Jak i gdzie kupić karty podarunkowe z rabatem w 2021 r.

Karty upominkowe z rabatem: Karty upominkowe są coraz bardziej popularne jako prezenty, ponieważ oferują odbiorcy szansę wyboru czegoś, czego naprawdę chce. Jeśli dokładnie przemyślisz zakup karty podarunkowej, możesz nadać jej osobisty charakter.

Karta podarunkowa do ulubionej restauracji lub sklepu odbiorcy, karta podarunkowa do spa lub na wyjątkowe przeżycie, takie jak skok ze spadochronem lub wycieczka helikopterem, może być dobrym sposobem na podarowanie daru doświadczenia.

Kupowanie przecenionych kart podarunkowych jest jednym z moich ulubionych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy i utrzymanie się w budżecie. Kupując tanie karty podarunkowe, możesz zaoszczędzić setki dolarów rocznie.

Zdyskontowane karty upominkowe to karty upominkowe, które są sprzedawane za mniej niż jakakolwiek wartość na karcie jest.

Jak znaleźć wyprzedaż na karty upominkowe

Kiedyś karty upominkowe były sprzedawane tylko za wartość nominalną i rzadko (jeśli w ogóle) można było znaleźć na nich wyprzedaż. Jednak sprzedawcy zorientowali się, że klienci, którzy przychodzą do ich sklepów, aby zrealizować karty podarunkowe, są dochodowymi klientami, ponieważ;

(i) są bardziej skłonni do zakupu towarów po pełnej cenie niż klienci wydający własne pieniądze,

(ii) prawdopodobnie przekroczą wartość swoich kart podarunkowych, i/lub

(iii) będą wielokrotnie odwiedzać sklep, aby zrealizować swoje karty podarunkowe. Handlowcy, którzy chcą, aby w ich sklepach było więcej takich kupujących, oferują zniżki na karty upominkowe, aby zwabić zarówno osoby dające prezenty, które chcą zaoszczędzić na prezentach, jak i bystrych kupujących, którzy kupują karty upominkowe z rabatem, aby zaoszczędzić na własnych planowanych wydatkach.

1. Cardpool

Cardpool to kolejny rynek z konkurencyjnymi rabatami do 35% i roczną gwarancją zakupu.

Znajdziesz tu również wiele marek restauracyjnych i detalicznych. Ponieważ Cardpool kupuje również fizyczne karty upominkowe, znajdziesz tu również ich duży wybór.

Na jedną markę mogą być setki dostępnych kart, ale wyszukiwarka Swift Buy na Cardpool pomoże Ci szybko znaleźć najlepszą ofertę dla Twojego budżetu.

Na innych giełdach musisz przewijać oferty według wartości nominalnej lub wysokości rabatu. Jeśli pożądana przez Ciebie kwota nie znajduje się na szczycie listy, możesz przewijać ją przez jakiś czas.

2. Gift Card Granny

Gift Card Granny to "wyszukiwarka kart podarunkowych", która pomoże Ci szybko znaleźć świetną ofertę. Wpisz sprzedawcę, którego szukasz, a Gift Card Granny pobierze ceny z różnych rynków online.

Aby upewnić się, że nigdy nie przegapisz okazji na kartę podarunkową, możesz zainstalować rozszerzenie przeglądarki Otto, aby znaleźć karty podarunkowe dla każdego zakupu online.

Oprócz uzyskiwania kart upominkowych z rabatem, Gift Card Granny posiada również program lojalnościowy. Zdobywasz punkty za zakup kart podarunkowych i otwieranie sponsorowanych wiadomości e-mail.

3. Raise

Jednym z największych rynków kart podarunkowych jest Raise. Stale znajdziesz tu wyprzedaże, które pomogą Ci zaoszczędzić dodatkowe pieniądze. Zazwyczaj korzystam z Raise bardziej niż z innych rynków, ze względu na wybór i zniżki.

Zapasy kart podarunkowych w Raise są bardzo szybkie, co oznacza, że ceny i rabaty ciągle się zmieniają. Większość kart podarunkowych sprzedaje się w ciągu 24 godzin, więc opłaca się sprawdzać codziennie, jeśli chcesz kupić kilka kart podarunkowych naraz.

Niektóre z przecenionych kart upominkowych, z których możesz skorzystać, to m.in:

 • Airbnb
 • Cabela's
 • Cold Stone Creamery
 • Lowe's
 • Nike

Wszystkie zakupy objęte są roczną gwarancją. Jeśli Twoja karta jest nieaktywna, możesz otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Zespół obsługi klienta Raise jest bardzo pomocny, kiedy mam jakieś pytania.

