Najlepsze soundbary, jakie możesz kupić dla swojego telewizora

Im smuklejsze są telewizory, tym bardziej cierpi na tym ich dźwięk, ponieważ na tylnym panelu nie ma już miejsca na solidne głośniki. Nawet najlepiej brzmiące telewizory, jakie mamy obecnie, wypadają blado w porównaniu nawet z podstawowymi soundbarami. Więcej osób inwestuje w soundbary teraz niż pełne systemy kina domowego, więc to ma sens dla Ciebie, jako użytkownika, aby wiedzieć o najlepszych soundbarów można kupić dla telewizora, jeśli szukasz uzupełnić, że wbudowany dźwięk z telewizora. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o najlepszych soundbarach, które możesz kupić, aby uzyskać bogatsze wrażenia A/V.

1.Philips HTL2163B/12 Głośnik Soundbar Bluetooth

Kluczowe cechy:

 • Odtwarzanie jednym dotknięciem
 • System dźwięku Dolby Digital
 • Całkowita moc RMS @ 10% THD: 120 W

Philips HTL2163B/12 to elegancki, potężny soundbar, który skutecznie zastąpi system kina domowego, który miałeś na oku. Ma niski profil, dzięki czemu można go umieścić przed telewizorem lub zamontować na ścianie. Zestaw jest wyposażony w przewodowy subwoofer i technologię Virtual Surround Sound, która zapewnia bardziej realistyczne wrażenia dźwiękowe.

Dźwięk jest potężniejszy i bardziej wyrafinowany, niż można by przypuszczać po tak eleganckim i niedrogim urządzeniu. Soundbar i subwoofer bardzo ładnie się integrują, dając bogaty, zrównoważony i spójny dźwięk, nawet przy wyższych poziomach głośności. Wejście audio pozwala na odtwarzanie wieloformatowego dźwięku z przenośnych odtwarzaczy muzycznych, a Dolby Digital sprawia, że dźwięk filmów brzmi lepiej dzięki realistycznym wskazówkom przestrzennym.

W czasie przeglądu, Philips HTL2163B/12 był dostępny na Amazon za Rs. 9999.

2. LG LAS355B 2.1 kanałowy Soundbar

Kluczowe cechy:

 • 2.1 kanał, 120W
 • Bluetooth (wer. 4.0)
 • Menedżer aktualizacji
 • Aplikacja na smartfona

LG LAS355B 2.1 Channel Soundbar to soundbar klasy podstawowej, który jest wyposażony w wiele funkcji, ale nie spełnia oczekiwań pod względem rzeczywistego dźwięku. Oczywiście, dźwięk jest wystarczająco dobry, jak na tę cenę, ale przegrywa z konwencjonalnymi głośnikami półkowymi pod względem czystości w wysokich tonach. Niemniej jednak, Auto Volume Leveller i Dynamic Range Control to dobre funkcje, które warto mieć w tej cenie.

Głośnik można połączyć z aplikacją Bluetooth Music-Flow firmy LG i sparować z maksymalnie 3 urządzeniami w celu zapewnienia płynnego odtwarzania. Możesz nawet przesyłać muzykę z dowolnego urządzenia przenośnego lub USB podłączonego do urządzenia. Więc jeśli szukasz soundbara, który może przyjąć wiele formatów mediów, LG jest dobrą opcją. Ponadto, jeśli chodzi o profil, jest on niższy niż Philips i jeszcze lepiej pasuje do telewizora.

W czasie przeglądu, LG LAS355B 2.1 kanał Soundbar został wyceniony na Rs. 13,990 na stronie internetowej firmy, i Rs. 11,800 na Amazon.

3. Bose SoundTouch 300 Głośniki Sound Bar

Kluczowe cechy:

 • Bluetooth z funkcją parowania NFC i Wi-Fi
 • Dostosowana kalibracja pomieszczenia audio
 • Bezprzewodowa transmisja strumieniowa muzyki

Soundbar Bose SoundTouch 300 jest wspaniały zarówno pod względem formy, jak i funkcji. Smukły soundbar ma szklaną górną część i metalową kratkę, która pasuje do każdego wystroju, a smukłość w niczym nie umniejsza jego doskonałej jakości dźwięku. Dźwięk jest czysty i naturalny, ma doskonałą przejrzystość nawet w scenach z dużą ilością akcji. Jakość muzyki również jest solidna.

Bose wykorzystuje kalibrację dźwięku ADAPTiQ, aby dostosować dźwięk do akustyki pomieszczenia, dzięki czemu dźwięk zawsze pasuje do przestrzeni. To faktycznie działa bardzo dobrze, ponieważ nawet w małych pomieszczeniach dźwięk robi wrażenie, ale nie przytłacza. Osoby poszukujące jeszcze bardziej wciągającego i przestrzennego dźwięku mogą połączyć głośnik Bose SoundTouch 300 z bezprzewodowym modułem basowym Bose Accoustimass 300 i bezprzewodowymi głośnikami surround Virtually Invisible 300, aby uzyskać bardziej dramatyczny dźwięk z potężnymi basami. Jednak nawet bez nich basy są doskonałe, a dźwięk jest wyraźny, nawet podczas bezprzewodowego przesyłania strumieniowego muzyki.

W momencie pisania tego tekstu głośnik Bose SoundTouch 300 był dostępny w serwisie Amazon w cenie 69 999 Rs.

