Modne płaszcze trenczowe: co nosić, gdy jest naprawdę ciepło

Modne płaszcze trenczowe: co nosić, gdy jest naprawdę ciepło


Trendy / 23.04.2019r.

Ciepłe kurtki w naszej garderobie są zazwyczaj zastępowane przez lekkie okrycia wierzchnie. Jest ona przeznaczona do ochrony przed wiatrem i deszczem, a nie przed zimnem, choć nadal jest dobrym sposobem na radzenie sobie z umiarkowanie niskimi temperaturami. A ponieważ pogoda bywa zdradliwa, modne mackintoshe przydają się nie tylko w krótkim wiosennym okresie przejściowym, ale także w niektórych szczególnie "złych" tygodniach letnich. A to oznacza, że warto poważnie potraktować ten wybór.

Jednym z głównych trendów ostatnich lat jest dążenie do maksymalnej funkcjonalności i utylitaryzmu. Dobre ubranie powinno spełniać swoją podstawową funkcję, jaką jest ochrona użytkownika przed czynnikami zewnętrznymi. Dobra wiadomość jest taka, że moda w końcu postanowiła wsłuchać się w nasze potrzeby, dzięki czemu nie musimy już dokonywać wyrzeczeń. Kaptur, różne sznurki, gumki i zapięcia, pojemne kieszenie, wygodne dopasowanie i ochronne właściwości materiału to cechy charakterystyczne mackintosha, który jest nie tylko aktualny, ale również bardzo wygodny w noszeniu.

Technologia jest również na czasie: nowe rozwiązania pozwalają na tworzenie ubrań przyszłości. Płaszcze, które są lekkie, odporne na zużycie, a jednocześnie mają doskonałe właściwości wiatroszczelne i wodoodporne, nie są tylko fantazją, są namacalną rzeczywistością. Mackintoshe wykonane z tkaniny z efektem pamięci to doskonały wybór dla osób, które są bardzo wybredne nie tylko w kwestii wyglądu rzeczy, ale również ich jakości.

Inny przykuwający uwagę trend zrodził się z popularności mody lat 90-tych, w których nastąpił powrót zainteresowania mackintoshe w stylu Matrix i dżinsowymi topami. Z tych dwóch trendów wyłonił się jeden z najważniejszych must-have'ów sezonu - jeansowy trencz. Ten model będzie śmiałą alternatywą dla kurtek jeansowych, bomberek i letnich materiałowych puchówek: w mgnieniu oka zmieni każdą stylizację w oryginalną i ultra modną.

W tym sezonie nie chodzi jednak tylko o dżinsową pelerynę. Kolorowy denim to dobry wybór dla tych, którzy niechętnie sięgają po tradycyjny odcień indygo jako bazę dla odzieży wierzchniej. Płaszcz w odcieniach różu z łatwością wkomponuje się w każdą garderobę, podkreślając naturalne piękno swojej właścicielki. Nawiasem mówiąc, ten odcień nie oznacza już słabości i bezradności. Różowy to wybór i przywilej pewnych siebie kobiet.

Tagi: #płaszcze #vests #wiosna #denim #kolor NAPISZ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Polityka w zakresie komentarzy

Recenzje i pytania będą zamieszczane po sprawdzeniu przez moderatora. Publikacja może być opóźniona. Publikacja może się opóźnić ze względu na pewne uwagi, które muszą zostać sprawdzone i wyjaśnione. Moderator zastrzega sobie prawo do niepublikowania poniższych recenzji:

  • te, które nie odpowiadają ocenie gwiazdkowej;
  • które nie mają sensu, one-linery;
  • uwłaczają godności sklepu internetowego, jego pracowników i klientów;
  • Powtarzające się pytania i powielanie wcześniej zamieszczonych recenzji.
Dziękujemy za wyrozumiałość!