Asus wprowadza fragmentaryczne włączanie do smartfonów średniej klasy

Asus wbudował element po elemencie w smartfony ze średniej pół

ki

cenowej

1 marca 2018, 16:56 Tę historię możesz przeczytać również w języku rosyjskim

Tajwański producent wprowadził na rynek smartfony z linii ZenFone w średniej kategorii cenowej z mocnym procesorem od Qualcomm i elementem po

elemencie.

Asus na targach Mobile World Congress 2018 zaprezentował nowe smartfony ZenFone 5 oparte na nowych procesorach Qualcomm.

Nowa linia obejmuje ZenFone 5Z i ZenFone 5 z ekranem o przekątnej 6,2 cala, podwójnymi aparatami i technologią PI (piece-integrity). Wyświetlacz zajmuje 90% powierzchni przedniego panelu, więc rozmiar nowych modeli nie jest większy niż większość 5,5-calowych smartfonów, ogłosiła firma.

ZenFone 5Z ma do 8GB pamięci RAM i 256GB pamięci masowej. ZenFone 5 działa na platformie mobilnej Qualcomm Snapdragon 636.

Dwa modele obsługiwane technologii Shl - ASUS AI Boost, który jest przeznaczony do zwiększenia produktywności w grach i innych programach, które wymagają dużej mocy obliczeniowej

.

ZenFone 5 Lite - 6-calowy smartfon z systemem quad-camera, który obejmuje aparaty o wysokiej zdolności rozdzielczej, a także szerokokątne kamery o kącie widzenia 120 °, umieszczone po dwóch stronach urządzenia. Jego główny przedni aparat oparty na czujniku Sony ma pojemność 20 megapikseli, a główny cichy aparat - 16 megapikseli.

ZenFone Max (M1) - pełnoekranowy (5,5 cala) model z linii smartfonów ZenFone Max, który wyróżnia się bateriami o zwiększonej pojemności (4000 mA - rok).

Według Mobile World Live, cena flagowego ZenFone'a 5Z będzie wynosić od 479 euro. Ten smartfon pojawi się na półkach sklepowych w grudniu, ZenFone 5 - w kwartale, a Lite - w bereznikach 2018.

  • Czytaj więcej: Qualcomm chce dodać obsługę in-app Intela do smartfonów średniej klasy
Zapisz się na codzienny biuletyn e-mail
sekcji Techno Coroczna aktualizacja informacji o tym, jak technologia zmienia świat Zapisz się codziennie o 17:00