4. GiftCardMall.com

GiftCardMall.com oferuje karty upominkowe na sprzedaż z kilkudziesięciu sklepów. Możesz kupować karty upominkowe tutaj według kategorii, marki, okazji i więcej.

W prawym górnym rogu strony, mają zakładkę, która mówi "Karty rabatowe". Po kliknięciu na tę zakładkę będziesz miał opcję zakupu kart upominkowych z rabatem.

Rodzaje kart podarunkowych i nagród dla kart zniżkowych zmieniają się codziennie. Możesz kliknąć na przycisk "kup teraz", gdy widzisz karty, a to pociągnie w górę cenę oferty.

5. GiftCards.com

GiftCards.com reklamuje się jako wiodąca strona internetowa z kartami podarunkowymi. Ta strona posiada program nagród, który daje Ci punkty G-Money, kiedy kupujesz wybrane karty podarunkowe od nich.

Możesz zachować swoje punkty G-Money i wykorzystać je na przyszłe zakupy kart upominkowych. Po kliknięciu na zakładkę "Rabat" na górze ekranu strony głównej, strona przeniesie Cię do wyboru kart upominkowych z rabatem.

Możesz kupić wybrane karty upominkowe nawet do 25% taniej od ich wartości nominalnej.

6. Swagbucks

Swagbucks oferuje wiele możliwości zdobycia darmowych lub zniżkowych kart upominkowych. W przeciwieństwie do innych rynków kart upominkowych, nie kupujesz zniżkowych kart upominkowych od indywidualnych sprzedawców.

Masz dwie możliwości uzyskania zniżki na karty upominkowe:

 • Zakup kart podarunkowych w MyGiftCardsPlus.com
 • Zamiana punktów nagrody na karty podarunkowe

Kupując kartę podarunkową w MyGiftCardsPlus, płacisz za nią wartość nominalną (np. 25$ za kartę podarunkową o wartości 25$), ale otrzymujesz zwrot gotówki w postaci punktów Swagbucks rewards.

Możesz wymienić te punkty na przyszłe nagrody w postaci kart upominkowych. MyGiftCardsPlus oferuje również bonusowe dni cashback oraz "Swag Ups", które pozwalają na zdobycie dodatkowych punktów.

Drugą opcją jest zamiana punktów SB Rewards na karty upominkowe na Swagbucks.com.

Możesz zacząć wymieniać swoje punkty na karty upominkowe, gdy Twoje saldo osiągnie 3 dolary.

Swagbucks płaci Ci również za te działania:

 • Wypełnianie ankiet online
 • Zakupy w sklepie
 • Oglądanie filmów
 • Wyszukiwanie w internecie
 • Granie w gry
 • Drukowanie kuponów do sklepu spożywczego

7. Środki pieniężne Air Miles

Jeśli zbierasz Air Miles Cash, możesz łatwo otrzymać karty upominkowe za darmo. Kupuj je podczas ich promocji, które zazwyczaj zdarzają się co miesiąc. Podczas ich ostatniej promocji, kupiłam mojemu mężowi karty upominkowe Rona na jego listę "miodowych spraw" i dostałam niesamowitą ofertę. Oto jak:

 • Spieniężyłam 95 mil za 10$ do wydania w sklepie.
 • W promocji "wydałam" 40$ i otrzymałam z powrotem 95 mil (o wartości 10$).
 • Kupiłem mu 2 karty upominkowe o wartości 40$ i kosztowało mnie to tylko 2 x 30$ Air Miles Cash (NIC z własnej kieszeni).

Oferują również karty upominkowe w Shell, Metro, Staples, Cineplex i innych.

8. Cardswap.ca

Na Cardswap.ca możesz kupić karty upominkowe do miejsc, w których regularnie robisz zakupy. Jeśli wiesz, że będziesz robił zakupy w Old Navy, najpierw odwiedź Cardswap.ca, aby otrzymać kartę upominkową Old Navy.

Każda zakupiona (lub sprzedana) karta upominkowa daje Ci Swappoints, które możesz wymienić na darmowe karty upominkowe. Procenty, które zarabiasz, zależą od sprzedawcy i wynoszą od 3% do 15%. Jest to szybkie i łatwe i pomaga rozciągnąć swoje dolary.

9. Zamień je

Jeśli masz już kartę podarunkową, której nie chcesz, rozważ jej zamianę. W zeszłe święta otrzymałem kartę podarunkową Sears o wartości 100 dolarów. Poszedłem do Sears na trzy oddzielne okazje i nie mogłem znaleźć nic, że byłem podekscytowany, aby kupić za tę kwotę.

