Ciepło, jeszcze cieplej: 5 najlepszych rzeczy na chłodniejsze dni

Ciepło, jeszcze cieplej: 5 najlepszych rzeczy na chłodniejsze dni


Trendy / 03.11.2020

Jest wiosna, a my w pośpiechu wyciągamy lekką kurtkę przy +5. Jesień to już inna historia. Wraz z nadejściem mrozów chcemy opatulić się od stóp do głów i użyć najcieplejszych i najbardziej przytulnych ubrań. Zebraliśmy 5 najlepszych z nich, aby zapewnić Ci ciepło i relaks.

Wełniany golf to najlepszy jesienny zakup. Cienka, ale ciepła - może być noszona jako samodzielny element lub pod kamizelkami, kurtkami, sukienkami czy topami.

Wnętrze jeansu jest stworzone dla tych, którzy kochają denim i lubią go nosić w każdych warunkach pogodowych. Wnętrze dżinsów jest wykonane z polaru: miękki materiał utrzymuje ciepło i nie przepuszcza wiatru.

Obszerna sweterkowa sukienka otuli Cię ciepłym kokonem. Zaletą tego modelu jest jego luźny krój: po pierwsze, to właśnie powietrze w obszarze bielizny powoduje efekt ocieplenia, a po drugie, pod spodem można łatwo ukryć bieliznę termiczną lub inną dodatkową warstwę odzieży, jeśli ktoś sobie tego życzy.

Kiedy mówisz "spodnie termiczne", czy wyobrażasz sobie obszerne, puszyste spodnie? Wcale nie: Ten model pasuje, nie pogrubia, nie sprawia, że wyglądasz hałaśliwie i zapewnia ciepło. A wszystko dzięki łączeniu: gęsty elastyczny materiał z polarem wewnątrz. Wygodne i praktyczne!

Zachowaj kobiecość w każdą pogodę: pomoże Ci w tym spódnica z ociepleniem. Pikowana faktura, aktualna w tym sezonie. Trapezowa sylwetka podkreśla figurę: spódnica nie sprawia, że wyglądasz zbyt grubo!

Tagi: #spodnie #tricot #jesień #zima #sweaters #jeans #denim NAPISZ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Polityka w zakresie komentarzy

Recenzje i pytania będą zamieszczane po sprawdzeniu przez moderatora. Publikacja może być opóźniona. Publikacja może się opóźnić ze względu na pewne uwagi, które muszą zostać sprawdzone i wyjaśnione. Moderator zastrzega sobie prawo do niepublikowania poniższych recenzji:

  • te, które nie odpowiadają ocenie gwiazdkowej;
  • które nie mają sensu, one-linery;
  • uwłaczają godności sklepu internetowego, jego pracowników i klientów;
  • Powtarzające się pytania i powielanie wcześniej zamieszczonych recenzji.
Dziękujemy za wyrozumiałość!