Ujmijmy to w ten sposób: 5 najlepszych rzeczy z nadrukami tekstowymi

Ujmijmy to w ten sposób: 5 najlepszych rzeczy z nadrukami tekstowymi


Trendy / 06.04.2018

W dzisiejszym społeczeństwie powszechne jest otwarte wyrażanie swoich myśli. Możesz mówić o swoich zmartwieniach, upodobaniach czy irytacji w mediach społecznościowych, ale o wiele ciekawiej i bardziej pomysłowo jest robić to na jaskrawych koszulkach. Zebraliśmy pięć najlepszych rzeczy, które pomogą Ci podzielić się swoim nastrojem z całym światem.

1. Dla buntowników ducha.

"Wolny duch to osoba, która nie zgadza się ze społeczeństwem. Robi swoje i nie dba o to, kto lub co kto myśli." Czy zgadzasz się z myślą zawartą na tej koszulce? Załóż go wkrótce!

2. Dla tych, którzy potrzebują odpoczynku.

Czasami wystarczy zatrzymać się na chwilę w szarej i nudnej codzienności i dać sobie małe wakacje. Błyszczyk i cekiny są znane jako najlepszy sposób na stworzenie wspaniałego nastroju. Przy okazji, napis na tej koszulce zmienia kolor, jeśli przejedziesz po nim ręką i wygładzisz cekiny w drugą stronę!

3. Dla fashionistek.

Moda może być bardzo sprzeczna. Najpierw żąda, abyśmy bezwarunkowo przestrzegali jego zasad, a następnie ogłasza ich całkowity brak jako główną zasadę. Chcesz o tym porozmawiać? Koszulka z jaskrawymi fuksjowymi akcentami, która pomoże Ci w tym!

4. Dla tych, którzy żyją dla weekendu.

Sobota to nasz ulubiony dzień tygodnia. Dni powszednie są już za nami, a przed nami cały dzień odpoczynku. Najważniejsze to pamiętać, aby cieszyć się każdą minutą tego wspaniałego czasu. Napis na koszulce będzie Ci przypominał!

5. Per donna.

Ciao, bella! Dla tych, którzy lubią alfabet łaciński, ale są znudzeni angielskim, mamy stylowe wyjście. I przypomnienie, że kosmiczne srebro jest teraz w modzie - bez względu na to, gdzie jesteś i w jakim języku mówisz.

Tagi: #t-shirty #druk NAPISZ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Polityka w zakresie komentarzy

Recenzje i pytania będą zamieszczane po sprawdzeniu przez moderatora. Publikacja może być opóźniona. Publikacja może się opóźnić ze względu na pewne uwagi, które muszą zostać sprawdzone i wyjaśnione. Moderator zastrzega sobie prawo do niepublikowania poniższych recenzji:

  • te, które nie odpowiadają ocenie gwiazdkowej;
  • które nie mają sensu, one-linery;
  • uwłaczają godności sklepu internetowego, jego pracowników i klientów;
  • Powtarzające się pytania i powielanie wcześniej zamieszczonych recenzji.
Dziękujemy za wyrozumiałość!