Kiedy wszystko jest lniane: niezbędne tkaniny na lato.

Kiedy wszystko jest lniane: niezbędne tkaniny na lato.


Trendy / 02.06.2020

Są trzy rzeczy, które można robić latem: chcieć jechać nad morze, ucztować na owocach i śpiewać pochwały naturalnej pościeli. Materiał ten jest wybawieniem w upalne dni, ponieważ posiada wszelkie możliwe pozytywne właściwości, od chłodzących po antybakteryjne. Pokażemy Ci, które odmiany lnu są warte bliższego przyjrzenia się.

Czyste płótno

100% czystego lnu wyprodukowano we Włoszech. Len jest lekki i przewiewny dzięki szczególnie delikatnym niciom użytym w procesie tkania. Włókna lniane są mocne i wytrzymałe, więc nie musisz się martwić o bezpieczeństwo. Sukienki, spodnie i topy wykonane z tego materiału nadają się na upalne dni: oddychają i nie krępują ruchów.

Len + bawełna

Mieszanka włókien bawełnianych i lnianych daje w efekcie tkaninę o wyraźnej fakturze. Lekko szorstkie, ale przyjemne w dotyku materiały mają wyraźną strukturę i zachowują dobroczynne właściwości naturalnych składników. Nie pochłaniają zapachów, co jest zaletą w przypadku odzieży letniej. Mieszanki bawełny i lnu są łatwe w pielęgnacji i dlatego idealnie nadają się do tworzenia wygodnych w noszeniu sukienek, koszul i bluzek.

Len + wiskoza

Wbrew pozorom: wiskoza jest materiałem naturalnym i posiada wszystkie właściwości mieszanki wiskozowej. Wiskoza jest oddychająca, nie elektryzuje się i nie uczula, dlatego jest dobrym towarzyszem dla włókien naturalnych. Mieszanka lnu i wiskozy jest lekka, plastyczna i elastyczna - dokładnie taka, jakiej potrzebujesz, aby tworzyć ubrania z wyrazistymi fałdami i draperiami.

Tagi: #linen #dresses #bluzki #spodnie #suits NAPISZ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Polityka w zakresie komentarzy

Recenzje i pytania będą zamieszczane po sprawdzeniu przez moderatora. Publikacja może być opóźniona. Publikacja może się opóźnić ze względu na pewne uwagi, które muszą zostać sprawdzone i wyjaśnione. Moderator zastrzega sobie prawo do niepublikowania poniższych recenzji:

  • te, które nie odpowiadają ocenie gwiazdkowej;
  • które nie mają sensu, one-linery;
  • uwłaczają godności sklepu internetowego, jego pracowników i klientów;
  • Powtarzające się pytania i powielanie wcześniej zamieszczonych recenzji.
Dziękujemy za wyrozumiałość!