Widok z góry: nowe tkaniny i tekstury

Widok z góry: nowe tkaniny i tekstury


Trendy / 28.01.2020

Bolonia czy płaszcz? Pomyślmy o tym szerzej. Nowoczesna technologia inspiruje do stosowania faktur, które nie są tak typowe dla odzieży wierzchniej. Nowe tkaniny są nie tylko przyjemne wizualnie, ale również praktyczne. Bądźcie pewni: wszystkie materiały są zabezpieczone i gotowe do wytrzymania mrozu, wiatru i śniegu.

Lakier Luksfery

Kurtka puchowa z mankietami

Gładki, błyszczący materiał jest idealny na zimową pogodę. Delikatny połysk tkaniny zachwyca zarówno w świetle słonecznym, jak i w świetle latarni. Puchowy płaszcz outdoorowy nie przepuści wilgoci do środka, ale będzie oddychał na zewnątrz, dzięki kieszeniom wentylacyjnym. Tkanina nie pęka w niskich temperaturach i staje się nieco sztywniejsza, więc nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swoich ubrań. Lakierowana powierzchnia zapobiega również przywieraniu brudu, a drobne zachlapania można błyskawicznie wytrzeć.

Pożądane perły

Kurtka puchowa o asymetrycznym kroju

Rewolucyjny nowy materiał na odzież wierzchnią sprawdził się w tym sezonie. Strukturalna tkanina zapewnia zwiększoną odporność na wiatr i wodę, co jest szczególnie przydatne podczas obecnej śnieżnej zimy. Teksturowane wykończenie i delikatny połysk materiału wywołują skojarzenia z naturalnymi perłami.

Aksamit barokowy

Kurtka puchowa z wstążką.

Gładki aksamit to materiał, który pozostawia po sobie niezatarte wrażenie. Odzież wierzchnia wykonana z tkaniny z dodatkiem polaru ma swoje miejsce, ale nie jest uważana za najbardziej praktyczną opcję do miejskiej garderoby. Znaleźliśmy wyjście z tej sytuacji, ozdabiając puchową kurtkę luksusowymi aksamitnymi wstążkami. Użyteczność nigdy nie była tak strojna!

Tagi: # kurtki puchowe #zima #overalls NAPISZ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Polityka w zakresie komentarzy

Recenzje i pytania będą zamieszczane po sprawdzeniu przez moderatora. Publikacja może być opóźniona. Publikacja może się opóźnić ze względu na pewne uwagi, które muszą zostać sprawdzone i wyjaśnione. Moderator zastrzega sobie prawo do niepublikowania poniższych recenzji:

  • te, które nie odpowiadają ocenie gwiazdkowej;
  • które nie mają sensu, one-linery;
  • uwłaczają godności sklepu internetowego, jego pracowników i klientów;
  • Powtarzające się pytania i powielanie wcześniej zamieszczonych recenzji.
Dziękujemy za wyrozumiałość!