Słodycze, które nie zaszkodzą Twojej figurze: wszystko o "pysznych" odcieniach w Twojej szafie.

Słodycze, które nie zaszkodzą Twojej figurze: wszystko o "pysznych" odcieniach w Twojej szafie.


Trendy / 26.03.2018

Marshmallow, karmel, cukierki... Pastelowe odcienie mają tak wiele pysznych nazw i przydomków! Nazw jest wiele - ale istota jest ta sama: rzeczy w delikatnych kolorach przywołują wspomnienia ulubionych deserów - pianek, marshmallows, kremu i lukru. Tylko w przeciwieństwie do musu bananowego i sherbetu jagodowego, nie są wcale szkodliwe dla Twojej figury! W nadchodzącym sezonie kolory te znów są na szczycie popularności. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na trzy najpopularniejsze pytania dotyczące tej "diety" dla Twojej garderoby.

Komu pasują pastelowe odcienie?

Być może najważniejszym pytaniem jest to, dla kogo odpowiednie są odcienie pastelowe? Główny "łakomczuch" przypisany jest blondynkom: to właśnie one najłatwiej włączają do swojej garderoby delikatne odcienie i tony. To samo dotyczy wszystkich posiadaczy zimnego typu kolorystycznego - mogą oni rozpieszczać się całym pastelowym totalnym bukietem. Ale dla całej reszty - brunetek, rudzielców i cieni - nie należy używać więcej niż jeden lub dwa elementy takich kolorów na obrazie i nie zapominać o włączeniu jasnych akcesoriów, biżuterii lub butów do "słodkich" strojów.

Z czym łączyć?

Nienaganna kompatybilność pastelowych odcieni jest tym, za co chwalą je wszyscy styliści. Wszystkie subtelne odcienie są łatwe do łączenia ze sobą. Ale w razie potrzeby (co często się zdarza) można je również łączyć z ciemniejszymi kolorami. Denim we wszystkich odmianach to niezawodny sposób na stworzenie "pysznego" stroju, biel w połączeniu z pastelami stworzy wiosenny, świeży look, a ciemne szarości i czerń zrównoważą ich ekscytującą lekkość. Dla zaawansowanych fashionistek interesujący będzie trend łączenia jasnych i pastelowych odcieni, takich jak liliowy i ultrafioletowy, przykurzony róż i fuksja czy delikatny pomarańcz i jaskrawy pomarańcz.

Co wybrać w pierwszej kolejności?

Polecamy zacząć "osładzanie" swojej garderoby od wiosennego płaszcza w delikatnych kolorach. Ten element to marzenie każdej fashionistki i absolutny must-have wiosennego sezonu. Romantyczne bluzki w jasnych odcieniach z falbanami, kokardami i różnymi draperiami będą stanowić ważny element Twojej biznesowej garderoby. Do codziennej garderoby wybieraj przytulne swetry z dzianiny, które w sezonie letnim zostaną zastąpione przez lekkie koszule i T-shirty. Jeśli jesteś gotowa przejść całkowicie na lżejszą stronę, wybierz garnitury ze spodniami i dopasowane sukienki w kolorze zefiru.

Tagi: #kolor #wiosna NAPISZ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Polityka w zakresie komentarzy

Recenzje i pytania będą zamieszczane po sprawdzeniu przez moderatora. Publikacja może być opóźniona. Publikacja może się opóźnić ze względu na pewne uwagi, które muszą zostać sprawdzone i wyjaśnione. Moderator zastrzega sobie prawo do niepublikowania poniższych recenzji:

  • te, które nie odpowiadają ocenie gwiazdkowej;
  • które nie mają sensu, one-linery;
  • uwłaczają godności sklepu internetowego, jego pracowników i klientów;
  • Powtarzające się pytania i powielanie wcześniej zamieszczonych recenzji.
Dziękujemy za wyrozumiałość!