Byłem w stanie kupić przedpłaconą kartę Visa za tę samą kwotę z moją kartą podarunkową Sears. Była mała opłata aktywacyjna, ale było warto dla mnie, aby być w stanie kupić dokładnie to, co chciałem w innym sklepie.

10. Kijiji

Kijiji to kolejna opcja na zdobycie zniżkowych kart podarunkowych. Zanim dokonam poważnego zakupu w sklepie, obserwuję Kijiji dla obniżonych kart podarunkowych. Niedawno widziałem reklamę na 500 dolarów Urban Barn Gift Card, a oni prosili 400 dolarów lub najlepszą ofertę. Jeśli miałeś zamiar kupić kanapę w Urban Barn, byłaby to fantastyczna oszczędność!

Aby kupić kartę podarunkową prywatnie, spotkać się w sklepie, aby zweryfikować kwotę przed zakupem.

11. Konkursy

Zdobycie kart podarunkowych za zniżkę jest świetne, ale wyobraź sobie dreszczyk emocji związany z ich wygraniem? Wiele nagród w konkursach w dzisiejszych czasach to karty podarunkowe do różnych sklepów! To dopiero ekscytująca nagroda do zdobycia!

12. Po prostu zapytaj

Wraz ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, najbardziej oczywistym sposobem na zdobycie kart podarunkowych jest poproszenie o nie. Jeśli kochasz je tak bardzo jak ja, umieść je na swojej liście świątecznej. Szanse są, inni będą cieszyć się zakupem czegoś, co wiedzą, że pokochasz (co nie wymaga pakowania!). Czy jest lepszy sposób na zdobycie karty podarunkowej za darmo?

Karty upominkowe mogą być ważnym narzędziem oszczędzania pieniędzy. Możesz ich użyć, aby uwolnić pieniądze w budżecie na inne zakupy. Możesz je również wykorzystać na prezenty i okazjonalne wydatki. Jakkolwiek używasz kart podarunkowych, ciesz się, że dostajesz je z rabatem lub za darmo.

13. Restaurant.com

Dla lokalnych restauracji, Restaurant.com oferuje doskonałe opcje kart upominkowych. Moja żona i ja kupiliśmy certyfikat na wieczór randkowy z Restaurant.com.

Zazwyczaj można dostać karty upominkowe za co najmniej 50% zniżki. Na przykład, karta upominkowa o wartości 25 dolarów kosztuje zwykle 10 dolarów, lub karta upominkowa o wartości 50 dolarów kosztuje 20 dolarów. Z tych zniżek, można łatwo dostać jeden z posiłków za darmo.

Pamiętaj, że większość restauracji ma minimalny wymóg wydatków w wysokości 30 dolarów, aby zrealizować kartę podarunkową.

14) eBay

Moja żona i ja również używaliśmy eBay okresowo, aby uzyskać zniżki na karty podarunkowe.

Osobiście wolę niektóre z innych rynków wymienionych powyżej, ponieważ mają one tendencję do oferowania lepszych rabatów. I mają silniejszą politykę ochrony kupującego.

Ale możesz zdecydować się na eBay, aby kupić karty upominkowe do sklepów internetowych, których nie ma na żadnym z tych rynków. Jednym z przykładów mogą być strony internetowe z grami online.

Zwróć uwagę na te trzy czynniki:

 • Koszty wysyłki
 • Ocena opinii o sprzedawcy
 • Cena sprzedaży w porównaniu z innymi rynkami

15. Craigslist

Polecam Craigslist do zakupu kart podarunkowych do lokalnych firm, które mogą zweryfikować saldo zanim kupisz go od sprzedawcy. Po raz kolejny, kiedy zbudowaliśmy nasz dom i nadszedł czas, aby kupić podłogi, szukaliśmy na Craigslist dla oferty.

Skończyło się na znalezieniu kogoś sprzedającego kartę podarunkową na zniżkę do jednego z naszych lokalnych sklepów podłogowych. Więc, spotkaliśmy się w sklepie i kasjer zweryfikował saldo zanim zapłaciłem za certyfikat.

Jeśli możesz kupić używane, oszczędności z korzystania z witryn takich jak Craigslist może być większa niż oszczędności z zakupu od witryn karty upominkowej.

16. CardHub

CardHub jest stroną internetową, która specjalizuje się w kartach kredytowych i kart przedpłaconych - ale oferuje również karty upominkowe z rabatem zbyt.

