Crayola Światła, kamera, kolor! Kod dostępu i nagroda


Kiedy moje dziewczynki dowiedziały się, że My Blog Spark wysyła do nas paczkę z kredkami Crayola, codziennie sprawdzały pocztę w poszukiwaniu przesyłki! Jednak kiedy paczka dotarła i zobaczyłam, jak piękne i doskonałe są kredki, nie mogłam się zmusić, aby oddać je moim niszczycielskim dzieciom. Kredki są schludnie uporządkowane w okrągłym pojemniku, idealnym do dzielenia się nimi (gdybym tylko chciała!). Część "teleskopowa" oznacza, że kiedy pociągniesz do góry na środku, będziesz miał 3 rzędy wspaniałych kolorów do wyboru.

Zawiera wbudowaną temperówkę do kredek, którą wyraźnie pamiętam jako najfajniejszą część zakupu 64-liczbowego pudełka. Najwyraźniej jestem starą szkołą, bo teraz mamy 150 kredek! 150 kredek? Poważnie?! Jeśli myślałeś, że Crayoli zabraknie kolorów, to oczywiście nie brałeś pod uwagę brokatu. Tak, to prawda - brokat. W. Moje. Crayons. Są one prawie zbyt piękne, aby użyć. Prawie. Ale, czekaj - jest jeszcze więcej!

Specjalnie oznaczone opakowania 48, 64, 96, 120-ct. jak również 150-ct. Crayola Crayola Tower zawierają teraz kod na bezpłatny dostęp online do Crayola Lights, Camera, Color. Tutaj Twoje dzieci mogą zaprojektować i wydrukować własne kolorowanki. Zawierają one fajne efekty, zabawne tła i inne kreatywne zabawy. Najlepszą częścią jest jednak przesyłanie własnych zdjęć, aby stworzyć kolorowanki. Mój najmłodszy miał blast kolorowania zdjęć jej i naszej rodziny. Już zapytała, czy wydrukowałabym kolorowankę z przyjęcia urodzinowego, które odbędzie się w ten weekend. (Hej, to byłaby wspaniała kartka z podziękowaniem!)

To jest nasze ulubione dzieło do tej pory - wyssaliśmy wszystkie kolory ze zdjęcia mojej córki z 2 kuzynami na zjeździe rodzinnym w zeszłym miesiącu. Uwielbia czuć się związana ze swoimi "nowymi przyjaciółmi", kolorując ich zdjęcia. Planuję wysłać kopię do moich kuzynów, jak również. Myślę, że dostaną kopa z otrzymywania poczty i mając szansę pokolorować obrazek siebie. Jedyną rzeczą, która mi się nie podoba, jest to, że strona nie pamięta mojego loginu od wizyty do wizyty. Jestem pewna, że to jakiś rodzaj zabezpieczenia, ale nienawidzę wpisywać moich danych non stop (bo tak często chce się bawić).

Teraz twoja kolej na grę! Strona jest całkowicie darmowa, ale jeśli chcecie cokolwiek wydrukować, będziecie potrzebować kodu dostępu. Oczywiście, mam jeden dla Ciebie, aby go wypróbować! Użyj kodu kuponu PRT77F3S na 1-dniową przepustkę. Bardzo bym chciała, żebyś podzieliła się swoimi dziełami na naszym fanpage'u lub na fanpage'u Crayoli! Już teraz możesz wygrać teleskopową wieżę Crayola oraz 6-miesięczny kod dostępu - wystarczy, że zostawisz komentarz, w którym opowiesz nam o swoim ulubionym zdjęciu! Możesz zdobyć dodatkowe wejścia poprzez:

  • Subskrybowanie naszej strony przez e-mail lub RSS
  • Śledzenie Crayola i Niedrogo na Twitterze
  • Pisząc na blogu o tym konkursie
  • Pisząc na Twitterze o tym konkursie: Wygraj darmowy zestaw upominkowy Lights, Camera, Color od @Crayola i @Inexpensively! http://bit.ly/wc8E3`

Aby Twoje dodatkowe zgłoszenia zostały zaliczone, pamiętaj o pozostawieniu dodatkowego komentarza kierującego nas do Twojego zgłoszenia. Tylko jedno dodatkowe zgłoszenie w każdej metodzie (tzn. Chociaż wielokrotne tweetowanie jest mile widziane, tylko jedno będzie liczone jako zgłoszenie do losowania). Konkurs trwa do 15 listopada do godziny 23:59 czasu edt. Jeden zwycięzca zostanie powiadomiony przez e-mail 16 listopada (wybrany przez Random.org).

Gratulacje dla Elizabeth i PunkinMama - zwycięzców naszej aplikacji Kids Eat For iPhone giveaway!Istnieje wiele produktów i narzędzi zaprojektowanych, aby pomóc Ci żyć swoim życiem. Niektóre z nich zadziałają, a inne nie. W każdy wtorek będziemy dzielić się czymś, co wypróbowaliśmy, abyś nie musiał wydawać pieniędzy, dopóki nie będziesz wiedział, że warto! Nasze wybory zazwyczaj zawierają przedmioty, które również zaoszczędzą pieniądze Twojej rodziny, podczas gdy inne zaoszczędzą Ci czas lub po prostu sprawią, że Twoje niedrogie życie będzie łatwiejsze do zarządzania. Otrzymałem 150-ciokrotną teleskopową wieżę kredek oraz kod kuponu, aby wypróbować tę usługę dla naszych czytelników, oprócz pakietu prezentów dla naszego giveaway, ale opinia jest w 100% prawdziwa.