Nurtujące pytanie: jak nosić dzianinowe sukienki?

Nurtujące pytanie: jak nosić dzianinowe sukienki?


Porady / 10.09.2019r.

Czymże jest jesień bez przytulnej dzianiny? Co roku, gdy nadchodzi zimna pogoda, wypuszczamy kolekcję ubrań, w której znajdują się swetry, bluzy i oczywiście dzianinowe sukienki. I o ile te pierwsze są wystarczająco jasne, o tyle sukienki często budzą wątpliwości. Odpowiadamy na najbardziej popularne z nich.

Gdzie się ubrać?

W zasadzie sukienkę dzianinową można nosić wszędzie - wszystko zależy od konkretnego modelu. Jeśli rzecz ma neutralny design i wystarczającą długość, to jest dopuszczalna do użycia nawet w szafie biurowej. Tradycyjne elementy garderoby biznesowej pomogą uczynić wizerunek eleganckim i zebranym: koszula noszona jest pod sukienką z głębokim dekoltem, a żakiet na produktach z cienkiej dzianiny.

Sukienki, które wyglądają jak ciepłe swetry, nadają się do swobodnej zimowej garderoby. Połącz z ocieplanymi legginsami lub jeansami typu skinny i grubymi rajstopami - taki warstwowy wygląd jest gwarancją odporności na każdą zimną pogodę.

W co się ubrać?

Być może jest tylko jedno tabu dla kombinacji z dzianinową sukienką - otwarte buty z letnim nastrojem. Ale przecież i tak nie planowałaś chodzić w sandałach po skoczku, prawda? Inne opcje - od butów typu chelsea i booties do trenerów i trampek - są częściej akceptowane niż nie. Uważaj na obcasy: nie najwygodniejsze obuwie zaprzecza swobodnej atmosferze dzianiny w stylu.

Zwróć uwagę na to, "ile nóg" otwierasz: dzianinowe minisukienki wyjątkowo pasują do botków, podczas gdy modele midi będą preferowały buty bez podbicia. Sprytna wskazówka, jak stworzyć harmonijny strój z dzianinową sukienką: pamiętaj, aby w ten czy inny sposób zakryć okolice kolan.

A te rajstopy?

Im cieńsza dzianina, tym sukienki wyglądają lżej. Jeśli tylko pogoda na to pozwala, powinnaś nosić je bez pończoch. Zimą również nie będzie to trudne - wystarczy włączyć do swojego modowego arsenału legginsy i grube rajstopy w pasującym kolorze. Co do jesiennej pogody i 20-30 den kapronu, to jest kontrowersja. Większość stylistów kategorycznie odrzuca cienkie rajstopy w kolorze cielistym i poleca wyłącznie czarne. Co z kolei budzi wątpliwości w odniesieniu do jasnych dzianin i kolorowych butów.

Nie zgub się w kalejdoskopie opinii dzięki logicznemu podejściu. Weź pod uwagę temperaturę i odpowiedni styl każdego elementu z osobna - a zdasz sobie sprawę, że buty z pomponem, cienkie rajstopy i dzianinowa mini z grubej dzianiny należą do różnych pór roku, wydarzeń i historii.

Tagi: #kostiumy #jesień #zima #tricot NAPISZ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Polityka w zakresie komentarzy

Recenzje i pytania będą zamieszczane po sprawdzeniu przez moderatora. Publikacja może być opóźniona. Publikacja może się opóźnić ze względu na pewne uwagi, które muszą zostać sprawdzone i wyjaśnione. Moderator zastrzega sobie prawo do niepublikowania poniższych recenzji:

  • te, które nie odpowiadają ocenie gwiazdkowej;
  • które nie mają sensu, one-linery;
  • uwłaczają godności sklepu internetowego, jego pracowników i klientów;
  • Powtarzające się pytania i powielanie wcześniej zamieszczonych recenzji.
Dziękujemy za wyrozumiałość!