ją na zdjęciu, możesz wyszukać ją za pośrednictwem tej platformy. Możesz zidentyfikować cały strój za pośrednictwem tej aplikacji. Ponadto, ten deweloper aplikacji partnerzy z Shop Style.

Dlatego łączy Cię z najlepszymi i najbardziej wysokiej jakości produktami. Pasek obiektywu pozwala odkryć różne stroje, aby dopasować swoją garderobę.

Po zainstalowaniu tej aplikacji, jest ona łatwa w użyciu. Możesz teraz dopasować inne stroje z tych, które masz w swojej szafie. Kiedy szukasz nowych pomysłów, ta platforma będzie również przynieść nowe odpowiednie stroje.

Podziel się tym:

  • Twitter
  • Facebook

Lubię to:

Like Ładowanie... Tagi:aplikacja do wyszukiwania ubrań ze zdjęcia iphone, wyszukiwarka ubrań ze zdjęcia app, znajdź ubrania ze zdjęcia app, google lens, screenshop, shazam dla ubrań