Przechowywanie i pielęgnacja: dbanie o ubrania

Przechowywanie i pielęgnacja: dbanie o ubrania


Porady / 19.05.2020

Aby ubrania jak najdłużej zachowały swój najlepszy wygląd, należy przestrzegać kilku prostych zasad. Przedstawiamy porady i wskazówki dotyczące przechowywania i pielęgnacji, a także nową kategorię produktów na stronie - zestawy wieszaków i wieszaków na ubrania.

1: Przechowuj tylko czyste ubrania.

W ciasnej przestrzeni szafy ubrania szybko wchłaniają silne zapachy. Jest to zaleta przy stosowaniu zapachów i saszetek, ale wada, jeśli chodzi o zapach perfum i dezodorantów. Przechowuj tylko rzeczy, które zostały wyprane i upewnij się, że są dokładnie suche - wilgoć może prowadzić do pleśni.

2. Oddzielne rodzaje materiałów.

Dzianiny i swetry mają tendencję do rozciągania się. Rozciągliwe ubrania powinny być przechowywane na półkach, aby zapobiec ich deformacji pod własnym ciężarem. Tkaniny, z drugiej strony, powinny być zawieszone na wieszakach i ramionach, aby zapobiec gnieceniu i marszczeniu.

3. Wybierz swoje akcesoria.

Poszukaj wieszaków, które pasują do rozmiaru Twoich ubrań. Jeśli wieszaki nie są w jednej linii ze szwami na ramionach, ubranie może wydawać się wklęsłe lub bąbelkowate. Aby tego uniknąć, stworzyliśmy zestawy wieszaków o różnych szerokościach dla kobiet i mężczyzn.

4. stosować klipsy.

Wieszaki z klipsami pozwalają na przechowywanie spódnic i spodni w najwygodniejszy sposób. Nasze wieszaki mają chowane klipsy, dzięki którym dopasowują się do rozmiaru Twoich ubrań. Klipsy zabezpieczające nie uszkadzają delikatnych tkanin i cienkich materiałów.

5. Utrzymanie porządku.

Zgadzamy się, że trzymanie jednego ubrania na jednym wieszaku nie zawsze jest możliwe, ale piętrzenie kilku koszul na jednym wieszaku to dobry pomysł. Dostaje równie wiele składowych rzeczy jak ty potrzebujesz utrzymywać rzeczy w rozkazie i rozwijać dobrego składowego system dla twój odziewa.

NAPISZ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Polityka w zakresie komentarzy

Recenzje i pytania będą zamieszczane po sprawdzeniu przez moderatora. Publikacja może być opóźniona. Publikacja może się opóźnić ze względu na pewne uwagi, które muszą zostać sprawdzone i wyjaśnione. Moderator zastrzega sobie prawo do niepublikowania poniższych recenzji:

  • te, które nie odpowiadają ocenie gwiazdkowej;
  • które nie mają sensu, one-linery;
  • uwłaczają godności sklepu internetowego, jego pracowników i klientów;
  • Powtarzające się pytania i powielanie wcześniej zamieszczonych recenzji.
Dziękujemy za wyrozumiałość!