Album rodzinny: pomysły na zdjęcia.

Album rodzinny: pomysły na zdjęcia.


Porady / 31.12.2019r.

Sylwester to wspaniały czas, kiedy spotykają się dzieci, mamy, tatusiowie i dziadkowie. Wspaniały powód, aby uwiecznić te magiczne chwile na kliszy! Pokażemy Ci, jak w domowym zaciszu zrobić wspaniałe zdjęcia do rodzinnego albumu - wystarczy dobry humor i odrobina dowcipu.

Więcej światła!

Zdjęcia studyjne wychodzą tak jasne, ponieważ fotografowie mają do dyspozycji światła. W przypadku domowych sesji zdjęciowych, jako alternatywę dla wymyślnego sprzętu wykorzystaj wszelkie narzędzia, które są pod ręką - ustaw swoje ujęcie przy oknie z zasłonami zaciągniętymi w ciągu dnia, a w nocy zastąp je światłami górnymi, świecami lub lampami - aby uzyskać przytulny sposób fotografowania!

Mniej szczegółów!

Lepiej wcześniej zapobiegać niedoskonałościom, niż poprawiać je w programie do edycji zdjęć. Sprawdź, czy Twój strzał jest czysty - żadnych dodatkowych przewodów, zagiętych rogów dywanu, talerzy czy pustych szklanek.

Bądź trochę naturalny!

Upewnij się, że fotografowane osoby są zrelaksowane i cieszą się procesem fotografowania. Pozostaw pozy do portretów biznesowych i ustawiaj ujęcia asymetrycznie, aby Twoje zdjęcia wyglądały żywo i dynamicznie. Zachęcamy do skakania, wygłupiania się i robienia min!

Dużo fajnego wyglądu!

Nie musisz nosić tych samych ubrań, aby wyglądać jak jedna osoba na zdjęciu - wystarczy, że będziesz trzymać się ogólnego stylu. A to oznacza brak imprezowych sukienek obok przytulnych koszul w kratę i brak odkrytych ramion obok swetrów. Lepiej jest wybrać modne dzianiny dla całej rodziny - takie stworzą świąteczny nastrój i ozdobią noworoczne zdjęcia.

Tagi: #co nosić #kolor #zima #knitwear #dziecięce ubranka #sweaters #rodzina #pair looks #nowy rok #family bow NAPISZ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Polityka w zakresie komentarzy

Recenzje i pytania będą zamieszczane po sprawdzeniu przez moderatora. Publikacja może być opóźniona. Publikacja może się opóźnić ze względu na pewne uwagi, które muszą zostać sprawdzone i wyjaśnione. Moderator zastrzega sobie prawo do niepublikowania poniższych recenzji:

  • te, które nie odpowiadają ocenie gwiazdkowej;
  • które nie mają sensu, one-linery;
  • uwłaczają godności sklepu internetowego, jego pracowników i klientów;
  • Powtarzające się pytania i powielanie wcześniej zamieszczonych recenzji.
Dziękujemy za wyrozumiałość!