Kioski do wymiany kart podarunkowych na gotówkę online i w pobliżu Ciebie

Kioski wymiany kart podarunkowych na gotówkę online i w pobliżu Ciebie.

Wymiana kart podarunkowych na gotówkę online i w pobliżu Ciebie: Wymiana kart podarunkowych za gotówkę to świetny sposób na zebranie pieniędzy. Najlepsze serwisy wymiany kart podarunkowych kupią od Ciebie karty podarunkowe za gotówkę, ale stracisz część wartości swojej karty. Być może nie robisz zakupów w sklepie, do którego jest przeznaczona karta podarunkowa, lub po prostu chcesz zdobyć trochę pieniędzy na niezbędne rzeczy?

Co to jest karta podarunkowa i jak to działa?

Karta podarunkowa jest rodzajem przedpłaconej karty debetowej, która jest zasilana środkami do wykorzystania w przyszłości.

Karty upominkowe są rodzajem przedpłaconych kart debetowych, które są ładowane środkami do wykorzystania w przyszłości. Istnieją zasadniczo dwa rodzaje kart upominkowych:

Karty z otwartą pętlą i karty z zamkniętą pętlą. Oba rodzaje mogą być zazwyczaj używane online i osobiście.

Wiele kart podarunkowych ma minimalną i maksymalną kwotę początkową. Częstym minimum jest $10, a maksimum to $500.

W niektórych sytuacjach, mogą one być używane do zapłaty za część zakupów z gotówką, debetem lub kredytem używanym do zrównoważenia wydatków.

Jako środek ostrożności, aby zmniejszyć ryzyko strat, wiele kart upominkowych może być również zarejestrowanych online - procedura ta pozwala na śledzenie pozostałego salda i zamrożenie go w przypadku utraty karty.

W ten sposób niektóre karty upominkowe są bezpieczniejsze od gotówki.

Co to jest wymiana kart podarunkowych?

Giełda kart upominkowych to rynek internetowy, na którym spotykają się kupujący i sprzedający karty upominkowe. Sprzedawcy mogą zakładać konta, aby obsługiwać sprzedaż wielu kart. Kupujący mogą przeglądać dostępne karty podarunkowe i wybierać te, które im się podobają.

Co najlepsze, średnie rabaty dla kupujących wynoszą od 3 do ponad 6 procent wśród największych giełd kart upominkowych.

Z kolei sprzedający, sprzedając na giełdzie, mogą otrzymać do 95 procent wartości karty. Jest to propozycja korzystna dla obu stron, ale warto poszukać najlepszych giełd i najlepszych ofert.

W większości przypadków, sprzedający sprzedają karty bezpośrednio na giełdzie, a kupujący kupują karty bezpośrednio od giełdy.

W przypadku raise.com i niektórych rynków P2P, giełda jest tylko pośrednikiem, gdzie kupujący będą kupować bezpośrednio od sprzedających.

Kioski do wymiany kart podarunkowych na gotówkę

Być może zastanawiasz się, w jakim sklepie kupić karty podarunkowe za gotówkę. Nie szukaj już więcej, ten artykuł da Ci odpowiedź na pytanie jak sprzedać karty podarunkowe za pieniądze.

Kiosk wymiany kart podarunkowych Raise

Raise jest postrzegany jako najlepszy kiosk wymiany kart podarunkowych w Stanach Zjednoczonych, w którym można sprzedać kartę podarunkową za pieniądze.

Są szybcy i skuteczni; wśród wszystkich najbliższych kiosków wymiany kart podarunkowych w USA, dają najlepszą stawkę za Twoją kartę. Raise jest przyjazny dla użytkownika, szybko reaguje i dostarcza informacji. Ich układ strony jest najwyższej klasy.

Gift Card Spread

Gift Card Spread oferuje szeroki wybór kart upominkowych z imponującymi rabatami do 31% - jedne z najlepszych, jakie widzieliśmy. Ta strona jest łatwa w użyciu. Sprzedawcy są wymienione alfabetycznie, ale można również wyszukiwać według ceny, rodzaju karty lub wielu kategorii.

Podobnie jak inne strony internetowe wymiany, każdy detalista ma oszczędności "do" określonej kwoty. Możesz wtedy kliknąć, aby zobaczyć, jakie są Twoje opcje.

Jednak nie ma aplikacji w ofercie, która karze Gift Card Spread w porównaniu do konkurentów, takich jak CardCash, a proces sprzedaży karty jest zbyt skomplikowany, aby być warte kłopotów.

Jeśli szukasz do zakupu kart jest to miejsce, aby to zrobić, ale każdy, kto chce wymienić lub sprzedać powinien zdecydowanie rozważyć inne opcje.

Kiosk wymiany kart podarunkowych CardCash

Oto kolejny fajny kiosk wymiany kart podarunkowych w moim pobliżu. Istnieje wiele kart podarunkowych, które można kupić lub wymienić na gotówkę.

CardCash jest najlepszą opcją dla sprzedawców. Oferuje ogromne zniżki na kupony dla dużych sprzedawców detalicznych.

Ich stawka jest często wyższa niż w innych kioskach wymiany kart podarunkowych. Mają dobrze skonstruowaną aplikację, która jest przyjazna dla użytkownika. Ich czas wypłaty jest szybki i bezproblemowy.

CardCash oferuje również użytkownikom różne opcje płatności, takie jak PayPal i polecenie zapłaty. Oznacza to, że możesz otrzymać swoją płatność w ciągu kilku dni, co jest bardziej wydajne i szybsze niż w przypadku innych kiosków wymiany.

Firma działa na rynku od 2010 roku. Zapewniają maksymalną wartość kart podarunkowych.

Gift Card Granny

Z darmową aplikacją do użycia w podróży i mnóstwem opcji kart upominkowych z kilkudziesięciu stron internetowych i jeszcze większej liczby sprzedawców, Gift Card Granny ma dobry wybór, nawet jeśli jest on w innej formie niż u wielu konkurentów.

Jeśli opcja cashback przemawia do Ciebie, jest to dobra opcja z możliwością dostosowania eGifts do wysyłania do bliskich.

Dużym minusem serwisu Gift Card Granny jest to, że choć publikuje on wiele przydatnych, pouczających treści i posiada wiele kart podarunkowych dostępnych do kupienia, nie oferuje możliwości sprzedaży kart podarunkowych.

Jeśli to jest to, czego szukasz, to nie jest to strona dla Ciebie. Jednakże, Giftcard Granny miał oferty dla ponad 1300 marek, co czyni go jednym z najbardziej kompleksowych witryn, które przyjrzeliśmy się.

Podziel się tym:

  • Twitter
  • Facebook

Lubię to:

Polub Loading... Tags:strony internetowe kart podarunkowych, jak zamienić kartę podarunkową na gotówkę, sprzedać kartę podarunkową, handel kartami podarunkowymi online natychmiast