7 rzeczy, z których nie powinieneś rezygnować na mrozie.

7 rzeczy, z których nie powinieneś rezygnować na mrozie.


Porady / 12.10.2017r.

Pavel Durov, założyciel sieci społecznościowej VKontakte i komunikatora Telegram, wymienił siedem rzeczy, które zaleca, aby każdy, kto zajmuje się "tworzeniem", zrezygnował z nich. To było zaledwie kilka dni temu, ale przestrzeń medialna wokół nas już zdążyła się zapełnić ogromną ilością różnych list. Postanowiliśmy nadążyć za tym trendem i stworzyliśmy naszą 7 Listę rzeczy, których nie polecamy, gdy robi się zimno. Zajmijmy się razem "izolowaniem"!

1. Kurtka puchowa, czyli odzież wierzchnia z naturalną izolacją, jest z pewnością na szczycie naszej listy. O zaletach puchu można mówić w nieskończoność, ale my wybieramy najważniejsze z jego zalet: zdolność dostosowania się do temperatury otoczenia, odprowadzanie nadmiaru ciepła i wilgoci z powierzchni ciała, zajmowanie stosunkowo niewielkiej objętości i niska waga.

2: Kapelusz z podszewką - numer dwa w kolejności, ale nie w znaczeniu. Ten element przydaje się, gdy na dworze jest nie tylko zimno, ale i bardzo wietrznie. Jednak jednowarstwowa czapka z dzianiny może być przewiewna przy każdym rodzaju wiatru, ale model z podszewką z polaru nigdy nie będzie przewiewny.

3 Szalik jest Twoim trzecim sprzymierzeńcem w walce z zimnem. Dlaczego szaliki? Łatwo ją założyć i wykonywać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz stroju, a jej końcówki nie zawiodą Cię w nagłym, silnym podmuchu wiatru.

4. Rękawiczki lub mitenki - numer czwarty nie wydaje się wielkim problemem. Ale pomyśl o tym: nawet jeśli Twoje ręce są ledwo ciepłe, ich delikatna skóra może być narażona na odmrożenia i wysuszenie. Należy więc działać - stosować kremy ochronne i zaopatrzyć swoją garderobę w odpowiednią parę rękawic.

5. Wełniane skarpety - w numerze piątym odzwierciedliliśmy wszystkie bolączki minionych lat. Gołe kostki zostaw na lato - zimą i jesienią noś jasne, ciepłe, modne skarpetki. Trenerzy, botki, kozaki... Szczególnie jeśli połączysz je z prawdziwymi culottes lub jeszcze spodniami tuck.

6. Dzianinowy sweter - z numerem szóstym nie sposób się nie zgodzić. Wszyscy potrzebujemy tylko jednego. Otulić się, ogrzać i dodać nie tylko rzeczywistego ciepła do swojego stroju, ale także wizualnego ciepła.

7. Ocieplany dół - spódnica, spodnie lub cała sukienka. Owszem, w takim stroju nie można iść do pracy, ale na spacer - w sam raz. Przy okazji, dzięki modnemu krojowi i aktualnemu dopasowaniu, ubrania te sprawdzą się nie tylko na łonie natury, ale także w miejskiej szafie.

Kurtka puchowa, 12999 rubli, czapka, 999 rubli, szalik, 1899 rubli, rękawiczki, 1199 rubli, skarpetki, 199 rubli, sweter, 3599 rubli, sukienka letnia, 3999 rubli.

Tagi: #jesień #zima #puffers #knitwear #akcesoria NAPISZ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Polityka w zakresie komentarzy

Recenzje i pytania będą zamieszczane po sprawdzeniu przez moderatora. Publikacja może być opóźniona. Publikacja może się opóźnić ze względu na pewne uwagi, które muszą zostać sprawdzone i wyjaśnione. Moderator zastrzega sobie prawo do niepublikowania poniższych recenzji:

  • te, które nie odpowiadają ocenie gwiazdkowej;
  • które nie mają sensu, one-linery;
  • uwłaczają godności sklepu internetowego, jego pracowników i klientów;
  • Powtarzające się pytania i powielanie wcześniej zamieszczonych recenzji.
Dziękujemy za wyrozumiałość!