Łatwe sposoby na zdobycie darmowych butów, w tym Adidas i Nike

Jak dostać darmowe buty?

Nie ma co się zastanawiać nad tym, jak to jest: W związku z tym, że nie ma co się zastanawiać nad tym, w jaki sposób można sobie poradzić z tym problemem, to warto się zastanowić nad tym, w jaki sposób można go rozwiązać. W związku z tym, że nie jest to możliwe, nie musisz się martwić o to, że nie będziesz miał pieniędzy. W poniższym artykule przedstawiam kilka sposobów, aby to zrobić.

Related Searches:

  • 9 Najlepszych sposobów na zdobycie darmowego laptopa w 2020 r.
  • EverydayFamily Review: Everyday Family Darmowe Próbki
  • Gdzie zdobyć Darmowe Próbki Makijażu Bez Stresu 2020 Aktualizacja
  • 5 sposobów na zdobycie samochodu za darmo, szczególnie dla tych w potrzebie

Jakie firmy rozdają darmowe buty online?

Popularne firmy obuwnicze cenią sobie opinie klientów. Dlatego w wielu przypadkach oferują darmowe buty w zamian za szczerą opinię. Do firm, które prowadzą programy testowania produktów należą:

New Balance

New Balance buty sportowe, jedne z najbardziej popularnych butów na rynku, jest również na poszukiwania wykwalifikowanych testerów produktów.

Aby się zakwalifikować, firma prosi po prostu o podanie adresu e-mail, na który zostanie wysłany profil, który należy wypełnić, aby firma wiedziała o Tobie więcej.

Po wypełnieniu, zostaniesz automatycznie wpisany do bazy danych New Balance Tester Community.

Teraz, jeśli Twój profil jest tym, czego firma szuka, powiadomi Cię o nowym teście prototypów, i jeśli zdecydujesz się wziąć udział w teście, prototypy New Balance zostaną wysłane bezpośrednio do Twoich drzwi za darmo.

Kiedy je otrzymasz, wypróbuj je i upewnij się, że logujesz się na swoje konto, aby upewnić się, że postępujesz zgodnie z instrukcjami, ponieważ każde badanie będzie się różnić.

Brooks

Produkty Brooks przechodzą surowe testy zanim trafią na rynek. Ostatnią częścią tych testów jest pytanie biegaczy, jak produkty sprawdzają się w prawdziwym świecie.

Jako tester produktów Brooks musisz wspierać proces tworzenia lepszego sprzętu Brooks i przekazywać dogłębne informacje zwrotne. Bądź gotowy do zwrotu produktu, gdy zostaniesz o to poproszony (wyślą Ci etykietę wysyłkową).

ASICS Roadtest i FrontRunner

Programy testowe ASICS są obecnie dostępne w Nowej Zelandii jako program Roadtest i w Wielkiej Brytanii jako program FrontRunner.

Program w Nowej Zelandii wydaje się być w tej chwili w przebudowie, ale na stronie internetowej jest napisane, że wkrótce zostanie uruchomiony. Aby zostać testerem w programie FrontRunner, musisz być biegaczem.

ASICS chce, aby osoby często biegające testowały ich buty do biegania i przekazywały informacje zwrotne.

Musisz również spędzać trochę wolnego czasu w butach do biegania i chodzić z nimi w różne miejsca, abyś miał okazję porozmawiać z innymi o swoich butach ASICS!

Program nie zawsze przyjmuje nowych członków, ale możesz zapisać się na e-maile, które powiadomią Cię o nowych ofertach. Kiedy już zostaniesz członkiem, będziesz uczestniczyć w programie przez rok.

Puma

Puma ma również program testowy. Jednak ten jest otwarty tylko w określonym czasie.

Aby wziąć w nim udział, pobierz darmową aplikację Pumatrac App w Apple Store lub GooglePlay Store. Następnie uzyskasz dostęp do formularza zgłoszeniowego. Jeśli zostaniesz wybrany, otrzymasz parę butów do testowania przez trzy tygodnie.

Firma oczekuje od Ciebie informacji zwrotnej w postaci ankiety, filmów i zdjęć.

Dobra część? Po przesłaniu wyników testów i swoich opinii, stajesz się właścicielem butów.

Nike

Chcesz otrzymać darmowe próbki butów Nike? Możesz zapisać się do programu Voice of the Athlete, który jest programem testowania produktów Nike.

Proces rejestracji w tym programie jest dość dogłębny, ponieważ Nike poszukuje osób, które biegają lub są aktywne w inny sposób.

Będziesz musiał podać informacje o rodzaju biegania lub ćwiczeń, jak często, itp. Po uzyskaniu członkostwa będziesz otrzymywać zaproszenia do nowych możliwości testowania, które do Ciebie pasują.

Jeśli się zgodzisz, Nike wyśle Ci buty za darmo.

Będziesz je testować przez kilka tygodni, a następnie odeślesz je z powrotem do Nike za darmo, aby firma mogła ocenić zużycie butów.

Nike pozwala nawet dzieciom przyłączyć się do zabawy, ale rodzice będą musieli się do nich zapisać. Jeśli mieszkasz w pobliżu jednego z miejsc testowania Nike, możesz ubiegać się o bycie testerem na miejscu, ale większość ludzi decyduje się na bycie testerem w domu.

Podziel się tym:

  • Twitter
  • Facebook

Lubię to:

Like Loading... Jak dostać darmowe buty, darmowe buty pocztą, darmowe buty giveaway, jak dostać darmowe buty online, jak dostać darmowe buty od vans