Jeszcze raz dwa: 5 modnych strojów z garniturami

Jeszcze raz dwa: 5 modnych strojów z garniturami


Zdjęcia / 14.09.2017r.

Wszystko do tego prowadziło: garnitury wracają do mody. I o ile wcześniej marynarki i spodnie były uważane za podstawę klasycznej garderoby, o tyle teraz są polecane na wszystko - od porannej wycieczki do piekarni po wieczorne wyjście. Nie oznacza to, że zawsze musisz być ubrana. Wręcz przeciwnie, Twoim głównym zadaniem jest stworzenie jak najbardziej neutralnego i swobodnego stroju. Pokażemy Ci jak to zrobić w pięciu aktualnych strojach bliźniaczych.

Tweedowy garnitur + luźna koszula

Klasyczny tweedowy garnitur ze spódnicą został wynaleziony i wprowadzony do mody przez Coco Chanel. Ten zestaw od dawna uznawany jest za ponadczasowy klasyk. Zgodnie z zamysłem wielkiego projektanta, w takim stroju kobieta powinna czuć się komfortowo w każdej sytuacji. Najlepszym dodatkiem do takiego stroju będzie luźna koszula lub bluzka z cienkiego materiału.

Bluzka z spodniami + szalik

Trochę skłamaliśmy mówiąc, że ten artykuł będzie o klasycznym podwojeniu garnituru. Bluzka i spodnie wykonane z tego samego materiału również mogą być zakwalifikowane jako garnitur. Takim neutralnym zestawem łatwo jest zmieniać "stopień" powagi kosztem butów. Brogues do pracy, czółenka na wyjście, trenerzy na spacer... Szal lub chusta zawiązana wokół szyi lub na głowie może być efektownym akcentem w obrazie.

Żakardowy garnitur + wzorzysta koszula

Wiedza o tym, jak łączyć różne nadruki w ramach jednej stylizacji, to bardzo przydatna umiejętność. Spróbuj połączyć garnitur z żakardowym wzorem z koszulą w paski, aby uzyskać stylowy wygląd. Tajemnica sukcesu jest prosta jak zawsze: aby rzeczy o różnych wzorcach mogły się ze sobą dogadać, muszą być jak najbardziej podobne we wszystkim innym. W naszym przykładzie "wspólną płaszczyzną" był wydłużony krój, prosta sylwetka i neutralna kolorystyka.

Kombinezon w paski + t-shirt

Męski garnitur w damskiej szafie to nie jest nowy pomysł. Klasyczny garnitur składający się z marynarki i spodni w cienkie paski (tzw. garsonka) z łatwością można znaleźć w arsenale każdej bizneswoman. Z tym, że nie powinna być noszona z nudną bluzką, ale z białym T-shirtem lub koszulką z napisem. Takim ironicznym połączeniem można też zagrać z butami.

Garnitur z spódnicą + kopertówka.

Kolejna dzika karta w mieszance klasycznych strojów. Ten doskonale dobrany zestaw topów i spódnic wyznacza ostatnio trendy. Nosząc taki zestaw, spędzisz minimum czasu na porannych spotkaniach, więc uwolnione minuty możesz poświęcić na dobór butów, biżuterii i dodatków. Torebki są odpowiedzią!

Tagi: #jesień #styl biznesowy NAPISZ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Polityka w zakresie komentarzy

Recenzje i pytania będą zamieszczane po sprawdzeniu przez moderatora. Publikacja może być opóźniona. Publikacja może się opóźnić ze względu na pewne uwagi, które muszą zostać sprawdzone i wyjaśnione. Moderator zastrzega sobie prawo do niepublikowania poniższych recenzji:

  • te, które nie odpowiadają ocenie gwiazdkowej;
  • które nie mają sensu, one-linery;
  • uwłaczają godności sklepu internetowego, jego pracowników i klientów;
  • Powtarzające się pytania i powielanie wcześniej zamieszczonych recenzji.
Dziękujemy za wyrozumiałość!