Znowu czarny? Jak dobrać kolor odzieży wierzchniej?

Znowu czarny? Jak dobrać kolor odzieży wierzchniej?


Trendy / 19.11.2019r.

Czarna kurtka puchowa jest uniwersalna, ponadczasowa i odpowiednia na każdą okazję. Uzupełnij ją szalikiem i czapką w wesołym kolorze, aby stworzyć udany zimowy look. Tak, tak właśnie chodzi większość ludzi, ale nie mogą się mylić!

Jeśli w poprzednim zdaniu wyczułaś nutę ironii, to z pewnością zgadzasz się z nami, że okrycia wierzchnie mogą i powinny podkreślać indywidualność. Oto jak możesz być najlepszy dzięki kolorowi.

- czerwień

Nie ma nic bardziej efektownego i przyciągającego wzrok niż czerwień! Czerwona kurtka puchowa gra na kontraście śnieżnej zimy i rozgrzewa jeszcze bardziej wizualnie. Ten ton jest uważany za jeden z tradycyjnych dla odzieży wierzchniej, a zatem pasuje dość łatwo do obrazów w każdym stylu i trendów. Czerwień w dużych ilościach może mieć negatywny wpływ na Twoją cerę: wybieraj produkty z futrzanym wykończeniem na kapturze, aby zneutralizować niepożądany efekt.

- Delikatny róż lub beż

Okrycia wierzchnie w takich odcieniach wyglądają niezwykle wzruszająco i delikatnie, a stworzenie kompletnej stylizacji w jasnej kolorystyce może wzbudzić zazdrość wszystkich Twoich followersów na Instagramie. Niektórzy twierdzą, że nie jest to najlepszy wybór na śnieżną zimę, ale oto kontrargument: kurtki puchowe BAON można i należy prać w pralce.

- błyszczący

Złota i srebrna biżuteria pasuje do każdego stroju, a puchowe kurtki to podstawa zimowej garderoby. Przydatną zaletą modeli metalicznych jest efekt odblaskowy: w ciemności błyszczące kurtki puchowe zapewniają bezpieczną podróż. Są one również naprawdę stylowe i inne niż wszystkie.

- OK, czarny.

Oczywiście nie przeszkadza nam ten kolor. Najważniejsze jest to, że kurtka puchowa ma aktualny krój i sylwetkę, a odcień materiału może być dowolny. Naprawdę stylowy wygląd jest możliwy, jeśli nie będziesz przesadzać z butami i dodatkami. Podeprzyj czarny motyw czymś innym, np. rękawiczkami, kapeluszem, spodniami lub szalikiem.

Tagi: #zima #upadek #kolor # kurtki puchowe NAPISZ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Polityka w zakresie komentarzy

Recenzje i pytania będą zamieszczane po sprawdzeniu przez moderatora. Publikacja może być opóźniona. Publikacja może się opóźnić ze względu na pewne uwagi, które muszą zostać sprawdzone i wyjaśnione. Moderator zastrzega sobie prawo do niepublikowania poniższych recenzji:

  • te, które nie odpowiadają ocenie gwiazdkowej;
  • które nie mają sensu, one-linery;
  • uwłaczają godności sklepu internetowego, jego pracowników i klientów;
  • Powtarzające się pytania i powielanie wcześniej zamieszczonych recenzji.
Dziękujemy za wyrozumiałość!