4. Sony HT-CT390 2.1-kanałowy bezprzewodowy Sound Bar

Kluczowe cechy:

 • Łatwa łączność Bluetooth z NFC Strumieniowe przesyłanie dźwięku bezprzewodowego jednym dotknięciem.
 • S-Force Front Surround tworzy kinowy dźwięk
 • Bezprzewodowy subwoofer działa w pozycji pionowej lub poziomej, co umożliwia elastyczną konfigurację

Bezprzewodowy soundbar Sony HT-CT390 2.1ch jest po prostu oszałamiający. Jego minimalna konstrukcja i doskonała jakość wykonania sprawiają, że jest to coś, co chciałbyś mieć w swoim salonie. Ponadto bezprzewodowy subwoofer został zaprojektowany do pracy zarówno w pionie, jak i w poziomie, dzięki czemu może bezproblemowo dopasować się do wystroju, bez uszczerbku dla jego funkcjonalności.

System S-Force Front Surround sprawia, że jakość dźwięku jest prawdziwie kinowa i niezwykle wciągająca. Dźwięk jest solidny i wypełnia całe pomieszczenie, niezależnie od tego, czy oglądasz film/program telewizyjny, czy słuchasz muzyki. Bas jest ciężki i kontrolowany w większości przypadków, a także delikatny i czysty tam, gdzie powinien być.

W czasie przeglądu, Sony HT-CT390 2.1ch Wireless Sound Bar kosztował Rs. 22,767 na Amazon i Rs. 24,990 na stronie internetowej firmy.

5. Yamaha YAS-105 Sound Bar z Bluetooth i dwa wbudowane subwoofery

Kluczowe cechy:

 • Dynamiczne dźwięki i dobry bas
 • Dwa zintegrowane subwoofery
 • Tryby Clear Voice, Bass Extension i DSP

Yamaha YAS-105 to jednobryłowy głośnik wyposażony w zintegrowane subwoofery, wirtualny dźwięk przestrzenny i moc 120 W, który dostarczy potężny dźwięk do Twojego salonu. Tryb wirtualnego dźwięku przestrzennego zapewnia 7.1-kanałowe wrażenia dźwiękowe. Jednak jakość dźwięku pozostawia wymagające ucho kilka skarg.

Nie dociera do najniższych tonów basowych (choć można podłączyć zewnętrzny subwoofer i rozwiązać ten problem), a średnim i wysokim tonom brakuje gładkości. Mimo to muzyka brzmi przyzwoicie, a instrumenty perkusyjne są wyraziste, o ile nie podkręcimy zbytnio głośności. Wokale są czyste i głośne, i ogólnie rzecz biorąc, Soundbar dobrze spełnia swoje zadanie, jeśli zamierzasz używać go do codziennego słuchania muzyki/oglądania programów telewizyjnych.

W czasie pisania tego, Yamaha YAs-105 Soundbar był dostępny w Amazon za Rs. 27,990

6. Cyfrowy projektor dźwięku Yamaha Ysp-1400

Główne cechy

 • Funkcja zdalnego wzmacniacza
 • Doskonałe konfigurowalne ustawienia audio
 • Głęboki bas

Kolejna Yamaha, ale ta jest droższa, a jeśli spojrzeć na zestaw funkcji, to naprawdę oddaje sprawiedliwość wyższej cenie. Jest to bardziej rozbudowana konstrukcja stołowa, a dwie stopy soundbara pełnią rolę podwójnych 8,5-centymetrowych subwooferów. Zwiększa to wysokość soundbara, ale dzięki funkcji zdalnego wzmacniacza sygnał jest przekazywany do telewizora.

Dźwięk z Yamahy jest dobry, z czystym i wyraźnym centralnym pozycjonowaniem, a basy są zwarte nawet przy najlżejszym ustawieniu subwoofera. Przy wyższych poziomach głośności występują pewne straty, ale typowe scenariusze odsłuchowe nie będą wymagały tak wysokich poziomów głośności. W muzyce, soczysty środek pasma może być nieobecny, ale ogólne wrażenia są wciągające.

W czasie pisania tego tekstu, Yamaha Digital Sound Projector Ysp-1400 był dostępny na Amazon za Rs. 41, 181

7. Sonos Playbar

Kluczowe cechy:

 • Może być rozszerzony do prawdziwego bezprzewodowego systemu 5.1
 • Szeroki, głęboki, szczegółowy i dynamiczny dźwięk
 • Pełne doświadczenie Sonos

Sonos Playbar sprawi, że nawet najlepiej brzmiące telewizory z płaskim ekranem będą brzmiały płasko. Zapewnia szczegółowość, wagę i równowagę tonalną, której Twój telewizor nigdy nie osiągnie. Posiada wbudowane najlepsze w swojej klasie oprogramowanie Sonos do odtwarzania muzyki cyfrowej, dzięki czemu możesz słuchać dźwięku, który jest imponująco szczegółowy i dynamiczny, nawet podczas strumieniowania bezpośrednio z Amazon Cloud Player, Spotify, Pandora i Rhapsody.

Tryb nocny jest genialny w miażdżeniu zakresu dynamiki dźwięku. Bas jest dość głęboki (choć mogą na tym ucierpieć najniższe tony) i może dekodować Dolby Digital lub wytwarzać pseudo-surround z sygnału stereo.

W momencie pisania tego artykułu, Sonos Playbar był dostępny na Amazon za Rs. 83,000

Warto również rozważyć JBL Cinema SB150, a także 2.1-kanałowy Sound Bar Samsung HW-K360. Na wyższym końcu, Harman Kardon SABRE SB35 Ultra-Slim Home Entertainment Soundbar zapewnia przyzwoitą wydajność dźwięku.

Chociaż są to jedne z najlepszych soundbarów, jakie można kupić do telewizora, istnieją inne soundbary budżetowe, które mogą wystarczyć. Wśród nich, lepsze są:

Philips IN-MMS4200/94 2.1 Multimedia Speaker System - Rs. 4,304
Envent Horizon 501 Bluetooth Soundbar - Rs. 4,999