Puszystość i wszechstronność: co kryje się w zimowej odzieży?

Puszystość i wszechstronność: co kryje się w zimowej odzieży?


Porady / 14.01.2020

Wszystko ma swoje minusy. Tak, tak, a nawet w odpowiednich puchowych kurtkach. Jeśli minusy odzieży wierzchniej połączymy z minusem za oknem, to nie będzie ładnie. Aby uniknąć takiej sytuacji, przygotowaliśmy szczegółowy przewodnik zawierający informacje na temat każdego rodzaju izolacji. Nie możesz się pomylić!

Conjugate Hi soft jest zaawansowaną wersją sintepon. To sztuczne wypełnienie jest łatwe w pielęgnacji i higieniczne, nie boi się wilgoci i deformacji. Zdolność ocieplająca ocieplenia zależy od jego gęstości - im wyższy parametr, tym cieplejsza odzież wierzchnia. Kurtki i płaszcze z Konjugatem nadają się na mroźne zimy i deszczowe pory roku, kiedy termometr nie spada poniżej -10/-15 stopni.

Hollow fiber jest niedrogim wypełniaczem, który odtwarza właściwości Koniugatu. Włókna hollow są bardzo odporne na ścieranie i zużycie dzięki specjalnej strukturze włókien. Nadaje się do aktywnych i "niechlujnych" zajęć. Na przykład na spacery z psem lub jazdę na nartach zjazdowych. Po każdym spacerze wypierz swoje ubrania w hollofiber!

Ecofoam to innowacyjne wypełnienie, imitujące właściwości naturalnej tkaniny. Przyjemna cena, wysokie właściwości ocieplające, łatwość pielęgnacji i hipoalergiczność sprawiają, że eko-pianka jest ulubionym produktem wśród mam i niemowląt. Ponadto, produkcja pianki ekologicznej powoduje stosunkowo niewielkie szkody dla środowiska, co jest ważne dla tych, którzy praktykują świadome podejście do wyboru odzieży.

Naturalnego puchu nie trzeba przedstawiać. Izolacja ta ma nieporównywalny efekt ocieplenia, którego nie da się pomylić z żadnym innym. Stopień ciepła kurtki puchowej zależy od ilości i jakości wypełnienia w jej wnętrzu. Najcieplejsze kurtki puchowe BAON pomyślnie przeszły test syberyjskich mrozów. Kurtki puchowe z wypełnieniem są trudne w pielęgnacji, ale poświęciliśmy temu zagadnieniu wiele uwagi i nasze kurtki puchowe można prać w pralce. Puch długo schnie, ale można mu to wybaczyć: jest naprawdę wygodny i nieporównywalny z niczym innym.

Wybierz swoją odzież wierzchnią w oparciu o swój rytm i styl życia, a wtedy nie napotkasz żadnych upadków!

Tagi: #kurtki puchowe #zima #jackets NAPISZ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Polityka w zakresie komentarzy

Recenzje i pytania będą zamieszczane po sprawdzeniu przez moderatora. Publikacja może być opóźniona. Publikacja może się opóźnić ze względu na pewne uwagi, które muszą zostać sprawdzone i wyjaśnione. Moderator zastrzega sobie prawo do niepublikowania poniższych recenzji:

  • te, które nie odpowiadają ocenie gwiazdkowej;
  • które nie mają sensu, one-linery;
  • uwłaczają godności sklepu internetowego, jego pracowników i klientów;
  • Powtarzające się pytania i powielanie wcześniej zamieszczonych recenzji.
Dziękujemy za wyrozumiałość!