Ubieranie się w zimie: ubierz się dobrze.

Ubieranie się w zimie: ubierz się dobrze.


Trendy / 08.12.2020

Zimą dziewczyny dzielą się na trzy obozy: jedne zapominają o sukienkach do wiosny, inne nadal noszą lekkie ubrania w dwudziestostopniowym mrozie, a jeszcze inne szukają kompromisu między pięknem a praktycznością. Zainspirujmy się tymi ostatnimi i zobaczmy, jakie sprytne triki pozwalają nosić sukienki niezależnie od pogody.

Po pierwsze, istnieją również sukienki, które są wystarczająco ciepłe do noszenia. Na przykład sukienki z mieszanki wodnej i swetry z naturalnej wełny. Obcisła dzianina nie przepuszcza zimna i wiatru. Doskonale nadaje się na wyjście z płaszczem lub długą puchową kurtką.

Po drugie, w zimne dni zawsze przydają się warstwy. Najbardziej oczywistym i zrozumiałym połączeniem jest sukienka i ciepły sweter. Ale dzianina może być noszona nie tylko z sukienkami, ale również pod spód. Spróbuj założyć koszulę z golfem lub T-shirtem.

Po trzecie, pomyśl o całej stylizacji. Obcisłe rajstopy i legginsy wróciły do mody, co oznacza, że możesz je nosić pod sukienkę w każdym kolorze i fasonie. Uniwersalne czarne rajstopy i czarne buty są doskonałym uzupełnieniem każdego stroju.

Więcej sukienek i pomysłów na modę znajdziesz tutaj.

Tagi: #kostiumy #zima #tricot NAPISZ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Polityka w zakresie komentarzy

Recenzje i pytania będą zamieszczane po sprawdzeniu przez moderatora. Publikacja może być opóźniona. Publikacja może się opóźnić ze względu na pewne uwagi, które muszą zostać sprawdzone i wyjaśnione. Moderator zastrzega sobie prawo do niepublikowania poniższych recenzji:

  • te, które nie odpowiadają ocenie gwiazdkowej;
  • które nie mają sensu, one-linery;
  • uwłaczają godności sklepu internetowego, jego pracowników i klientów;
  • Powtarzające się pytania i powielanie wcześniej zamieszczonych recenzji.
Dziękujemy za wyrozumiałość!