W przeciwieństwie do większości stron internetowych oferujących karty podarunkowe, CardHub obsługuje również kraje spoza USA, takie jak Wielka Brytania i Kanada.

Na CardHub, można znaleźć karty upominkowe zniżki w wysokości do 50% off.

17. ABC Gift Cards

Na ABC Gift Cards można nabyć karty upominkowe nawet do 35% taniej.

Ta łatwa w obsłudze strona internetowa oferuje karty upominkowe z rabatem dla ogromnego wyboru popularnych sprzedawców detalicznych. Tak więc, czy to Calvin Klein lub Amazon, można znaleźć wiele wspaniałych kart na tej stronie.

Strona oferuje również 45-dniową gwarancję i bezpłatną wysyłkę. Karty zajmują do siedmiu dni, aby przybyć.

18. Doładuj swoją kartę podarunkową Amazon

Kiedy przeładować swoje saldo karty upominkowej Amazon, można uzyskać $ 5 bonus. Jak można zauważyć, to jest bardzo trudne do znalezienia zniżki Amazon karty upominkowe. W większości przypadków, można je dostać tylko przez online side hustle.

Czy kupisz kartę podarunkową z Amazon lub w sklepie spożywczym, można zakwalifikować się do tego bonusu umorzenia.

19. TopCashback

Jednym z powodów, dla których używam strony TopCashback jest ich 5% bonus do wypłaty, gdy zażądasz płatności kartą podarunkową. Twoje saldo gotówkowe jest warte 5% więcej przy płatności kartą podarunkową.

Nie będziesz miał problemu ze znalezieniem sklepu z bonusem, ponieważ TopCashback współpracuje z największymi sprzedawcami detalicznymi w kraju.

Niektóre z opcji realizacji kart upominkowych obejmują:

 • Amazon
 • Target
 • Walmart
 • Applebee's

Oczywiście za pośrednictwem TopCashback otrzymasz również bonusową gotówkę za każdy zakup online. Oferują oni zwrot gotówki na większości rynków kart podarunkowych wymienionych powyżej.

20. Kupuj produkty spożywcze z Ibotta

Z Ibotta grocery app, można uzyskać cashback na zakupy spożywcze i w zakupy w aplikacji.

Gdy saldo osiągnie $20 można zażądać płatności PayPal lub karty upominkowej. I, dostajesz $10 bonus signup po zrealizowaniu pierwszej oferty.

Ibotta prowadzi również miesięczne promocje na bonusową gotówkę. Jeśli masz zamiar kupić konkretny produkt lub sklep w określonym sklepie internetowym, automatycznie otrzymasz bonusową gotówkę.

21. Staples.com

Kiedy mówię Staples.com, prawdopodobnie myślisz o stronie internetowej do zakupu papieru do kopiowania, segregatorów, długopisów i innych. I mielibyście rację. Ale Staples.com oferuje również karty upominkowe z rabatem dla niektórych z najbardziej popularnych marek handlowych w kraju. A zniżki są niesamowite!

Staples.com regularnie oferuje zniżki na karty upominkowe do iTunes, Gap Brands, Sephora, Applebee's i wielu innych sklepów i restauracji.

Nierzadko można też zobaczyć karty upominkowe na wyprzedaży za 10 do 20% zniżki lub otrzymać bonusową kartę upominkową przy zakupie innej. Więc następnym razem, gdy będziesz chciał zaoszczędzić na nowych kartach podarunkowych, sprawdź karty podarunkowe Staples.com.

Czytaj także:

 • Prywatne Pożyczki Studenckie i metoda aplikacji
 • Prosper Personal Loans 2020 Aktualizacje
 • Nelnet Student Loan
 • Stypendia dla studentów o niskich dochodach

Upewnij się, że to się opłaca

Korzystanie z kart podarunkowych z rabatem nie jest dla wszystkich. Jest to metoda oszczędzania, która jest fajna, kiedy możesz jej użyć, ale nie powinna być główną częścią twojej strategii oszczędzania pieniędzy.

Przed zakupem karty podarunkowej upewnij się, że jest ona warta Twojego czasu i pieniędzy. Może się okazać, że nie warto poświęcać czasu na zakup karty upominkowej, która daje tylko 10% zniżki na kartę o wartości 20 dolarów. Zaoszczędzisz tylko 2 dolary.

Oblicz kwotę, którą oszczędzasz przed zakupem karty upominkowej, aby upewnić się, że jest to dla Ciebie dobry interes.

Podziel się tym:

 • Twitter
 • Facebook

Lubię to:

Like Ładowanie...