Słoneczne miasto: główny kolor Nowego Roku

Słoneczne miasto: główny kolor Nowego Roku


Zdjęcia / 29.12.2018r.

Rok Żółtej Ziemskiej Świni zapowiada dobrobyt rodzinny i finansowy. Wszystko się spełni, jeśli ugłaskać jej patronkę i uczcić święto potrawami i dekoracjami, które są szczególnie drogie jej sercu. Do Ciebie należy decyzja, czy wierzyć tym przeczuciom, czy też nie. Znaleźliśmy jednak jeszcze kilka innych powodów, dla których warto nosić ubrania w kolorze słońca.

Po pierwsze, dzięki rozsądkowi Instytutu Kolorów Pantone, z żółtym nie rozstaniemy się jeszcze przez długi czas, co oznacza, że zakup ubrań w tym odcieniu będzie świetną inwestycją w Twoją modową przyszłość. Jakby na upartego, Pantone powtarza się dwa razy i do palety na każdy sezon włącza po kilka jaskrawych odcieni naraz. Na jesień i zimę 2018 rozświetli nas egzotyczna cejlońska żółć z soczystą nutą musztardy i neonowy, kreskówkowy odcień limonki. A latem i wiosną 2019 roku nasze serca zachwyci klasyczna, słoneczna żółć i orzeźwiające mango mojito.

Po drugie, ten kolor jest naprawdę potrzebny w zimną i ponurą pogodę. Grudzień jest zazwyczaj ciemny i mroczny, a za gęstą warstwą chmur nie można nawet stwierdzić, kiedy słońce zachodzi, a kiedy wschodzi. Dodajmy do tego mróz, śnieg i wiatr, a otrzymamy obraz nieszczególnie radosny. Będziesz potrzebował radykalnych środków, aby rozjaśnić tę szarość. A noszenie żółtego koloru to najprostszy sposób, aby przypomnieć sobie i tym, którzy Cię otaczają, że wszystko będzie lepiej.

Po trzecie wreszcie, odpowiedni odcień żółtego może najlepiej podkreślić Twoje naturalne piękno. Niestety, ta zasada działa również w drugą stronę, ale przy odpowiedniej uwadze nie będzie można dokonać złego wyboru! Najważniejsze, aby pamiętać, że dziewczyny z opaloną skórą będzie pasować prawie wszystkie wersje odcienia słońca, a właściciele arystokratycznej bladość powinna być nieco bardziej ostrożny z nim. W przeciwnym razie, spójrz na obraz w lustrze i wierzymy, że możesz to zrobić!

Tagi: #puffers #zima #holiday #tricot NAPISZ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Polityka w zakresie komentarzy

Recenzje i pytania będą zamieszczane po sprawdzeniu przez moderatora. Publikacja może być opóźniona. Publikacja może się opóźnić ze względu na pewne uwagi, które muszą zostać sprawdzone i wyjaśnione. Moderator zastrzega sobie prawo do niepublikowania poniższych recenzji:

  • te, które nie odpowiadają ocenie gwiazdkowej;
  • które nie mają sensu, one-linery;
  • uwłaczają godności sklepu internetowego, jego pracowników i klientów;
  • Powtarzające się pytania i powielanie wcześniej zamieszczonych recenzji.
Dziękujemy za wyrozumiałość!